Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Basiak1611
No ja mam strasznie nieregularne, bywa ze pol roku i @ nie mam. Teraz mam wlasnie brac ta PROVERE na wywolanie miesiaczki potem od 2dnia cyklu clomid przez 5dni , monitoring , badanie progesteronu i tak w kolko. A jak nic nie ruszy to laparoskopia i usuwanie torbieli z lewego i prawego jajnika i droznosc jajowodow. Ja juz 3lata temu mialam robiona laparoskopie bo pekla mi torbiel krwotoczna. I w Polsce lekarka powiedziala ze mam endometrioze. A tutaj bo jestem w UK polski lekarz powiedzial ze nie jest po tych wynikach z polski przekonany ze ja w ogole mam. Tego pewnie dowiem sie po kolejnej laparoskopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Basiu brak miesiączki to jeden z objawów PCO/PCOS. A tak poza tematem można zapytać ile masz lat? Sykatynka odezwij się do nas! Już teraz to bardzo martwię się o Ciebie :( Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki bo właśnie idę do dentysty :( boli mnie ząb ale nie wiem który, bo w tej okolicy wszystkie mam zaplombowane :( Cała w strachu jestem :( Ja co pół roku chodzę do dentysty i wiecznie coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Ciekawe ile będziesz czekać na @ po proverze. Ja pamiętam długo czekałam... I jeszcze był tak bolesny, że nigdy więcej ! :P Ja mam dzisiaj 23 dc i tak mnie bolą jajniki na okres... albo sobie podziębiłam albo wcześniej dostanę @. To też młodziutka jesteś, dziewczyny ja nie wiem co się dzieje , żeby w tak młodym wieku mieć tyle problemów z zajściem w ciążę :( do czego to zmierza to nie wiem :( W ogóle jest tak zimno z rana, u mnie na podwórku biało :D A i byłam wczoraj po tabletki na bebechy i pytałam o laparoskopię na tego kamienia. Ponoć nie czeka się długo, 1-2 tygodnie :) Także jak tylko będę miała czas w połowie listopada zapiszę się na zabieg. Mam nadzieję, że problemów nie będzie. Ale mówiła mi dr , że jak są dolegliwości to po co to hodować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Domi_nika no lekarka ma chyba racje, bo jesli jest mozliwosc to trzeba usunac poki mozna bo potem urosnie za bardzo i moze juz laparo nie wystarczy. A ja i bez provery mam straszne @, boli jak diabli, nie wstaje z lozka, jesc nie moge a jak jes juz szczyt bolu to siedze na lozku , rekoma sie podpieram z tylu bo luzno siedziec nie moge i zaciskam zeby. Wiec nie wiem czy cos mnie po proverze zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiak ojej a jak mas ztakie mocne okresy to nie ma podejrzen od czego to ? moze wkierunku edometriozy robilas badania. Zapisalam sie dziewczynki na badania polowkowe na 27 pazdziernika bede (22 tc ) Umnie tak zimno tylko 10 stopni choc slonce sie przebija przez chmury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko to nieźle. Wiesz ja zawsze miałam bezbolesne miesiączki także to był dla mnie szok :P Właśnie a masz długi okres? bo jak tak bolesny i długi to u mojej kuzynki od razu było podejrzenie endometriozy. Beatka jest zimno ale jak słoneczko wyszło to od razu lepiej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczyny ja mialam w Polsce stwierdzona endometrioze po wyniku badan histopatologicznych, tylko z tym ze pisalo drobne ognisko endometriozy. I po laparo bralam leki na endometrioze. A tutaj lekarz robil mi badania na hormony, na markery nowotworowe, bardzo duzo ich bylo i miedzy innymi jakis wspolczynnik ktory rosnie przy endometriozie i powiedzial ze nie jest zle, i stara sie lekami przywrocic owulacje i unormowac cykl. A miesiaczki mam 7 dniowe i pierwsze 3dni bardzo obfite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Dooorciaaazabcia ja od początku ciąży mam puls między 85 a 105 kardilog kazał brać leki na zwolnienie pulsu ale ginekolog powiedziała, że one zwalnieją też maluszka i że w ciąży puls wzrasta bo serce musi pracować za dwoje więc nie biorę i jest ok a jak jest wyższy to piję szklankę zimnej wody i się trochę położę i przechodzi:) Mi zus wypłacił tylko pierwszą wypłatę w terminie, a pozostałe przweażnie płaci w dwóch lub trzech ratach co dwa tygodnie nie wiem na czym to polega ale grunt że płacą:) u mnie już końcówka 37tc trochę boję się porodu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
To ja należę chyba do grona szczęściar bo moja @ przechodzi dość spokojnie :) Tylko dzien przed lub w pierwszy dzień boli mnie głowa i plecy w dole. Ogólnie na brzuch nie mogę powiedzieć złego słowa :) Dominiko a dlaczego już teraz nie chciałaś się zapisać na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Jeżeli chodzi o zasiłek i jego wypłatę zależy to od 2 czynników tj. 1. w zależności jaki okres jest na L4 (żadko kiedy jest na cały miesiąc (uwzględniając dany okres rozliczeniowy)), 2. w zależności w jakim terminie został druk L4 przekazany do ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis mi też już powróciły spokojne , bezbolesne miesiączki :) Nie wzięłam jeszcze skierowania do chirurga bo mam nawał pracy:( ale w listopadzie będzie troszkę spokojniej więc pójdę z czystym sumieniem :) Dorciu odezwij się !! Wszystko ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Ale macie fajnie z tymi bezbolesnymi @. Ciekawe kiedy moje meki sie skoncza. Az sie boje nastepnej@. Co prawda nowy cykl nowe nadzieje ale strasznie sie boje. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Sykatynka trzymam mocno kciuki za Ciebie:) dawno mnie tu nie bylo ale podczytuje was czasem jak Michalek spi i mam chwiledla siebie:) majuz 2 miesiace i od 3 dni nie ma kolki moze opuscila nas na zawsze juz obby bo biedaczek codziennie mial kolki rano i wieczor i tak plakal ze nic mu niechcialo pomagac jedynie cieple oklady na brzuszek! No coraz blizej rozwiazania jestes Malinka ja urodzilam w 37t +4 ! Michalek daje mi w kosc zwlaszcza w nocy ale idzie sie przyzwyczaic:) karmie nadal tylko piersia ogolnie jestem spelniona mamusia:) tylkonszkoda ze tak brzydko na polu bo uwielbiamy spacerki.... Trzymam kciuki za was wszystkie Dorcia, Merci, Mantar, Malinka, malgorzata, Sykatynka Unis, Dominika i cala reszte nowych dziewczyn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis to zobaczymy jak sie zus spisze umnie zwyplata naarzie wczoraj dostalam za tydzien jeszcze l4 z pracybo pracodawca placijakos 30 dni zwolnienia a wewrzesniu mi tyle nie wyszlo bo pracowalam jeden tydzien jeszcze heh. Narazie dostalam pismo ze maja mi swiadczenia byc wyplacone ze moj pracodawca przeslal juz zwolnenia itp no zobaczymy . Edka fajnie ze sie odezwalas zobacz jak ten czas szybko leci , umnie jeszcze 2 tygodnie i bedzie juz polowka ach odliczam dni do wizyty :) a tu jeszcze zdobre ponad 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Edka kochana również dziękuję :):) jak ten czas leci szybko, już dwa miesiące :) No tak chwilkę odpoczniesz i zacznie się ząbkowanie i na nowo płacz :D no ale wszystko trzeba przejść, tylko jest tak smutno jak tak płacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dominika jestem jestem ale wczoraj były mojego męża urodziny wiecmu obiad pyszny zrobilam choć nie ma zbyt dobrego humoru miał stluczke ktoś wjechał na niego na rondzie a nasz samochód kupilismy w kwietniu :-( z 2010 roku w czym stal ponad rok w komisie. Dominika to wytnij tego dziada niech cie juz nie męczy. Bo jak zostaniesz mama to ciężko z nim będzie. Edka dzięki :-* niech Michałek rośnie zdrowo. Malinka dzięki za rade właśnie pije więcej płynów i zaczyna być oki ;-) Merci wrocisz do nas??? Basiak ja mieszakam w UK to znaczy na wyspie isle of Man ale to to samo prawie. Tu lekarze to jelopy ale nie martw się tyle dobrego ze jak clo ci nie pomoże to będziesz miała zastrzyki ktiresa w tej samej cenie clo pozostałe leki.beatka ja połówkowe mam w 20tc równym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja mam wizyte wlasnie w 20 tc to moze moj doktor juz rozpozna plec , Ja strasznie duzo jem co 2,5 juz mi sie robie glodna jejku:) dorcia tez masz taki apetyt czy to tylko ja sie staje hipopotamkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Dorciaaaa no lekarze w uk nie sa zbyt bystrzy i dlatego chodze tutaj prywatnie do polskiej kliniki do polskiego lekarza. jestem juz po 3tabletce provery, zobaczymy kiedy@ dostane. Jak mi sie nie uda po tych lekach to lece do polski na laparoskopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja juz na nogach to znaczy juz od godziny bo juz glodna sie zrobilam w nocy po polnocy ( ale mi sie zrymowalo ) jadlam kanapke z serkiem bialym twarogowym bo glod mnie zlapal i w miedzy czasie biszkopty :) Wyjadlam juz wszytskie zapasy :) a w ogole to nie moge uwierzyc ze to juz listopad i 5 miesiac przedemna ale czas leci zaraz swieta i choinka moj ulubiony miesiac lubie robic bliskim zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Hej dziewczynki :) Dorcia co do moich ząbków to miałam robione 2 zdjęcia RTG (mój 16dc) i nic nie wyszło żeby było coś nie tak... Po prostu bolały nie wiadomo skąd. Miałam zalecone płukanie jakimś preparatem i na razie przeszło. Zdecydowałam się na zdjęcie RTG bo w 9dc na usg nic nie było widać i gin przekreśliła już ten cykl. Dlatego zdecydowałam się. W końcu od następnego cyklu zaczynam już konkretniejszą stymulację i jak by się udało to muszę mieć wszystkie wyleczone ząbki :) Przy okazji tej wizyty zaplombowałam jakaś małą dziurkę i mam spokój na pół roku. No chyba że ból powróci :( Ja co pół roku chodzę do dentysty i wiecznie mam coś do leczenia... Już chyba przesadnie dbam o te zęby :) A jak uda mi się zajść to chce mieć spokój na te 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Ale nasza Sykatynka trzyma nas w niepewności :( Jak tam u Was dziewczyny po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Cześć kochane :) Przepraszam, że Was trzymam w niepewności, ale miałam dwa tygodnie na wariackich papierach, teraz jeszcze teściowie z Anglii przyjechali i tak jakoś czas mi się w palcach rozpływa... U mnie jak na razie wszystko super, w czwartek miałam betę 2600 i już widoczny pęcherzyk, teraz na 12 listopada mam wizytę "serduszkową" - dopiero jak ona wyjdzie w porządku, to zacznę się cieszyć.... Ale jak na razie idzie dobrze, lekarz nie widzi powodu, aby miało się coś zmienić, ale mam ciągle w głowie naszą Merci i jej pierwszą ciążę, z którą coś poszło nie tak, dlatego dopóki nie zobaczę bijącego serca, to się nie mogę tak do końca cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzewczyny biorące CLO czy zdarzało wam sie poo tych tabletkach ze wasz @ sie spozniał? tzn przedłużał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×