Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość beatka26
hejo laseczki kurcze ale jestem zmeczona i wzielo mnie na kichanie oby nie przeziebienie bo dzis mialam szkolenie z pepoż i cwiczylismy gaszenie ognia gasnicami troche zmarzlam, a niechce nic brac puki okres sie nie pojawi okres lub nie zrobie testu .dobrze ze to tylko 2 dni jeszcze Ja tez duzo czytam w internecie potem mysle i w ogole o clo przekopalam chyba z milion stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - no wlasnie, najgorsze czytac wszystko, potem kazda doszukuje sie wszystkiego u siebie :) ja tez smarkata jestem juz, cos sie przeziebilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wrocilam z siłowni spalilam na bieżni 470kcl ale mój puls dochodził do 180 masakra jakaś. W piątek będzie lepiej. Dokładnie lepiej nic nie czytać bo każda kobieta jest inna to po pierwsze a po drugie duża cześć kobiet to histeryczki i nadciagaja wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dziewczyny u mnie mdlosci, mdlosci i jeszcze raz mdlosci ledwo zyje ciagle leże do pracy juz nie chodze i tak mnie meczy ciagle zmeczenie i to okrolne uczucie na zołądku mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka na l4 jestes? Juz sie pochwalilas wszystkim? Rodzinka pewnie szaleje ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tu pusto dzisiaj, co Wy takie zapracowane? hihi ja 19dc, jutro monitoring, juz sie niecierpliwie co mi powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dzisiaj tu cichutko. Śpiący dzień znowu. Robiłam dzisiaj test owulacyjny ale pierwsza kreseczka mało widoczna. Jutro powtórka :) Chciałabym mieć już koniec cyklu i wiedzieć co i jak :) merci będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Tak dostalam l4 odrazu jak wyszlam ze szpitala lekarz powiedzial ze mam odpoczywac. A pracuje w sklepie na magazynie wiec musialabym dzwigac wiec nie bylo mowy o powrocie do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - masz racje, lepiej odpoczywac niz ciezary nosic i jakiegos nieszczescia sie nabawic :) domi - chcialabym zeby bylo dobrze, ale tak siedze i sie zadreczam, czy peklo, czy oby nie za szybko/pozno sie kochalismy ... i tak mozna w depresje popasc, naprawde, juz teraz rozumiem, ze niektorzy sie tak wkrecaja w "zajscie", a wiem, ze odpuscic trzeba ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
hej wszystkim :) a ja sie zastanawiam czy u mnie wszystko ok ... nie odczuwam zadnych mdlosci, tylko mnie czesto boli glowa, jestem rozdrazniona i senna.... juz niedlugo wtorek :) wiec jakos wytrzymamy. merci nie rozmyslaj tylko uwierz ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki mi dzien szybko minol w pracy , dopadl mnie za to jakis katar zatkany noc eh:/ dzis od niedawna odczuwam bol podbrzusza lekki wsumie to od godziny i ogolnie jestem mega senna chyba dzis poloze sie wczesniej bo cos mnie kurcze bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Gosctoja ja sie tez martwilam ze nie mam mdlosci ze to zle nawet mowilam lekarzowi a on ze najczesciej zaczynaja sie od 6 tyhodnia lub 8 i mial racje bo wlasnie mnie dopadly i teraz chetnie bym je komus sprzedala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki no ja to w czwartek nie mam czasu bo mam zawsze dużo pracy. Merci trzymaj kciuki. Beatka może to ciąża edka wspoczuje Dominika dalam czadu a jeśli chodzi o te testy to ja uzywam clearblue ale drogi jest na allegro. Gosctoja to się ciecz ze jeszcze nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Hej dziewczynki! Ja kontynuuję moje sportowe postanowienie :) w tym tygodniu już dwa razy byłam na półtoragodzinnej jodze, w pozostałe dni ćwiczenia w domu, dzisiaj znowu na jogę :) wczoraj znów na jodze była dziewczyna w ciąży, tym razem w siódmym miesiącu, robiła nawet "świecę", pdobno takie odwrócone pozycje, nawet stanie na rękach, jest dobre dla mamy i dziecka w tych późniejszych miesiącach... chociaż ta joga, na której wczoraj byłam, to joga "kobieca" - pomaga odblokować tarczycę i inne takie - szczególnie zalecane dla kobiet :) Merci - nie martw się niczym, pamiętaj, że każda z nas inaczej to odczuwa, to że cię nic nie boli i w ogóle może nic nie oznaczać, może ty po prostu tak masz, a zadziało się wszystko, co miało się zadziać :) Edka - źle to zabrzmi, ale zazdroszczę ci mimo wszystko tych mdłości :) gośćtoja - jw., niektóre kobiety przechodzą całą ciążę bez mdłości, więc się nie martw :) Beatka - kuruj się domowymi sposobami :) a może to osłabienie coś oznacza? :) Domi, ja na Twoim miejscu mimo testów i tak bym już zaczęła starania... te testy czasem są mało wiarygodne... też zastanawiałam się nad tymi ze śliny, ale w sumie teraz, jak i tak mam monitoring, to nie potrzebuję ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj zaczynamy, test wyszedł pozytywny :) Nie wiem jak dam radę, może mi przejdzie. Ale od wczoraj z tym bólem głowy mam takie mdłości :( dzisiaj siedzę nieprzytomna bo nie przespałam nocy dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakatynka to dzięki tej jodze to będziesz dobrze przygotowana do porodu :-) Dominika to powodzenia życzę. Ja dziś 27dc i czekam juz czuje się lepiej ale od tej siłowni bola mnie mięśnie nog . hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia - nie testujesz? nie kusi cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
dorcia mi w 28 wyszedl negatywny... moze za wczesnie robilas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia, niekoniecznie, wielu osobom na początku wychodzi negatywny a dopiero później pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja dziewczynki kupie jutro test i w niedziele zatestuje bo jutro juz moj 30 dc i jak narazie okres sie nie pojawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Dominika od wrzesnia od odstawienia tabsow w miare regularne 28 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) bylam na monitoringu, piekny slad po owulacji zostal :D jupii :D teraz czekam na brak okresu :D beatka - trzymam kciuki za tescik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci - super! widzisz, nie trzeba było się martwić :) trzymam kciuki :) Beatka - daj znać jak teścik, może będziesz kolejną z dobrej passy? A ja własnie wróciłam z jogi... niech jeszcze ktoś mi powie, że joga to medytacja i łatwe ćwiczenia... taki nam wycisk dała trenerka, że ledwie się ruszam :) ale to dobrze, lubię takie zmęczenie :) a na relaksacji na koniec jeden koleś zasnął hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - masz racje, nie trzeba bylo sie martwic a jednak sie inaczej nie da :) ale na wszelkie wypadek dostalam jeszcze clo, jakby sie nie udalo, na nastepny cykl, lekarz za pierwszym razem mnie ostrzegal, ze pierwsze cykle z clo i pregnylem nie zawsze sa udane, bo organizm sie dopiero "rozkreca", ale moze akurat mi sie uda, kto wie :) co do jogi to maz sie napewno cieszy ze taka rozciagnieta jestes hihi :) :) mi sie joga wlasnie z medytacja i relaksacja kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Mowie wam dziewczyny jak sie staralam o dzidzia to ciagle sie zamarfwialam czemu sie nie udaje. Teraz gdy sie udalo ciagle sie martwie czy u dzidzia wszystko w porzadku..... Katastrofa z tym wszystkim. Usg mam za 2 tygodnie kejne wiec to dlugo a ja sie martwie zeby dzidzia byl zdrowy i sie dobrze rozwijal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×