Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Magdalenka, w ciąży leczenie kanałowe jest na nfz! Byłam u lekarza, moja pchła to nie taka pchła - 2 kg chłopa. Zaczęliśmy dziś 33 tydzień. Szyjka się skraca, znowu siedzę w domu. Z przewagą leżenia. I z seksem już się pożegnałam. Na kilka miesięcy pewnie? Ech... ;) Co do męża mojego, to ja go bardzo potrzebuję, ale on chyba nie chce. Wiadomo - nie wolno mi go przekonywać, bo mogę zrobić krzywdę jemu i naszemu małżeństwu. Nie byliśmy na szkole rodzenia, teraz żałuję. Byłoby jakieś przygotowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Fajnie, że coraz więcej dziewczyn zagląda :) Ja dziś bardzo dużo się złaziłam po bazarku, robiliśmy mega zakupy i aż mnie na dole pobolewa tzn ciągnie brzuch i boli krocze... Aga37 jeśli masz nisko brzuszek to są dwie opcje albo taka uroda tej ciąży albo za jakieś dwa tygodnie poród tak mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa37
mamcia23 ja myślę że to taka uroda tej ciąży w końcu to moja czwarta ciąża i wiadomo już mięśnie osłabione i pewnie dlatego no i wiek też już nie ten :) ja się trochę martwię że moja dzidzia będzie maleńka bo gin mi mówi że mała ta ciąża patrząc na brzuch a usg na nfz już mi nie przysługuje, chciałam bardzo zrobić 3d ale u mnie w miasteczku i w najbliższej okolicy nie ma obdzwoniłam już chyba wszystkich lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, przepraszam, że wbijam się Wam tak w temat, ale pomyślałam, że może warto. Mam do sprzedania po swojej córeczce piękny kombinezon jesienno-zimowy na rozmiar 62/68 czyli idealny dla Waszych maluszków na tę porę roku :) Jest biały, ocieplany, ma kaptur i doczepiane stópki i rękawiczki. Kosztował 130zł, sprzedam go za 35 już z kosztem wysyłki. Mam jeszcze jedną dziewczęcą kurteczkę przeciwdeszczową w kapturem, też jest ocieplana polarkiem, jest w ogóle nowa, 62/68, kosztowała 80zł, sprzedam ją też za 35. Kombinezon jest w stanie idealnym, jeśli ktoś miałby życzenie, mogę wysłać zdjęcia na mejla, tak samo jak drugiej kurtki ;) Jeszcze raz przepraszam za wbicie się w temat, życzę pomyślnego rozwiązania i zdrówka :) W razie czego zostawiam swojego mejla: macpl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaacia
dziś idę do hurtowni oglądać wózki. macie już jakieś na oku, a może już kupione. wpadł mi w oko camarel sevilla, jest zgrabny ma dużą gondole, akurat na zimę, jest super lekki, ale trzeba na niego czekać miesiąc, a w internecie jest droższy. może inne są równie fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Aga37 aby określić miarę maleństwa wystarczy 2D moja córa na 3D w 21 tyg ciąży zakryła sobie buzie i tyle oglądania :) może 2D w okolicy miałabyś w lepszej jakości ale z drugiej strony się nie przejmuj ja z mężem śmiejemy się, że jesteśmy wyskrobki, a uwierz mi od wielu lat ich nie przypominamy. Mąż był czwarty, a ja piąta :) jutro mam wizytę znów jestem pod wrażeniem! 35 tc 05.08.14 tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
agacia ja już zamówiłam camarello turkusowy z szarym sevilla chyba nie pamiętam dokładnie, bo katalog został u babci :) ale jak dla mnie był jednym cenowo ok i bardzo funkcjonalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupiliśmy adamex mars kolor zielony. Jest bardzo podobny do tego o ktorym dziewczyny wyżej piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka ma camarelo nie wiem jaki model, ale chyba jeden z nowszych bo kupowala w tym roku i jest bardzo zadowolona, ja widzialam go na zywo i rzeczywiscie jest fajny. mi podobalo sie w nim to ze jest fajnie amortyzowany i mozna nim latwo bujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonaKokardka
jezeli chodzi o wozek to ja po wykluczeniu, xlandera, mutsy i maxi cosi, zdecydujemy sie chyba na Bebetto LUCA z fotelikem besafe izi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
O no to my zamówiliśmy carera czy jakoś tak :) ale czerwony jest superaśny! Ja bardzo taki chciałam jednak rodzinka nas przegłosowała, a my ulegliśmy, bo turkusowy nam też się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia, ja chciałam zielony ale się mama uparła. Ona kupuje - ona kolor wybiera :D W sumie teraz uważam że to dobra decyzja. Choć wózka na żywo nie widziałam, ach przesądy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Czesc dziewczyny ja dzisiaj na usg nareszcie:)co do wozka to ja niby mam po starszymsynku ale strasznie podoba mi sie wozek firmy stokke i zastanawiam sie czy moze sie nie skusic,choc cena troche odstrasza:)jak wroce z usg to napisze co i jak pewnie wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Wszystkie są ładne :) myślę, że naszym kruszynką to aby było wygodnie, a czy on niebieski czy czerwony to i tak super, że możemy sobie pozwolić na takie :) nasze niczym nie przypominały takich :) Magdalena23 ja dziś też lecę na wizytę wieczorkiem się pewnie odezwę co i jak, jak zwykle jestem podekscytowana. A co do wizyt macie je teraz coraz częściej? Co ile? Ja ostatnią miałam trzy tygodnie temu. Mi zostało tylko 5 tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Tez jestem podekscytowana :)co do wizyt to u mnie szkoda gadac,teraz wizyte mam 4 lipca a wczesniejsza 9 maja wiec dlugi odstep byl mam nadzieje ze teraz bede miala czesciej,jeszcze musze sie go zapytac kiedy bede miala robione badanie na tego paciorkowca bo to tez jakos nie dlugo powinno byc...a wy mialyscie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam teraz co 3 tyg. Następna 15 lipca. myślę, że częściej nie będę mieć. Wiem, że te wszystkie badania potrzebne do porodu mam zrobić dopiero po następnej wizycie czyli pewnie czeka mnie jeszcze tylko 2 wizyty. Zaczęłam we wtorek 33 tydzień. Mała waży prawie 1900 g (32t+1) i ma prawie 30 cm. Fajnie było ją znowu zobaczyć i posłuchać jak bije serduszko :) Powodzenia i miłych wrażeń na dzisiejszych wizytach dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Alana 2012
Cześć dziewczyny.Jestem nowa mam na imię Justyna obecnie jestem w 34 tyg ciazy z córcią ;) mam juz synka z listopada 2012 i tez pisałam z dziewczynami na kafe ale teraz jakoś brak na to czasu.Czytam was od czasu do czasu i postanowiłam napisać.Ja mam wizyty co 3 tygodnie już wczoraj byłam u ginekologa i mała waży 2380 g ponoć idealnie jak na ten tydzień ale brzuch mam bardzo mały mimo,że przytyłam 12 kilo już z małym miałam o wiele większy brzuch a mały urodził się z wagą 3550 g czuję się dobrze,od czasu do czasu mam lekkie bule brzucha ale w niczym mi nie przeszkadzają jak dużo chodzę to boli krocze i krzyże ;)dla małej jeszcze nic nie mam kupione może dziś się wybiorę po wyprawkę do szpitala by mała miała a resztę po porodzie pokupuję bo z małym będąc w ciąży do samego końca mówiono,że to dziewczynka a urodziłam syna a miałam kupione wszystko różowe prócz wózka i jak urodziłam mój facet z moją mama wymieniali wszystko na niebieskie ;) łącznie ze smoczkiem i butelką.Z synkiem miałam cesarkę brak postępu porody po 18 godzinach skurczy postanowili zrobić mi cesarkę boję się teraz porodu naturalnego ;)jak to u was jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tym carero macie, przeciez to brzydki wozek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam wizyty co 3 tygodnie. Cześć Mamo Alana! Gościu, bardzo dobrze, że masz własne zdanie na różne tematy. Ale gusty są różne i o nich się nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, ze gusta sa rozne, ale naprawde jak czytam ze ktos zachwyca sie takim brzydkim wozkiem to jestem w szoku, ze niby takie nowoczesne, mlode mamy, a zero gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze "starsze mamy" mialy zero gustu, co? kazdemu moze podobac sie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Czesc dziewczyny:) Ja juz po usg synek cudny szczegolnie na 4d:)wazy juz 2300g wiec bedzie duzym hlopakiem lekarz mowil ze 4kg na pewno,ale jestem juz na to przygotowana:)poza tym wszystko w jak najlepszym porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam ktos zwroci uwage to odrazu atakujecie. co za baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Hej ja po wizycie jestem zadowolona bardzo, bo na kiłę nic nie wykazało, przeciwciał nie stwierdzono, morfologia wręcz super, mocz bez intruzów, maleńkiej serduszko biło 140, i szyjka w najlepszym porządku :) Co do tego paciorkowca to miałam teraz brany wymaz z pochwy to chyba po to, przyznam się Wam, że z tego wrażenia zapomniałam się spytać czy to to będzie badane, bo dużo rzeczy było do zrobienia na tej wizycie ale to w końcu lekarz to wie co robi. Ja wizytę będę miała na 18 lipca teraz czyli też po trzech tygodniach, a potem to nie wiem jeszcze. I mi lekarz powiedział, że mała dojdzie do 3,5 kg, a ja na to czy czasem nie w porywach do 4 kg to się zaczął śmiać, tak jakby potwierdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
A co do wózków, ja mam taki gust i takie właśnie oczekiwania, które w tym modelu są spełnione np dla mnie . Jak koleżanka napisała o gustach się nie dyskutuje, a ta opinia jest nie na miejscu i z brakiem kultury, bo jeśli się coś nie podoba można to wyrazić delikatniej, lub zaproponować coś, co według osoby wydaje się lepsze. Pozdrawiam Mamuśki :) 35 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaacia
Hej dziewczyny, wczoraj kupiliśmy wózek dla małej i po długich rozmyślaniach wybraliśmy expander mondo, choć mieliśmy kupic camarelo. Zadecydowało to, ze mondo nie ma materiałowej gondoli i bedzie lepszy na sezon jesienno-zimowy. Dzidziusiowi nie będzie wiać.Bardzo spodobał się męzowi. Kolor fioletowo-szary. Kupiliśmy tez przy okazji łózeczko, materac i pościel. Juz prawie wszystko mamy. Teraz tylko czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa37
Wczoraj poszłam do komisu obejrzeć wózki i kupiłam wózek titi civic nowy bardzo tanio seledynowo-czarny jak się podnosi gondolę do pozycji siedzącej to robi się z niego spacerówka a oprócz tego oparcie jest też regulowane i od razu wypróbowałam bo moja 2,5 letnia córcia od razu się do niego wpakowała i zasnęła trochę śmiesznie to wyglądało bo w gondoli taka trochę poskręcana ale leciutko się prowadzi i w ogóle jest taki miejszy :) miałam wózek adbor zipp 3 w 1 ale przed Wigilią ktoś nam ukradł z klatki spacerówkę i została mi tylko gondola i fotelik, chociaż tamta spacerówka była bardzo ciężka, i kupiłam w końcu wyprawkę dla małego i dla siebie do szpitala jeszcze tylko popiorę poprasuję i mogę czekać :) i tak myślę że poszukam jeszcze dla małego sweterka na wyjście ze szpitala w razie jak by było zimno bo ja większość rzeczy mam na krótki a pajace na długi też z tych cienkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Ja juz tez zaczelam prac i prasowac powoli,co prawda musze jeszcze troche dokupic ale juz nie duzo brakuje:)do porodu raczej sie wyrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×