Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Imigrant

Ile kosztuje zycie w Polsce

Polecane posty

Gość Imigrant

Wyemigrowalem z Polski pod koniec lat 80-tych ub.wieku. Bywam przynajmniej raz w roku i wiem jakie mniej wiecej sa ceny. To nie odzwierciedla jednak prawdziwych kosztow zycia. Pytam sie, poniewaz dostalem propozycje z firmy aby objac stanowisko w Polsce (ze wzgledu na znajomosc jezyka), w okolicach Wroclawia. Ciekawi mnie np.: - ile kosztuje wynajecie domu/mieszkania (100-140 mkw) - prad, gaz, woda/scieki, ogrzewanie, ubezpieczenie - telefon, telewizja, internet - utrzymanie samochodu (np. Polo, Fiesta, Corsa) - wychodze z zalozenia, ze samochod ktory bede mial do dyspozycji od firmy bedzie musial byc w Polsce zarejestrowany, jezeli ja bede zameldowany w Polsce na dluzej niz 3 m-ce, czy w Polsce taki przepis nie obowiazuje ? - jezeli zona bedzie chciala pracowac w prywatnym przedszkolu, musi miec jakies pozwolenie z urzedu pracy ? - prywatne ubezpieczenie na zdrowie (uslugi lekarskie) - ubezpieczenia na adwokata Zapomnialem jeszcze o czyms ? I na koncu, chyba najwazniejsze pytanie, ile tak naprawde dostaje sie z kazdego 1000PLN brutto czysto na reke (po odliczeniu wszystkich podatkow) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×