Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Gość mamcia23
Hej :) ja wczoraj czułam moje maleństwo jak siadałam w głębokim fotelu chyba było mu ciasno :) jak je czuje to zawsze z lewej strony. Bardzo rosnę Dziewczyny, mam kolejne nowe rozstępy choć smaruje ciało rano i wieczorem po kąpieli... ale to przez apetyt, chyba będę z tych co sporo utyją w ciąży choć jestem w ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł środowo K1988 jak przygotowania wszak to tuż tuż? mamcia i fajnie że czujesz zawsze czlowiek bardziej w ciąży :) Ja dziś zmęczona jestem jakaś, a po południu basen, ale to dobrze trochę mnie rozrusza :) Co do kilogramów, to właśnie ja też teraz jakoś "szybciej" przybieram, tyle że to dziwne bo ja nawet nei jem za dużo hmmmm Może taki urok ,albo wody sie wiecej odkłąda sama już nei wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
A ja nie tyje,wrecz chudne narazie 3kg mniej:)chociaz jem normalnie nawet czasem cos kalorycznego:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia w domu;) sobota bliżej niż dalej;) Odezwe sie jak bede miała czas czyli po weselu albo jutro po wizycie u doktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie K1988 udanej imprezy czekam na relację .Mamcia czujesz już ruchy super ja należę do tych nie doświadczonych więc będę czułam pewnie dużo później bo nawet nie wiem co się dokładnie czuje .Magdalenka23 masz szczęście ja należę do tych co tyją i już mam 4 kg na plusie lekarz każe uważać na wagę i staram się ale rezultatów nie widać he he .U mnie dzisiaj była ciężka noc bolały mnie plecy i jelita ,Pozdrawiam was wszystkie i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiii
dziewczyny nie przejmujcie się wagą, wszystko zejdzie po porodzie, ja bez żadnych wysiłków schudłam 25 kg które przytyłam, ale karmiłam piersią 12mcy więc to też pewno miało wpływ. Najważniejsze aby nasze dzieciaki były zdrowe:) ja póki co 5 kg na plusie a teraz waga chwile stoi w miejscu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"K1988 to powodzenia w tą sobotę ;) Lusiii masz rację ja też w poprzedniej ciąży ponad 20 na plusie miałam i zlazło :) ale insza inszość że do porodu to sie kulałam, opuchnięta, pełno wody mi isę zebrało, dopiero trzy dni po zyły na stopach zobaczyłam Tak bym nie chciała... A ja plus 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja właśnie wróciłam od lekarza. Dzidzia machała łapkami (może do mnie :)). Ale w sumie zawiedziona jestem bardzo bo nic się nie dowiedziałam specjalnego. Mierzenie delikwentki (albo delikwenta, bo w sumie jeszcze nie wiadomo) za trzy tygodnie, na migrenę apap, na rwę ketonal ale w ostateczności. Ja jeszcze dwa tygodnie temu byłam 7 kg na plusie, a teraz jestem dwa na minusie. Ale mi się lepiej zrobiło że dzidziuś cały i zdrowy:) ostatnio same złe myśli miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. K1988 Powodzenia i wszystkiego dobrego :) a tak ogolnie to ostatnio też mam zle myśli ze dzidzi sie cos dzieje albo ze jak pojde do lekarza to powie mi najgorsza z możliwych rzeczy:( aa mam 2 na plusie... zobaczymy vo będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati02067
Hej dziewczyny!! Chciałam do Was dołączyć. Mam termin na 19 sierpnia. Aktualnie jestem w 15 tyg. Od początku przytyłam 3 kg, ale 2 tyg. temu tyle straciłam, bo nie mogłam przez jeden dzień ani nic jeść ani nic pić. Musiałam poleżeć w szpitalu pod kroplówkami. Jednak teraz już wszystko w porządku, maleństwo jest zdrowe, a to teraz najważniejsze..:)) Szybko nadrobię wagę, bo ostatnio jadam średnio co 2-3 godzinki..:D Powiedzcie proszę co sądzicie na temat basenu w ciąży. Chciałabym się wybrać w weekend, ale trochę się boję żeby dziecku nie zaszkodzić. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aramis rześ poszalała in minus 9 kilo zacnie - coś ty zrobiła że aż tyle? paula chyba każda z nas raz po raz coś do łba sobie wkręci. Ja się dziś nakreciłam pozytywnie, u siostry szyjacej pluszaki takowe zamówiłam i już mam koncepcję pokoju a raczej kącika dziecięcego u nas w sypialni :))) patio ja na basen raz w miesiacu latam i wszystko ok. I pływam i wogóle jestem mega z tej formy aktywności zadowolona. Dla pewnosci że bakcyla nei złapię aplikuję tampona - i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati02067
A w razie złapania jakiejś bakterii to co mogłabym wziąć?? To moja pierwsza udana ciąża i czasem może po prostu panikuję. Ale nie chcę też tak po prostu siedzieć w domu i chciałabym pójść ze znajomymi na basen. A tym czasem korzystamy z przyjemnej pogody i wychodzimy na spacery..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia_81 nie! Źle napisałam. Miałam 7 na plusie, więc zobaczyłam pierwszy raz na wadze 51 kg. I było mi z tym świetnie, powiedzmy, że czuję się bardzo... kobieco, dobre słowo. Gęba się zaokrągliła, pupa, biust i wogóle fajnie jest. A dziś ważą mnie i tam 49. Więc dalej jestem 5 kg na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na basenie byłam raz, bo lekarz stwierdził że to mi dobrze zrobi ze względu na problemy z kręgosłupem. Efekt był taki że dostałam krwotoku z nosa, szybko trzeba było wychodzić, no bo woda. Odczekałam 10 minut, jeszcze raz i to samo. Więcej nie poszłam. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną pozostają mi jedynie spacery z psami. Ale to i tak dużo, bo 6-8 km dziennie robię. No i slalom między regałami w pracy. Myślicie już o urządzaniu kącika dziecku? Dla mnie sam fakt, że dzidzia będzie w domu, poza mna, wydaje mi się strasznie nieprawdopodobny. Nie dociera do mnie wogóle. Nawet planu w tym temacie nie mam. Tak patrze na tą sypialnie, chyba koci drapak trzeba będzie stamtąd ewakuować i komodę to się łóżeczko zmieści? Ech, abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mi padła waga więc pojęcia nie mam ile ważę:) poznaję wagę na wizytach i 3 tyg temu było niecałe 1,5 na plusie, więc w normie :) co do kącika dla dziecka to nawet ie chce mi się myśleć, bo sporo będzie kombinowania, na razie naszą sypialnię dzielimy ze starszą córką, po porodzie pewnie przeniesiemy się do dużego pokoju z maluchem więc do ogarnięcia są dwa pokoje, a to wyzwanie w kawalerce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aramis teraz to abstrakcja, bo ciężko sobie coś wyobrazić, ale jak już będziesz miała dziecko obok siebie to będziesz się dziwić, że mogło być inaczej :) po prostu będzie to dla Ciebie mega normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xmama dokładnie tak jak mówisz ;) Ja też nie mogłam sobie wyobrazic jak to będzie, ale jak Lenka się urodziła, to nie wyobrażałam sobie że mogłabym jej nie mieć.. U nas Lenka ma swój pokoik, a my z Maleństwem zajmiemy drugi, teraz póki co śpimy w salonie bo tu mamy tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati02067
Ja powiem Wam szczerze, że powoli przekształcamy nasz pokój tak, aby wszystko się zmieściło. Jak już ustawimy łóżeczko to można powiedzieć, że już po remoncie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalaRz
Czesc dziewczyny:) dawno mnie tu nie bylo, niezle musialam nadrobić :) dzisiaj zaczelam 19 tydzien :) ale ten czas leci :) 12 lutego bylam u lekarza i dostalam 100% odpowiedź, bede miec synka:) Ignasia , to juz postanowione :) mialam robione usg 3D i mam piekne zdjecia buzki mojego Skarba:) teraz czekam na kolejne "widzenie" , 12 marca mam wizyte. Ja az tak duzo nie przytylam, myslalam, ze bedzie gorzej, bardziej martwi mnie fakt , ze na brzuszku, ktory juz sie ładnie zaokraglil pojawil sie pierwszy maly rozstep ;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Ja na razie to szczerze nic nie zrobiłam pod kątem organizacji kącika dla dzieciątka... Na daną chwile się nie nakręcam, postanowiliśmy odmalować sypialnie na wiosnę, potem kupimy komodę na ciuszki dla maleństwa, wtedy mnie pewnie weźmie na zakupy i organizację jeszcze miejsca na łóżeczko. K1988 trzymam kciuki za udany ślub i imprezę :)! Mi trochę ciężko się śpi, budzę się przy przekręceniu z boku na bok i mam sporo koszmarów eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytam co u was bo nie chce żeby mój mi patrzył co tu pisze i korzystam z okazji że go nie ma a mam dla was info BĘDZIE CHŁOPAK;)))))))) jestem najszczęśliwszą osobą na świecie prawie doktora wyściskałam jak powiedział że od poczatku dobrze czułam;) Swoją drogą w życiu tak się nie cieszyłam na widok siusiaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1988 cieszę się z tobą , dziewczynki jak tam dzisiejsze samopoczucie .Co do urządzania pokoju to my jeszcze nic nie robimy zaczniemy po 7 miesiącu .Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martap1234
witajcie pozwalam sobie do was dolaczyc. mam termin na 9 sierpnia. jestem mama dwoch kobietek 13-7 lat i 4 aniolkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renii23
Witam wszystkie przyszłe mamy i obecne również. Moj termin to 16 sierpnia:) bardzo się cieszę z ciąży i życzę Wam żeby Wasze dzidzie się rozwijały prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1988 - Gratuluję intuicji! I Twój faktycznie "wiedział co robił" ;) Życzę Wam by jutro wszystko poszło po Waszej myśli i by nie było żadnych niemiłych niespodzianek. Dużo sił na jutrzejszy ważny dzień! Powodzenia i... Wszystkiego Dobrego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patio ja nic nie zażywałam wiec nei wiem, puki co nic mi się od basenu nie przypląało, miałam infekcje ale to chyba inna przyczyna bo chodzę dalej na basen i nic mi się nie odnowiło. K1988 cudnego dnia zyczę i gratuluję chłopaka :) Wysyp chłopów cos mamy na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo teraz nie zostało uznane za spam i się wysłało wrrr K1988 gratuluję chłopczyka! Też nie lubię jak mój luby czyta co piszę :P Wie o Was ale czytać mu nie pozwalam :] Muszę pochwalić moją fasolkę - ostatnie 3 dni dała mi ładnie pracować :) Oby takich dni było jak najwięcej. Co do imion to mamy dla córeczki już od dawna wybrane, za to będzie problem z drugim imieniem. W końcu mamy są dwie i dwa różne imiona :P Dla chłopczyka nie mamy pierwszego za to drugie tak (nasi ojcowie mają takie samo imię). Jeszcze tydzień i mam nadzieję dowiedzieć się kto rośnie mi pod serduszkiem :) Czuję, że córka. Moja mama widząc czy słysząc moje reakcje/zachowania/zachcianki mówi, że miała tak ze mną w ciąży więc skłania się na dziewczynkę za to wszyscy inni mówią, że chłopak bo ładnieję z każdym dniem ale chyba tylko ja i mój widzimy te wszystkie pryszcze na mojej twarzy... Allleee mamy zdanie jest dla mnie ważniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×