Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamilcia23

Dobra knajpa z jedzeniem w Warszawie

Polecane posty

Gość Omzitka
Uwielbiam Osteria Limoni. Nigdy nie przypuszczałam, że dania włoskie mogą być tak pyszne, ale to pewnie dlatego, że dotąd jadłam dania pseudo włoskie. Super tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czesto zamawiam sushi z tej knajpy www.kanpai.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaK25
Gdy jem na mieście, zawsze staram się spróbować czegoś nowego. Ostatnio wybór padł na sushi, poszliśmy ze znajomymi do Tekeda, bo dużo mówi się o tym jak dobry podają ramen. Potwierdzam jest naprawdę dobry! Obsługa była bardzo miła i wytłumaczyła mi cierpliwie co kryje się pod różnymi nazwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makarony owszem, ale Antich Ma swietne kanapaki. Czesto chodze na lunch do restuaracji. Swietny pomysl ogordkiem na okres wakacyjny i oczywiscie dowoz jest do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaW18
Byłam kilka razy w Tekedzie i bardzo mi smakowało. Wcześniej nie byłam fanką sushi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia888
Pomyśleć, że tyle lat wzbraniałam się przed sushi :D bo spróbowałam kiedyś jakieś z marketu i twierdziłam, że to jest paskudne :P a ogólnie uwielbiam kuchnię hiszpańską i włoską, ogólnie owoce morza i takie tam ;) także jeśli ktoś ma ochotę na ośmiornicę czy pyszne krewetki to koniecznie w Ole http://ole-restaurant.pl ;) pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanne89
jesli smakowalo Ci sushi to pewnie przepadasz za rybami? Dziewczyny, polecam wam Ę rybę , bo tam maja wszystko swieze; sa rybki i w panierce i bez i do tego fajne dodatki :> Lubicie sosy do ryby? Jesli juz to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewiewi
ja bylam tam i dla mnie ryba w panierce super :) mam dosc nieswiezych rzeczy z polproduktow typu kfc i mac, ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryKateMary
ja lubie w e rybe lososia, niczego wiecej tam nie probowalam jeszcze. Co rekomendujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwiEwiEwi
Polecam burgera i łososia jeśli lubisz. Na przegrychę fajny jest śledź, ale ja niezbyt jestem śledziowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaElena
Ja tez sledzi strasznie nie lubię, ale jadłam tam (o ironio:P) kurczaka i super, przynajmniej wiem,że go nie mrozili x czasu i nie robili panierki z samych E :O Nie wiem jak wy, ja od razu czuje sie gorzej, jak zajadam przetworzone rzeczy. A moja skora wtedy to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponczoszanka____Anka
Dobra wiadomosc jest taka, ze maja teraz dowoz :D Dziewczyny, trzeba bardzo uwazac na to co jemy. Ja tez mam tak, ze wygladam nienajlepiej jak jem nieuwaznie :( Zadnego gotowego jedzenia, pamietajcie! Duzo warzyw owocow i ryb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salto na Wilczej - rewelacyjne steki, nigdzie tak dobrych jak tam nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie bardzo dobre jedzenie jest oczywiście w www.sushiwesola.pl. Bardzo dobre sushi w Wesołej oraz klimatyczny lokal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manekin w centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaOla89
W ę rybę mają już piwko <3 Przyznam, że tego mi tam brakowało :) Do takiego klasycznego fish&chips pasuje jakieś alko %%. No i polecam Wam onion ringsy, które wprowadzili. Może już ktos probowal? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smaczne burgery robią w Bart's Burger Bar przy ul. Grójeckiej w Wawie. Często się tam stołuję ze znajomymi. Dobrze prowadzony, spory lokal, także można się swobodnie pomieścić nawet większą grupą. Burger robiony na miejscu, ze sporym kawałkiem wołowiny, a nie cienkim plasterkiem jak to bywa w innych knajpach tego typu. Lokal ma swój profil na Facebooku – www.facebook.com/bartsburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darlaa34
Zależy jakie dania ciebie interesują. Jeśli cos włoskiego, to jest np. http://www.restauracja-torino.pl/ Zresztą akurat lokali z taką kuchnią w Warszawie nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaB
Wpadnijcie na lody do Lodzi, którą otworzyła Ę rybę warszawa :) Jestem pewna dziewczyny, że Wam posmakują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre jedzenie mają w Milanovo. Jest to pizzeria/restauracja z włoską kuchnią na Wilanowie, mają też bistro na Puławskiej typu bread&vine. Zobaczcie zresztą na ich stronie http://milanovo.pl, jakie pyszności serwują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianzuk
Ja tam jak już jadam na mieście to tylko zdrowo. Nie jakieś tak czisy, fryty i pizze. Jak już się zdecyduję to idę powiedzmy do salad story na nowym świecie. Cały czas muszę trzymać dietę, nie mogę pozwalać sobie na odstępstwa. A w salad story mam albo sałatki, albo fajne boxy albo mogę jeszcze kombinowac ze sładnikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PedroFromreno
Rzadko jadam na mieście, ponieważ dużo trenuję i mam dietę dostosowaną do ćwiczeń. Mam znajomych którzy są poszukiwaczami nowych smaków, więc raz na jakiś czas testuję z nimi. Nr. 1 w rankingu z tych wycieczek jest restauracja Salto. Jagnięcina nie do podrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno można się najeść w restauracji Ganesh na Ursynowie, a przy tym mają świeże jedzenie Nie mamy otwartej kuchni więc klient nic nie widzi. na bieżąco. To akurat jest kuchnia indyjska i powiem, że początkowo byłam sceptyczna, ale po zamówieniu pierwszego lunchu z kurczakiem i warzywami od razy się przekonałam. Smaczne, idealnie pikantne, na pewno coś oryginalnego na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzeniowa
Ja Ci mogę polecić restaurację francuską Paul. Jest w centrum Warszawy na Emilii Plater 53. Blisko do metra, więc łatwy dojazd. Świetny klimat ssamej restauracji i smaczne jedzenie. Możecie sobie na ich facebooku zobaczyć menu https://issuu.com/valkea_media/docs/paul_menu/11?e=3242796/30443223, a od siebie moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej dobrej knajpie można zjeść coś fit, np. w Milanovo właśnie, zobaczcie sobie zresztą menu na ich stronie http://milanovo.pl. Ja mogę zjeść sałatkę, ale mój mąż musi zjeść coś "porządniejszego", więc wybieramy miejsca, gdzie ja mogę zjeść nisko kalorycznie, a on coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelkaelka
Do ęrybę też mozna łatwo dojechac - wysiadacie na stacji metra rondo ONZ :) Nie ma nic lepszego niz w taka pogode rozsiasc sie u nichw ogrodku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcanto86
Ja często chodzę na lunch do Salad story, bo mam lokal przy pracy, a jedzenie mi bardzo smakuje. Duży wybór sałatek, choć i tak najczęściej biorę z kurczakiem - na lato albo hawajską, czasem boxa albo wrapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nie mam zbyt blisko tego lokalu, ale znam i jadłam kilka razy. Ostatnio zaskoczyli mnie na plus chłodnikiem litewskim, bo na tą pogodę letnią jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek889
Dobre indyjskie jedzenie podają w Ganesh na Ursynowie. Znam ten lokal, od lat, nie chciałbym skłamać, ale oni to już chyba z dobre 10 lat działają i cały czas mają klientów, także to też dobrze świadczy o jakości jedzenia. Na stronie www.ganesh.pl można trochę zdjęć wnętrz zobaczyć. Miejsce ma klimat, podobają mi się te indyjskie stylizacje, fajny lokal żeby wyjść z rodzinką na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×