Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

picie sody

Polecane posty

Gość gość
do gościa powyżej A stosowałaś to kiedyś, czy tylko o tym czytałaś. Ale skoro na grzyba, to grzyb nie lubi słodkości, no i miód jest niewskazany przy grzybicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze oczyszcza włosy, są miękkie. Nie próbowałam, słyszałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soda z miodem na grzyba??? miód nie jest wskazany przy grzybie.Jaki sens łaczyć go z sodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ale nie rozumiem,z czego oczyszcza włosy?bo do mycia wystarczy szampon a soda jakie ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soda moze byc stosowana tylko doraznie zle wpływa na nerki na dłuzsza mete,lepsze jest kwasne mleko i kiszone ogórki,srebro nanokoloidalne,sode zostawiłbym przy raku jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć radzi sobie z tym z czym nie radzi sobie szampon, dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy, podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwaśne mleko i ogórki na grzybicę, dobrze czytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra i tak nie rozumiem przy grzybicy mam się odkwasić, to dlaczego mam pić kwaśne mleko i jeść kiszone ogórki to zupełne przeciwieństwo picia sody?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na życzenie podałam przepis, który krąży po internecie konkretnie do zastosowania przy grzybicy, bo się samemu nie chciało poszukać. Jak to ktoś wcześniej tutaj napisał, ta soda z miodem jest na zasadzie konia trojańskiego. Chodzi o to, żeby candida się tej sody nażarła, po to jest potrzebny miód. Też mi to było dziwne, miód to przecież cukier. Ja się wyleczyłam bardzo restrykcyjną dietą po wypróbowaniu mnóstwa innych środków, które wyleczyły mnie w stopniu takim iż mogłam jako tako funkcjonować, ale miałam nawroty. I uważam, że dieta jest najważniejsza. A sodę z miodem zastosowałam niedawno profilaktycznie, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy jest to skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:27 bo kiszonki odkwaszają. Zasadowość i kwasowość organizmu to jest tak ze smakami. Najwięcej zakwasza cukier i zboża, potem mięso i nabiał. Teraz tak, żebyś się nie pogubiła. Ocet to cukier i alkohol to też cukier. Trzeba odstawić całą przetworzoną żywność, chleby różnego rodzaju, ryże, makarony nawet owoce. Tylko cytryna i grapefruit.Dużo kiszonek, cytryny z tą białą skórką najlepiej jeść. Cytryna w żołądku jest zasadowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa jeszcze o włosy ktoś tutaj pyta. Jeśli ktoś ma łupież pochodzenia grzybicznego to soda pomaga, automatycznie włosy przestają tak wypadać i są mocniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 21:28 a możesz podać tą dietę ja już mam dość moich problemów, chcę czegoś sprawdzonego na razie to strata pieniędzy, sama już nie wiem co mogę jeść , co nie pomóż proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tych włosów to sodę rozpuścić w wodzie i potem polać, czy posypać proszkiem, dobrze ją trzeba spłukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Picie sody szybka droga do powstania raka przewodu pokarmowego.Po co sobie szukacie kłopotów?Zamiast sody polecam owoce i aktywny tryb zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty gadasz,soda leczy raka jelita,jest w tym najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dietę podałam poniżej, mojego pierwszego postu. Wyrzucasz wszystko co zawiera węglowodany i konserwanty. Zostaje ci świeże mięso,(wędliny won, bo konserwanty i wędzone) nabiał, jajka, jakiś olej, warzywa, ale ziemniaki, gotowana marchew, gotowana pietruszka i buraki sporadycznie. Marchew surowa, a buraki możesz kisić. Z orzechów to tylko kokosowy, tylko trzeba uważać żeby kupić spleśniałego. Wszelkiego rodzaju jarzynki do potraw zastępujesz solą i ziołami. Maggę lubczykiem. Tak pociągnij do 3 miesięcy dla pewności. Da się. Oczywiście wszystkie naturalne wspomagacze grzybobójcze jak najbardziej. Poczytaj o oczyszczaniu organizmu z toksyn, bo to ci się przyda. Ten ostropest jedz dalej, bo ci będzie potrzebny do tego, aby wątroba dała radę wyrzucać toksyny z martwej candidy. W tej chwili jem wszystko i jedynie co to mnie przykwasza, ale jakiś większych objawów nie mam. Jest ok. ; Do włosów to można w szamponie rozpuścić, albo wetrzeć w skórę głowy i potem umyć. Nawet jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22:00m prawdę piszesz. Większość raków wywołują grzyby i pleśnie, więc jest rak to jest, albo grzyb, albo coś wyhodowanego przez grzyba, dla siebie samego. Wniosek prosty. Jeśli soda niszczy grzyby i pleśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty gadasz,soda leczy raka jelita,jest w tym najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21;28 gdzie podałaś ten przepis z neta, bo nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest racja, popatrz na odwrotną sytuację wszyscy wiedzą, że chipsy powodują raka a i tak je dają nawet dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty piszesz,ty nie rozumiesz mojego tekstu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość No włąsnie dlatego to sie ukrywa i o tym milczy aby oddziały chemioterapii były pełne i interes sie krecił,sody nie braknie na półkach bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nonie, to ten co "leczy"raka soda na forum tarczycy i tu juz "leczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22:23 drugi post od góry. Podałam przepis, nie podałam linka do przepisu, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz,jest tak duzo ludzi czytajacych literature i sadzisz ze wolą chemię od sody??? gdyby było tak pięknie to nie byłoby pacjentow na oddz. a wszyscy by chodzili z soda po ulicy i łykali garścami. Bzdura i jeszcze raz bzdura.Pisałam wczesniej,moja mama zmarła od tego swinstwa na raka bo popijała na zgagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest wazne czy ten czy tamten,nie róbmy teraz dochodzenia,tylko piszmy o własciwościach sody,bo to jest tematem tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adas spadaj stąd i nie mieszaj ,łykaj sode niech ci ona wypali te durne pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soda to syf i mozna nia czyscic kible

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostała raka BO MIESZAŁA SODĘ Z OCTEM! Do tego pewnie zaraziła się gdzieś helicobakter, która wpierdziela śluzówkę żołądka i też wywołuje raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×