Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

U nas po genetycznym (też w 3 i 4 D) doktorek stwierdził córkę:) Ale ja od początku przeczuwałam płeć. Ze starszym tez od początku jakoś tak się czułam przekonana ze chłopiec i jest synuś:) A Wy macie jakieś przeczucia? Mam jeszcze pytanie: jakie witaminy bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Widzisz K musi być wszystko dobrze :) Witaj DawidkowaMama. Ja używam witamin Pregna Plus. Dziś byłam na kolejnej wizycie i ogólnie jest bez zarzutu, lekarz powiedział,że po wynikach widać, że mogło się coś u mnie dziać co do tych nieprzyjemnych woni z okolic intymnych, dostałam Provag żel ale, że nigdzie nie mogłam go dostać to farmaceutka podała mi Vitagyn C ale spokojnie oczytałam się, że w ciąży jest dozwolony :) do tego mam I grupę w cytologii to już wogóle git :) a na płeć czekam na 20 tydzień wtedy będę badana na porządnym sprzęcie i tam raczej nie możliwe będzie żeby dzidzia mnie oszukała, a lekarz się nie dopatrzył, ale obstawiam chłopaczka, bo bardzo pragnę dla męża :) dziś też kontrolnie lekarz obserwował bicie serduszka. Zmiany skórne dopadły i mnie, ja miewałam na miesiączkę dosłownie pryszcza bądź wcale. Teraz sypią mi się na biuście i plecach na twarzy czasem ale wszystkie takie, które trzeba wycisnąć bo aż uwierają są takie mega i mają coś w środku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia mi doktorek powiedział że tak przed ślubem się dowiem kto we mnie siedzi czyli 27 lutego ;) Pragnę synusia ale mój twierdzi że bedzie dziewczynka mówi że wie co robił;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ditka91
Witam sierpnióweczki :) jestem nowa ale mam nadzieję, że szybko się zadomowię ;) dzis zaczynam 15 tydz. termin na 13 sierpnia i dziś wizyta u gina, mam nadzieję,że w końcu się dowiem jak mam nazywać moją kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Witam nową Mamę :) Ja dziś szczerze mówiąc źle się czuje :( wczoraj jak wyrwałam się z domu to po lekarzu poleciałam sama na duże zakupy, do fryzjera, popłacić rachunki, że jak zaczęłam latać od 9 to o 17 wróciłam do domu, dziś miałam parę spraw urzędowych musiałam od samego rana do teraz jechać latać, załatwiać, że już ostatkiem sił się dowlekłam. Kłuje mnie w podbrzuszu, a nawet niżej, muszę bardzo ostrożnie wstawać z pozycji leżącej i siedzącej i mogę zapomnieć o dźwignięciu, dziś chciałam proszek 9 kilo przestawić w łazience i bardzo mnie zakuło :( Także dziś popołudnie to już przeleżę, jednak nie można się aż tak zapominać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ditka 91 Tak się składa ze wczoraj byłam na usg genetycznym i mam temin porodu wyznaczony na 13 sierpnia ale , wg usg wczoraj był 14 tc i 1dzień ;) A ty zaczęłaś 15 tydzien i mamy ten sam termin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia ja dziś leże z bólem głowy i to takim mega silnym mam straszną ochotę na kawę ale nie wiem czy pić ;( może by ból mi odpuscił dawniej pilam 3 kawy dziennie a od 3 msc wypiłam może 2 kawki rozpuszczalne pół na pól z mlekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ditka91
K1988 ja miałam badania genetyczne 4 lutego i wiek ciążowy miałam 13 tygodni i 5 dni :) aaaaa pomyliło mi się ;p termin porodu wg USG mam na 7 sierpnia, wiec przepraszam za pomyłkę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam do 2 doktorków ale teraz jednego wyeliminowałam , był taki czas że u jednego mialam termin na 19 wg miesiączki ,a u 2 miałam 13sierpnia.Było jeszcze wiele innych dat ale teraz utrzymuje się wg usg i wg miesiączki 13 sierpnia . Pijecie czasem kawę?Jak walczycie z bólem głowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ditka91
ja już miałam zmieniane terminy 4 razy wiec nie wiem w który mam wierzyc ;p a kawe pije, wiadomo- mniejsze ilosci bo przed ciaza dziennie 2-3 a teraz 2-3 ale na tydzień, zależy od chętki ;) bólu głowy na szczeście jeszcze nie miałam i mam nadzieję, ze tak się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
K1988 ja wcześniej pijałam po 3 kawy nierozpuszczalne na dzień, jak zaszłam w ciążę nie mogłam na nią patrzeć. Teraz pozwalam sobie na jedną kawę rozpuszczalną z mlekiem dziennie, co pomaga na bóle głowy, do tego na ból głowy pomaga mi po prostu drzemka w ciemnym pokoju, czasem do tego nacieram skronie amolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Koniecznie w ciszy, a jak nie pomoże Ci taka godzinka wypoczynku, to jeszcze spacer wolny, spokojny i oczywiście w czapce, bo ja jak wyrwałam się raz bez czapki to głowa mnie bolała dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K ja od początku walczyłam z migreną. Szczerze, to o jakichkolwiek przeciwbolowych możesz zapomnieć, mi nie pomagały więc się nie trułam. W zależności od nasilenia bólu pomagała drzemka w ciemnym pokoju, zawsze z chłodnym okładem na głowie, czasem kąpiel, spacer, kawa, generalnie spokój. Przy dziecku o to wszystko raczej trudno więc ostatnio miałam ból głowy przez 2 doby bez przerwy. W drugim trymestrze podobno migreny przechodzą więc bądz dobrej myśli, moze to po prostu kwiestia pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zaczęłam 2 trymestr , i to =z bólami głowy . Spacer już dziś był , fakt jest taki że dziś w nocy spać nie mogłam i pewnie dlatego ten ból głowy dziś mnie męczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Dziewczyny właśnie uświadomiłam sobie, że ja to mogę mieć ale boleści pęcherza. Jak leżę ból mi nie ustępuje a nie jest on w dole brzucha tylko jakby niżej, a może to po stosunku? Wczoraj kochałam się z Mężem. Kurcze doradźcie. Jak do jutra nie ustąpi to idę do lekarza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, na ból głowy można brać zwykły apap. Co do dziąseł, to też mam z nimi problemy - jak nie ból i opuchlizna, to krwawienie. Z cerą żadnych problemów jak i w poprzedniej ciąży.Wtedy też miałam super włosy i zdecydowanie mniej się przetłuszczały. Zazwyczaj musiałam myć 2-3 razy w tygodniu, a w ciąży jakbym nawet tydzień nie myła, to się nie przetłuszczały. Potem niestety już tak pięknie nie było. Z córką od dwóch tygodni do lekarza chodzę. Najpierw czerwone gardło, potem zapalenie jamy ustnej , a na koniec katar i kaszel. Wczoraj miałam podać antybiotyk, ale na szczęście się wstrzymałam, bo dzisiaj już jest zdecydowana poprawa. I tak siedząc w przychodni w poniedziałek poczułam jak maleństwo się rusza :). Jednak to prawda, że w kolejnej ciąży łatwiej i szybciej zauważa się jak dzidzia fika :) Mam pytanie do mam, które robiły usg 3 i 4 d, jaki to jest koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej może twoja mała ma alergie? ja od dziecka zawsze miałam taki problem koniec stycznia poczatek lutego uczula Leszczyna ,nie każdy o tym wie ale ona nawet pod śniegiem zaczyna puszczać baty .Może nie bedzie trzeba jej faszerowac antybiotykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam pytanie czy farbujecie wlosy w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, dopiero teraz zauważyłam, że ostatni mój post widnieje jako gość... sierota ze mnie hehe Ostatnie dwa dni były dla mnie ciężkie, ciągle brzuch mnie pobolewał. Tylko teraz nie koło pępka ale podbrzusze. Dzisiaj jest ok ale i tak zostaję w łóżku najdłuzej jak dam radę. Ogólnie to nic mi się nie układa. Nie mam nawet kogo poprosić o pomoc a wujek google nie wie wszystkiego, echh :( Co do bólu głowy to nurofen express, który można brać do końca 2 trymestru, pomógł już po 15 minutach. Od środy zero bólów głowy :) A włosy farbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Ja wczoraj niestety wylądowałam u lekarza, pomimo, że byłam w środę. Ból wcale nie ustępował. Mam jednak infekcje pęcherza, lekarz zalecił mi brać urosept i do tego mam maść vitagyn c jeśli nie przejdzie do środy mam znów się zgłosić. Ale strasznie się boję, bo ja nie chcę brać wcale leków dla bezpieczeństwa maleństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia, lepiej je bierz, bo większą krzywdę dziecku może wyrządzić niezaleczony pęcherz niż leki. Teraz w II trymestrze już nie są takie niebezpieczne. Bądź dobrej myśli i zaufaj lekarzowi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet furaginum możesz już w 2 trymestrze brać. Mam nadzieję, że szybko wyleczysz pęcherz! Wy po genetycznym już dawno a ja nawet położnej nie mam :( i zaczynam świrować czy wszystko ok. Dopiero w pon/wt będę załatwiać bo w piątki mają wolne lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wszystkie przyszłe mamy! Mam termin na 17 sierpnia. To już 14 tydzień:D dzidzia 10 dni temu miała 6,5 cm, rośnie jak na drożdżach. A mnie od tygodnia dokucza rwa kulszowa. Któraś z Was też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Rwa mnie na razie nie złapała. Pamiętam, że padło pytanie o koszt badania 3 d i 4 d chyba ja miałam za 200 złotych2 d, a za 300 złotych tam gdzie byłam jest 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Iblea a czemu Ty jeszcze nie masz położnej czy lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia23 bo osoba, która powinna to zrobić (bo od tego jest w tej firmie) ma mnie w d***e i już drugi tydzień czekałam aż ruszy zadek i wykona telefon. Tak mnie wkurzyła, że jej podziękowałam i mam zamiar sama to załatwić. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już będę mieć umówiony termin wizyty :) Hormony szaleją, głupie sny jeden za drugim. Dzisiaj w nocy budziłam mojego faceta bo mi się śniło, że umarł wraz z 11 innymi osobami... Dobrze, że spał a nie np. podjadał coś w kuchni bo jakbym go nie zobaczyła po przebudzeniu to chyba histerii bym dostała :P Fasolka też szaleje, namówiła mnie na sprzątanie łazienki o godzinie 21, pranie i zmywanie. Normalnie w życiu bym się takich zajęć o takiej porze nie tknęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej śpię jak niemowle od 20 do 6.30 bez snów snem kamiennym. I siły na nic, żadne sprzątanie, tyle żeby chodzić do pracy i na spacery z psami, a i to teraz z tą nogą trudne. Czemu to badanie takie drogie? Ja wszystko co na tym sprzęcie co pan doktor ma w gabinecie można było zrobić, usg genetyczne, 3d w cene wizyty miałam wliczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Ja badanie 2 d w ośrodku na nfz miałam darmowo ale na tzw genetyczne byłam w prywatnym gabinecie konkretnie tylko na usg więc odpłatnie. Dziś moja mama mnie bardzo zadziwiła, powiedziała, że ja mój termin to mam wyliczony z kosmosu, bo według tego co podałam jej z ostatniej miesiączki tj. 29.10.2013 to powiedziała, że według niej to urodzę w połowie lipca, a nie 5 sierpnia... Czy Wam też tak gadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×