Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Witam witam :) Ja też czuję że dziewczyna. Dlatego się zgodziłam w razie chłopca na imie po dziadku od strony męża - Ryszard - będzie wtopa jak to jednak będzie chłop. Ale od początku czułam, że dziewcze. Będę wiedziała za 3 tygodnie już mam nadzieję :) Ja mogę pracować, mogę góry przenosić, czuję się wspaniale. Jak to możliwe? Żadnych dolegliwości, niesamowity spokój radość i duużo energii. Życzę wam tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati02067
W każdym bądź razie wybiorę się na basen i sama się przekonam czy mi służy czy raczej trzeba znaleźć inne aktywne zajęcie..:)) my z mężem jak na razie podtrzymujemy decyzję ze nie chcemy znać płci dzieciątka...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. podczytuje was z telefonu. ciesze sie, ze maluszki rosna. Ja leze w domu, kosmowke mam umiejscowiona nisko i jakas szczelinka jest, mialam krwawienie. ech.. wzystko nie tak sie uklada jka byc powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aramis znam to bo ogólnie też mam dużo energii i pracuję bez problemu tylko kiedy za dużo nabiegam się w pracy i nanoszę to zaczyna mnie brzuch boleć ale jak sie uspokoję to znowu jest ok. Też życzę Wam dziewczynki byście jak najlepiej znosiły ciąże. czerwonakokardka leż i wypoczywaj i dbaj o maleństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wbiłam do was jeszcze na chwilę może trudno w to uwierzyć ale mam teraz czas relaksu siedze od 7 z włosami upiętymi , malowanie za godzinkę z domu wszystkich wywiało a ja się zastanawiam jak się odstresować?Jakieś pomysły ?mam żołądek ściśniety boje się że zemdleje a na uspokojenie nic nie można;( doktor mówi że moge lamkę wina się napić;)ale chyba go nie będę słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati02067
Ibelea pewnie że fajne...:)) ale dla nas będzie albo Antoś albo Antosia..:)) w zalezności co się wykluje.....byleby było zdrowe, nic więcej się nie liczy...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1988 Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia ,szczęścia miłości i wszystkiego o czym jeszcze marzycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1988 wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Mam nadzieję, że maleństwo dało mamie świętować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
K1988 gratuluje wyjscia za maz i synka,szkoda tylko ze jak ja napisalam ze bedzie chlopak to uslyszalam jak ja juz moge tak wczesnie wiedziec ze to bedzie syn,no coz szkoda z reszta od reszty tez niczego nie uslyszalam poczulam sie odrobinke zignorowana na tym forum. Milej niedzieli zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Przeprowadzam badanie na temat nadciśnienia występującego w ciąży i czynników ryzyka które mogą predysponować do wystąpienia nadciśnienia w ciąży i połogu. Jeżeli macie wolne około 10 minut zapraszam do wypełnienia ankiety ( w badaniu mogą wziąć udział wszystkie panie ciężarne oraz w okresie połogu niekoniecznie z nadciśnieniem) link do ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/135611/nadcisnienie-tetnicze-a-ciaza.html Z góry dziękuję Pozdrawiam serdecznie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalenka nir przejmuj sie,ja juz tu nie pisze,tylko ppdczytuje. Bo kazda pisze o sobie,albo kilka z soba,reszta sue nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no co wy, obrażacie się ze nikt nie odpisuje na wasze posty? bez przesady, to tylko forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek i miłego dnia dziewczęta! :) Shhh ma rację, to tylko forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, ja tez przestałam tu pisać bo to i tak bez sensu..... zero odpowiedzi na moje wpisy a tylko kilka ze sobą pisze.... adorujcie sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys miala choc odrobine przyzwoitosci napisalabys pod wlasnym nickiem a nie ukrywala pod gosciem... ps. widocznie Twoje wpisy nie byly zbyt ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka23 tylko sie cieszyć sie juz wiesz co będziecie mieli i ze dowiedziałas sie bardzo szybko. pozazdroszcze tez chcialabym juz się dowiedzieć ale niestety... moze jutro chociaz sie nie nastawiam. bo jak male bedzie chciało pokazac kim jest to pokaze taka kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł widzę że na forum znowu rewolucja pomarańczowa zresztą ;) Prawda jest taka że każda paatrzy tu troche przez pryzmat własnych doświadczeń i rzeczywiście bylo nie było swojego oczekiwania na ciażę. ale myśle że potencjalne zignorowanie nie wynika z niczyjej złej woli. Ja czasem też zostaje pominięta ale to nei znaczy że powinnam czuc sie urażona. Tak bywa, to tylko forum... Magdalenka ja pisałam powyżej że mamy tu na formu wysyp chłopaków właśnie w odpowiedzi na ostatnie informacje o samych prawie chłopakach. Też mi tylko jedna osoba odpisała jak pisałam ze nie skakałam do nieba jak sie dowiedziałam o chłopcu. Tak bywa, mamy mnóstwo spraw, na wiele tematów nei umiemy sie wypowiedzieć. Przed chwilą dziewczyny pisąłay o przeczuciach na dziewczynkę, nie wiem nei wierzę w zabobony pod tytułem 'bo wyładniałaś" bo sama w pierwszej ciąży wyglądałam jak zderzona ze ścianą ;) więc syn mój powinien być dziewczynką. Czasem więc tak jak i pozostałe sie nie wypowiadam :) Pozdrowienia i spokojnej ciąży życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie ma co sie obrażać. dziewczyny opowiadają o swoich doświadczeniach z poprzednich ciaz i ja tez sie wogole nie wtracam bo to moja pierwsza i i wszystko jest dla mnie nowe. wiec nieraz tylko czytam i nie pisze bo nie mam nic do powiedzenia bo nie mam żadnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia_81 a wracając do poprzednich wpisow to zauwazylam ze nie dzieli nasze miejsowosci dosc długa droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula to zdradzaj szybko skąd tu klikasz ;) Bo ja albo przeoczyłam albo nie pisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i bym zapomniała pytać czerwonąkokardę co z tą kosmówką? i jak dalej musisz leżeć? jest szansa na poprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okolice Bydgoszczy:) godzinka Drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. mowicie, że wysyp chłopaków? ciekawe co u mnie bedzie, mam juz córcie w domku i od poczatku czułam, że bedzie córa, teraz czuje, ze bedzie chłopak. ja tez zauwazylam, jak czytalam (bo przewaznie was czytam) ze pisze malo dziewczyn. Ja leze wciaz. za tydzien wizyta.. mam nadzieje, ze sie podniesie do gory lozysko/kosmowka.. szansa jest bardzo duza, wiec modle sie o to. MAGDALENKA ty mialas toxo dodatnia prawda?? co teraz z wynikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście łożysko mam wysoko. Wściec się można! Kafe moje wypowiedzi ostatnio uznaje za spam. Jedynie udało mi się napisać życzenia dla K1988. Ciekawe czy ta wiadomość pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli chyba muszę krótkie wiadomośc***isać ;) - My jeszcze płci nie znamy. Chcemy ją poznać, ale ciśnienia na to wielkiego nie mamy. Maleństwo będzie chciało się ujawnić, to się ujawni; nie - to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzerwonaKokardka - to leż i wypoczywaj. Trzymam kciuki by poszło jak najwyżej! Z tym toxo to chyba w ciąży można tylko leki brać i mieć nadzieję, że nasz organizm ochroni malucha przed pierwotniakiem. Ja badanie robiłam - nie mam przeciwciał - nigdy nie chorowałam. Mam więc bardzo uważać, a później jeszcze powtórzymy badanie, czy nie złapałam toxo w międzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×