Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Unis28
Basiu u mnie na razie nuda :) Jeszcze mam ostatnie beztroskie chwilę przed kolejnym cyklem stymulacji. Jutro wieczorem mam wizytę u Gin żeby zobaczyć jak wyglądają jajniki po HSG i czy przypadkiem nie ma torbieli. No i po receptę na CLO lub latrozol decyzja należy do mnie... Nie wiem dalej na co się zdecydować :( Tabletki są tylko na "rozruch" jajników a potem podganiamy zastrzykami. Dzisiaj mam 25 dc. Jestem spokojna. Nie nastawiam się na nic :( Chyba boję się kolejnego rozczarowania... Gdzieś tam rodzi się nadzieja, ale strach ją tłumi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Uniś 28 mam do Ciebie pytanie bo wiem, że Jesteś dobrze zorientowana w sprawach zus. Mianowicie pracodawca przedłużył mi umowę do dnia porodu wiem, że przysługuje mi zasiłek macierzyński tylko nie wiem co powinnam zrobić po urodzeniu czy to ja zanoszę dokumenty do zus czy mój pracodawca? i czy muszę składać wniosek do pracodawcy o udzielenie urlopu? to mój adres tomczak58@wp.pl Z góry dziękuję za odpowiedź. U mnie już końcówka 38tc jutro dowiem się czy mały się przekręcił czuję, że tak tylko nie wiem czy prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis28 dobrze ze masz takie podejscie, zawsze lepiej jest sie milo zaskoczyc niz niemilo rozczarowac:) bede trzymac kciuki:). Ja1986 daj znac co Ci lekarz powiedzial. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA1986
Malinka123 umowę masz do dnia porodu i wszystkie dokumenty dostarczasz do pracodawcy to on ma obowiązek dostarczyć wszystko do ZUS czyli zaświadczenie Z-3, zaświadczenie o dacie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja1986
Basiak1611 już po wizycie kontrolnej i lekarz mówił, że nie jest źle wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę a na prawym jajniku pojawiła się pożądana torbielka 17 mm tylko teraz musi pęknąć. Powiedział mi że za jakieś 2 dni ale lepiej jest żeby plemniki poczekały, także trzeba poprzytulać się wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Ja1986 napisalas ze pojawila sie pozadana torbielka jakby to bylo cos dobrego..... Moze chodzi ci o pecherzyk ktory ma peknac zeby byla owulacja? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Ja1986 masz rację, że pracodawca musi przekazać Z-3, ale ja się dowiem "od kuchni" żeby przypadkiem czegoś nie przeoczyć. Wole się dopytać, ponieważ Malinka ma tylko umowę do dnia porodu i tu może być jakiś haczyk :) Ja1986 twoja "torbielka" wygląda mi na pęcherzyk, który za dwa dni będzie dojrzały i jest szansa na jego pęknięcie :) A co do mnie to ja po wczorajszej wizycie (25dc) też się dowiedziałam, że mam torbiel 29-30mm. Na razie decyzja o stymulacji jest wstrzymana. Mam się zjawić 3 dc i wtedy podejmiemy decyzję czy będzie stymulka czy nie... Zależy to oczywiście od tego czy się wchłonie czy nie. Niby na HSG 9 dc nie było nic widać, żadnego pęcherzyka a tu taka niespodzianka. Domyślam się, że samo badanie mogło pobudzić jajniki do pracy. Wczoraj gin zburzyła mi cały światopogląd :) Torbieli najmniej się spodziewałam... Dominika a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis28 miejmy nadzieje ze sie wchlonie ta torbielka i bedziesz mogla dalej dzialac:) a ja wczoraj wzielam ostatnia tabletke provery teraz czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
U Was też taka pada? :( pogoda mnie osłabiła, dobrze, ze porządki już porobiłam dzisiaj, teraz mogę wślizgnąć się pod kocyk :P Unis dzięki ,że pytasz :) 🌼 u mnie dzisiaj przyszedł okres. Trochę na niego czekałam ale się doczekałam. A tak to po staremu, nie mam się czym pochwalić jeśli chodzi i staranka :P Ale już niedługo zaczniemy działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Co tutaj taka cisza weekendowa? Jak tam u Was dziewczyny? Ja chyba dzisiaj dostalam @ . Pisze chyba bo na razie bardziej to takie bardzo ciemnobrazowe plamienie.... I sama nie wiem do czego mam to zaliczyc do plamien czy @. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczynki. Ale cisza jak makiem zasiał. Piszcie cos piszczcie. U mnie dzis miałam usg dzis 20 tydzień ciazy pani miala mnie gdzieś ponieważ usg trwało 3 minuty I nie skupiała sie na nim wogole I powiedziała ze nie widać przez to płci. A bobas był ruchomy poprostu jej sie nie chciało sprawdzić dlatego jade do polski za dwa tygodnie I tam zrobie sobie polowkowe usg. Jestem ciekawa co u was. Dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Dorciaaaaa to faktycznie olala cie ta baba.... Dobrze ze w polsce zrobisz sobie to usg. I bedziesz wiedziala:) Ja dzisiaj dostalam @ wczorej te brazowe plamienia trwaly krotko w nocy i dzis rano nie bylo juz nic a nic dopiero przed poludniem dostalam @ troche mniej obfita niz zawsze i mniej boli ale to pierwszy dzien wiec jeszcze dluga noc przede mna. Bardzo szybko dostalam ta @ po tej proverze. W piatek wzielam ostatnia tabletke a dzisiaj juz krwawienie.:) w srode znow clomid i nowe nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia tak wole w polsce bo szczerze powiedziawszy im nie ufam tutaj. chodzisz prywatnie do lekarza polskiego? ile placisz za wizyte? ja nie mam takiej mozliwosci tu nie ma prywatnych lekarzy niestety. oby pomogl ci ten clomid mi niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciaaaa tak ja chodze prywatnie do polskiego lekarza i za wizyte sama place 60funtow ale wole zaplacic niz sie denerwowac na tych lekarzy tutaj bo tez im nie ufam.... No ja licze ze moze w polaczeniu z ta provera cos da ten clomid. Moze ta owulacja ruszy w koncu.... Nie chce tracic nadzieji bo jak nie to znow laparoskopia mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA1986
Hej dziewczyny Basiak1611 chodziło mi o pęcherzyk miałam na usg 17 mm, lekarz mówił że powinien pęknąć niedługo, testy lh wskazały na owulację także zobaczymy co będzie, teraz najgorsze czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Ja1986 no a ktory masz juz dzisiaj dzien cyklu? Ja dzisiaj biore pierwsza tabletke clomidu:) ale brzuch juz 3dzien boli mnie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA1986
Dziś 15 dc przez dwa ostatnie dni bolał mnie brzuch może to zbieg okoliczności nie nastawia się mocno bo będzie przykro później zobaczymy jak nie to próbuję dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Spicie wszystkie tam???? Co tu taka cisza??? Halo do wszystkich!!!!!! Zdawać tu relacje wszystkie po kolej. Sakatynka Uniś Dominika Beatka Merci Edka Malinka Mantar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Dorcia zgłaszam się :-) U mnie nic nowego, w przyszłym tygodniu mam wizyte i badanie glukozy ble :*) mam nadzieję, że gładko pójdzie. Synus zaczyna urządzać w brzuchu już takie dyskoteki, że staje się to mało przyjemne. Powoli zaczynamy też z Mężem kompletowac wyprawke, ale idzie nam to opieszale. Zaglądam na forum i trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Hej dziewczyny :) u mnie 3 dc. Strasznie obfitą mam @ pierwszy raz od CLO wróciło do normy. Dzisiaj też boli mnie głowa cały dzień :( Jutro mam wizytę i zobaczymy czy torbiel się wchłonęła. Mam nadzieję że tak bo nie chcę stracić kolejnego cyklu. Trzymajcie kciuki :) Jak ten czas szybko leci. Dopiero co się dowiedziałyście że jesteście w ciąży a już bobaski rozrabiają :) Sykatynko jak się czujesz? Wszystko dobrze u Ciebie? Dorcia Na długo przyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Mantar a ją znów mam bardzo bardzo dużo rzeczy a to dopiero 20 tydzień hehe. Uniś trzymam kciuki zeby tak bylo. Ale ja mimo torbielki miałam stymulacje strasznie ta twoja pani doktor ostrożna ale wie co robi. Tylko dwa tygodnie bo dłużej nie bo później w ciazy bałabym sie sama wracac bez męża. Sakatynka daj znac nam czy wszystko wporzadku u ciebie. I beatka ty tez. Wszystko gra? Dominika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Unis.... Ja dzisiaj mam 5 dzien cyklu wiec jestem tylko dzien do przodu od ciebie:) ja mam torbiele na obu jajnikach i mimo wszystko biore clomid i dzialamy a lekarz monitoruje na usg czy sie torbiele nie powiekszaja. Jak na razie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny nie mam jak się zalogowac pod swoich haslem bo przeniosłam się po szpitalu do mamy na troche, a maz nie przywiozl mi laptopa na którym mam zapisane haslo wiec korzystam z latopa taty. Dni leca ja dużo odpoczywam waga roszyla do góry bo sporo jem ale nie mam jeszcze jakiegoś większego brzucha choć zauwazylam se się powoli podnosi za kilka dni mam wizyte u swojego doktora a pod koniec miesiąca polowkowe usg , mam nadzieje ze wszystko będzie ok, wtedy zaczne pomalu szykować wyprakwe dla siebie i malej. beatka (malgorzata26)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) sykatynko, co u Ciebie, mam nadzieje, ze juz mozna gratulowac, odezwij sie bo sie martwie czy oby na pewno wszystko ok :) beatka - odpoczywaj jak najwiecej, gratuluje coreczki :) a u mnie miala byc coreczka a okazalo sie na polowkowym, ze bedzie synek :) mam piekne zdjecie siusiaczka wiec watpliwosci nie ma juz zadnych :) reszta badan tez ok, dokror wymierzyl wzdluz i wszerz i wszystko jest ok :) dorcia - to teraz czekamy u Ciebie na plec malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci super ze będziesz miala chłopca maz sie pewnie cieszy :) moj tez chce chłopca ale zobaczymy.25 mam wizytę w polsce:) Beatka odpoczywaj odpoczywaj. Ja mam tylko dwa kilo na plusie ale brzuszek mi widać I jest twardy. Maz mówi ze bardzo seksowny hi hi :) wy mówicie ze dopiero będziecie kompletowAc wyprawke a ja mam juz prawie gotowa ;) hehe 9 grudnia po moim powrocie bedziemy miec lozeczko mam Moses basket takie leżak co Sam Buja. 5 kocykow termometry do wody do powietrza I do ciała 2 ręczniki kapcie kombinezon ogolnie 3 pudełka ciuszkow cos takie w stylu gruszki mate do zabawy cala torbę zabawek grzechotek itp. I jeszcze projektor taki na sufit co gra I pokazuj***ajkę. Chyba zwariowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorcia to wyprawka już w komplecie fajnie ja mam polowkowe 27 listopada ale swoja wizyte już za 4 dni , dopiero w grudniu zaczne kompletować pomalu mam kilka rzeczy upatrzonych większość kupie w smyku i w pepco , jedynie co mam na razie to kocyk beatka (malgosia26)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Hej dziewczynki podczytuje was prawie codzien jak sie uda.... Merci gratuluje synka a tobie beatka corci.... Ciekawe jak malinka czy juz urodzila bo pisala ze 38 tc a ja w 37 bylam juz rozpakowana:) ale ja ciagle cos mialam w ciazy a to przedwczesne skurcze a to bole brzucha i twardnienie i cukrzyce i rozpakowalo mnie wczesniej:) no ale to dobrze ze tak sie skonczylo:) przyrostu wagi sie nie bojcie ja przytylam 6 kg bo mialam diete cukrzycowa ale po powrocie ze szpitala juz mialam kg mniej niz przed ciaza a teraz mam az 6 kg mniej niz przed! Codzienne obowiazki sprawiaja ze je sie w biegu! Ja jestem sama bo maz ma prace ciagle na wyjezdzie wiec malo mi pomaga ale daje rade tesciowa mi pomaga choc powiem wam ze jak urodzilam to mnie wkurzala ze sie pchala bo wszystko chcialam robic przy malym sama taki mialam instynkt ze nie chcialam do niego nikogo dopuszczac:) ale juz mi przeszlo i doceniam jej pomoc! Poza tym maly rosnie jak na drozdzach juz sie smieje i wydaje z siebie smieszne dzwieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×