Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

sykatynka - ojj jak Ci dobrze, ze masz fryzjera pod reka :) ja zazwyczaj jak wychodze od fryzjera to pierwsze co lece umyc glowe i ulozyc wszystko po swojemu, a wlosy mam takie, ze kazdy zyje wlasnym zyciem i sa niesforne a co najgorsze strasznie mi wypadaja :( prawdopodobnie przez podwyzszona prolaktyne, bo reszte badan mam ok :) a moze wiesz co dobrego kupic zeby nie wypadaly? strasznie mi wychodza, z cebulkami, jakby slabe byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - co do masazu - a pewnie, trzeba o siebie tez zadbac, a kobieta zadbana to szczesliwa, a jak szczesliwa to wiadomo ;) szczescie sprzyja plodnosci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki na razie nie boli ale jestem strasznie zmęczona. Byliśmy na zakupach maz mi kupił kwiaty dziś bez okazji :-) ogólnie jestem szczęśliwa to może mi się uda. Cos się dzieje z tym kafe dlatego te posty tak dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooorcia - super, dzięki, nie znam tego szamponu, moze pomoże mi cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
systynka lepiej nie bierz clo inaczej jak zalecil lekarz jesli masz od 3 do 7 to tak bierz ja mam przepisane od 3 do 9 ale taka dawke ustalila lekarka az do momentu wystapienia owulacji, wczesniej tez mialam do 7 ale owulki jeszcze nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj dziewczynki, wrocilam od gina, poprzednio byly 2 pęcherzyki, dzisiaj sprawdzil i zostal 1 co ma 17mm, a dzis 14dc, poprzednio rosl pieknie, teraz dużo wolniej, jutro mam wziąć zastrzyk, moze uda sie z tym jednym pęcherzykiem wstrzelić w ciaze :) lekarz stwierdzil ze 1 cykl z clo byl lepszy niż ten drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dziewczynki jestem wariatka nasikalam na test bo sie martwie i ujzalam piekna druga tlusta czerwona kreske jest przepiekna;) zawsze o takiej marzylam! Zachowam ja na pamiatke:) moj maz smieje sie ze jestem wariatka ze lekarz potwierdzil a ja nadal sikam na test ubaw mial ale widok takiej pieknej kreski wprawil go w radosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Zycze wam wszystkim tego cudu dziewczynki z calego serca:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dziewczynki, dzięki za rady, faktycznie nie będę na własną rękę przedłużała clo... dziś mam 3 dc i 1 dzień z clo... Trochę się martwię, bo na stanach w hurtowniach nie ma mojego zastrzyku, pani magister ma dzwonić codziennie do hurtowni, żeby się dowiedzieć, ale nie ma pewności... Jakby co to wybiorę się po receptę na ten pregnyl co ty Merci bierzesz :) Merci, niefajnie że w tym cyklu słabszy pęcherzyk, ale może i tak się uda, lepszy taki niż żaden :) Edka - super, już masz dwa testy na pamiątkę hi hi... ja też ci zazdraszczam, nie ma co ukrywać, ale cieszę się też za ciebie! Dorcia, jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Gosctoja co u ciebie jak sie czujesz? Kiedy idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Hej, ogólnie jest ok, od czasu do czasu pobolewa mnie dol brzucha. w pon rano mam bete, po 15 zadzwonie po wynik i na 17 do mojej gin mam sie udac. zaczelam czytac o przyroscie bety itd ale odpuscilam sobie, co ma byc to bedzie, nie chce zeswirowac i sie zadreczac myslami... odpoczywalam caly dzien, staralam sie nie rozmyslac, a jak juz to pozytywnie :) zobaczymy co sie okaze w pon... duphastonu wystarczy mi do jutra rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
aaa no i latam siku do 30 minut :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
yy co 30 minut mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci moze bedzie dobrze I ci sie uda. Ja dzis 21dc jutro poziom progesteronu. Czuje sie zle non stop zmęczona jestem. I mam napady zimno ciepło. Nie mogę sobie poradzic. Potrafię miec w 3 minuty zimne stopy a znów za 3 minuty moj maz odchodzi ode mnie bo mówi ze jestem jak piec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, ja dzis zastrzyk, tak sie stresuje, ze aż w nocy mi sie igla snila :( dowiedzialam sie przez to wszystko, ze jak chce żeby zastrzyk zrobili mi np.w szpitalu lub przychodni musze mieć zlecenie pisemne od lekarza, ja tym razem nie mam wiec mężulek będzie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wszystkie medyczne sprawy to duży stres, przy pobieraniu krwi często mi slabo nawet , a ilez ja razy zemdlalam! Nie wiem jak poród przezyje, mam nadzieje, ze cesarkę mi zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci 31 trzymam kcuki zeby zastrzyk szybko poszedl bezbolesnie :) bedzie dobrze, jak znam siebie to bym tez panikowala. Umnie dzis 24dc jak narazie nie zanosi sie na zaden okres a bol podbrzusza nadal pojawia sie w ciagu dnia,ale czekam cierpliwie do niedzieli, testu tym razem nie kupuje jeszcze i noe zrobie dopiero jak mi sie okres spozni:) Poslychalam mamy i nie robilam progesteronu na wlasna reke , lekarz z ktorym tokonsyltowalam tez pwiedzial z enie ma takiej potrzeby powtarzac juz co miesiac, trzymam kcuki za nas wszytskie i za siebie aby tyn cykl z clo byl szczesliwy wkoncu dawke clo mam spora buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka oby ci sie udalo. Merci ja tam sie nie boję igiel ja to zawsze patrzę. Mogłabym byc pielęgniarka a jesli chodzi o poród tez bym chciała cesarke. Niestety tu nie mogę sobie chcieć tylko jak cos jest zle to wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to glupie ale ja nie biore innej opcji pod uwagę niż cesarka, wiem po sobie ze z porodem sobie nie poradze, ja przy dużej gorączce mdleje, przy pobieraniu krwi - taka jakas slabizna ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dziewczyny co wy mowicie po cesarce to jest dopiero bol. Szwagierka rodzila jedno normalnie drugie cesarka i mowila mi ze po normalnym szybko sie wraca do siebie. Po cesarce nie mozna wstac 2 dni potem niesamowity bol i 2 lata po porodzie a macica do konca sie nie zagoila. I do tego to wklucie w kregoslup przed cesarka wrrrrr.... ja chce urodzic normalnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×