Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Edka będziemy czekać na dobra nowinę.ja dziś byłam u położnej miałam zakładana książeczkę ciąży dostalam dużo ulotek bony do sklepów herbatę bez kofeiny i tabletki dla kobiet w ciąży ;-) miałam tez badanie krwi i moczu. Dużo krwi mi zabrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciazabcia to fajnie:) a jak sie ogolnie czujesz? Ja sie martwie bo nie mam zbytwiele objawow ciazowych i boje sie czy wszystko ok z malenstwem mi sie jutro zacznie 6 tydzien a do wizyty jeszcze 9 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia - fajnie juz masz, wszystko zalatwione, lacznie z badaniami :) ja jeszce 3 dni i wizyta :) szybko jakos ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia zabcia ja tez mam nudnosci zwlaszcza rano i po posilkach dzis caly dzien mnie meczy tak falami w pracy masakra ledwo wytrzymalam wiecej przesiedzialam . Maz kupil moja ulubiona pizze i mi nie smakuje bllleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Beatka mi tez nic nie smakuje. Bardzo trudno mi teraz dogodzic a zazwyczaj jadłam wszystko. Jedyne co mi smakuje to owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Darcia a teraz musisz uważać na insulinę? Dalej zwracasz uwagę na IG? Bierzesz jeszcze leki obniżające insulinę? Sykatynka co u Ciebie? Odezwij się do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
To jest zdrowy objaw ciąży dziewczyny ze nie smakuje wam to co dotąd uwielbiałyscie miałam to samo.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) ja jutro na wizyte, zaczynam sie denerwowac :) piersi mnie bola strasznie, nawet jak jade samochodem i jakies dziury sa to az trzymam piersi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny pisałam tu kiedyś że chcę na włąsną rękę brać clo bo lekarka nie chciała mi przepisać wiedząc że jak najszybciej chce byc w ciąży poniewąż w grudniu urodziłąm martwą córeczkę ..:( Stale mam podwyższoną PRL i TSH a do tego zrobił mi się torbiel i mam słabe endometrium i żeby tego było mało mam bardzo niskie E2 więc maskara .. za co los mnie tak każe nie wiem ..z córeczką nie miałam problemu zaciążyć a teraz...jetem załamana staram sie od lutego .. Lekarz zalecił mi brac CLO wraz z HTG czy coś takiego . Mogę do was dołączyć dziewczyny ? w tym temacie jestem zielona .. boje się że to mi nie pomoże i juz nigdy nie bede matką ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Karolcia a co sie stało z córeczką jaka była przyczyna? Bardzo ci współczuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a ja sapalam , mecza mnie nudnosci, zwlaszcza po poludniu , zreszta teraz mecza mnie o kazdej porze , raz lepiej raz na skraju wytrzymania ale nie wymiotowalam jeszcze. Ja zauwazylam ze nie smakuja mi potrawy przyprawione za mocno, czyli pizza, dzis w pracy zupa pomidorowa za duzo koncentratu i nie dalam rady zjesc i slodycze moga dla mnie nie istniec. Jedynie chrupki kukurydziane i herbatniki sa ok Mnie piersi nie bola w nocy jedynie ale sa mega ciezkie i wielkie, i siku robie czesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Hej dziewczynki, ja jestem wykończona na maksa... W pracy muszę robić za trzech :( przychodzę wcześniej, później wychodzę... Jeszcze nastepny tydzień tak będzie :( Dawno w pracy nie było takiego młynu. A na weekend przyjeżdżają moje kuzynki wraz z mężami (jedna jest w ciąży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Beatka mnie nudności tez meczyly całymi dniami raz lepiej bylo raz gorzej od 6 tyg a od 8 lub 9 doszły wymioty co 2 lub 3 dzień potem od 10 chyba juz codzien wymiotowałam..... byl8 mega ciężko ale od 16 tyg juz czulam sie swietnie..... to sa objawy prawidlowej ciazy tzn ze zmienia sie wasza gospodarka hormonalna i tak organizm reaguje wiec nie martwcie sie napewno z waszymi dzidziusiami wszystko ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
owineła się pępowiną do tego bardzo krótką ..wiecie czego najbardziej się boje ? słyszałam że po CLO często są ciąże mnogie albo pozamaciczne a najbardziej tego że ciąża nie oznacza dziecka ... boje sie ze nawet jakby byly blizniaki to jedno urodzi się chore albo że nie przeżyją ..oj mnóstwo rzeczy mnie matrwi .. kochane powiedzcie mi ile z was zaszło w ciąże i po jakim czasie leczenia clo . Lekarz przepisał mi też Femlstol od dziś a to 11 dnien cyklu i potem od 6 dnia do 11 dnia cyklu . Wy też go bierzecie ? Ja go niby mam brać bo mam strasznie niski estradiol w 3 dniu cyklu mam 20 .. a prolaktynę mam 35 a tsh 4,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - ja bralam tylko clo i parlodel na wysoka prolaktyne, w ciaze zaszlam w drugim cyklu z clo, ale poronilam, w kwietniu, potem mialam miec 3 miesiace przerwy i moglam starac sie dalej, i zaszlam bez clo, jutro wlasnie mam wizyte mam nadzieje, ze uslysze dobre nowiny :) co do clo - moga byc i blizniaki i pozamaciczna i poronic mozna, ale to kwestia organizmu a nie tabletek, tak samo moze sie stac bez nich, na to nie mamy wplywu :) ale warto probowac zeby miec swoje malenstwo :) obawy beda zawsze :) taki los matki :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ojeju im blizej porodu tym bardziej sie boje o mojego skarbka! Oby bylo wszystko w porzadku! Strach mnie oblecial po tym co napisala karolcia!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja clo bralam 5 miesiecy nie udalo mi sie po nim zajsc zaszlam 5 miesiecy pozniej bez jakich kolwiek wspomagaczy, Mi do wizyty zostalo 6 dni modle sie aby bylo wszytsko dobrze Dzisiejsza noc to koszmar tak mnie nudnosci braly i z rana tragedia 3 podejscia z anim wstalam:) ale moge wymiotowac i w ogole byle bylo wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci daj znać jak po wizycie ;-) Uniś nie przejmuj się ta kuzynka kiedyś i ty będziesz ;-) edka spokojnie rzadko zdarza się aż taki przypadek. Beatka masz bardzo źle. Ja nie mam nudności juz tylko brak apetytu. Piersi sa super faajne twarde jedrne a mam duży rozmiar sutki stoją non stop a trzeba było je wyciągać. I mega wrażliwe ale tak na dobrze nie bolace, jedyne co to kręgosłup mnie boli od piersi i jestem zmęczona.witam karolcie ;-) ja jutro lece samolotem boje się czy moje maleństwo dobrze to zniesie. Lece i to nawet dwoma z tym ze jednym tylko 20 minut ale mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka widocznie masz duży progesteron i poziom HCG wiec powinno być dobrze ;-) nie martw się. Pewnie zobaczysz nóżki juz i raczki ;-) ja w poniedziałek 9 tydzień juz. Nie mam plamien tylko jak pisało mokro czyli śluz się robi mi. Wiedzie ze moja dzidzia juz się rusza mimo ze tego nie czuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany dziewczynki, mam takiego stresa ze hej, az sie zle czuje od tego wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
edka nie martw sie wszystko będzie dobrze ja byłam przypadkiem jednym na milion bo to serio nie możliwe żeby dziecko owineło sie 24cm pępowiną , często dzieci rodzą się owinięte i zdrowe :) głowa do góry , urodzisz zdrowe dziecko:) lekarz na to tsh nic nie powiedział..masakra o pierwszą ciąże nawet się n ie starałam .. czemu teraz mam takie problemy ? dziewczyny jak myslicie uda mi sie skoro urodzilam juz jedno dziecko ? kochane co zrobic z tym tsh ? isc do endokrynologa ? boze u mnie wszystko jest nie tak jak powinno .. tsh za wysokie prolaktyna tez , endo i estrogen za małe , torbiel prawdopodobnie endometrialny .. co ja mam zrobic ? ja juz nie daje rady .. jak myslicie pomoze mi bromergon , femoston i clo ? pęcherzyki mam ale bardzo małe , okres przy luteinie tez regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
dziewczyny ja wiem ze paniukuje , ale serio nie daje juz rady ..umarło mi dziecko a potem dochodził problem za problemem żeby zajsć w ciąże .. czasem już myśle że jestem tak beznadziejna że nawet dziecka nie mogę urodzić , a mąż tak tego pragnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×