Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamilcia23

Dobra knajpa z jedzeniem w Warszawie

Polecane posty

Gość kubaku88

Milanovo na dowóz też polecam. Mają pizzę, makarony, też jakieś sałatki itp. Ogólnie jedzenie mega pyszne, zwłaszcza pizza jest super smaczna, na cieście jakie lubię najbardziej 🙂 Duży plus jest taki, że dowóz u nich działa świetnie - zawsze na czas i ciepłe jedzonko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina F

Jeśli chodzi o mniejsze posiłki takie jak kanapki i desery bardzo fajna restauracja na Bemowie Nowakowski Goroąco Polecam, obsługa przemiła, naprawdę warto zajrzeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goshia88

Sprawdziłam Milanovo i jest 👌👌👌 Pyszne jedzenie! Pizza naprawdę sztos, zwłaszcza te autorskie kompozycje 🙂 Inne pozycje z menu również godne uwagi, byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty i na pewno wrócimy na Wilanów właśnie do tej knajpki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Polecam Udon Noodle Bar na Marszałkowskiej. Knajpka serwuje kuchnię azjatycką, ma niewielkie menu, ale dzięki temu dania są świeżutkie i dopieszczone w szczegółach 🙂 Ja uwielbiam ich ramen i dim sumy z różnymi farszami, pycha! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Ochocie znajduje się całkiem niezły bar z Burgerami. Jeżeli będziecie przejeżdżać przez tą dzielnicę to polecam wam zatrzymać się w https://www.bartsburger.pl/ Tam na pewno dobrze zjecie i nie zapłacicie fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Ochocie znajduje się całkiem niezły bar z Burgerami. Jeżeli będziecie przejeżdżać przez tą dzielnicę to polecam wam zatrzymać się w bartsburger.pl  Tam na pewno dobrze zjecie i nie zapłacicie fortuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojti77

Na Wilanowie jest super miejsce - Milanovo. Pyszna pizza i super makarony. Do tego miła obsługa i fajny klimat w lokalu. Na dowóz też można zamówić, polecam tą opcję, bo sprawnie dowożą jedzenie 🙂 Zawsze jest ciepłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kellybik

Jak lubicie na przykład pankejki i szakszukę to Pankejk na Krakowskim Przedmieściu będzie naprawdę fajny. Miła obsługa, rozsądne ceny, długie godziny otwarcia również w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanom pizzy polecam odwiedzić Creme de la Creme na św. Wincentego 🙂 smacznie, niedrogo i do tego można się najeść. Poza pizzami mają też inne fajne dania. Ja ostatnia jadłam u nich dorsza ze szpinakiem i to była jedna z najlepszych ryb w życiu jakie jadłam. Poza tym samo miejsce ma też fajny klimacik 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz myślę, że zazwyczaj zamawiam jedzenie przez roomservice ;) Mam kilka swoich ulubionych restauracji z których zamawiam różne potrawy. Lubię kosztować nowe dania a dzięki tej stronce mogę robić to nie wychodząc z domu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo lubimy restaurację ogród Smaku w Warszawie na Elektoralnej. Smaczna kuchnia, polska ale w takiej nowoczesnej odsłonie. Teraz można na wynos zamawiac, choć tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak macie też ochotę na prawdziwą włoską pizze to tutaj jak najbardziej polecam sprawdzić pizzerie San Giovanni. Mają w całej Warszawie kilka swoich lokali i można sobie jedzonko zamówić do domu. Mają w menu sporo pozycji, ale też mega makarony. Ja na przykład lubię Frutti Di Mare i poczuć oraz przypomnieć sobie te śródziemnomorskie smaki. Pozdrawiam i udanej uczty życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×