Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamilcia23

Dobra knajpa z jedzeniem w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Dobrze się można najeść w indyjskiej restauracji Ganesh. Trochę jest to lokal schowany w galerii Metro, ale jak już człowiek tam trafi to będzie zadowolony. Tradycyjne, indyjskie potrawy, robione na bieżąco, więc trochę czasami trzeba na zamówienie poczekać, ale poza tym obsługa miła i dobrze doradzająca. Aktualności o restauracji są dodawane na profilu FB – web.facebook.com/GaneshUrsynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szczerze ę rybę :) Ostatnio zrobili mały remanent, więc jeśli byłyście tam wcześniej, to teraz na pewno pozytywnie się zaskoczycie :) Co można zjeść? Ryby, owoce morza i fajne dodatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Gocławiu jest dobra pizzeria – Maxipizza. Podoba mi się, że ogarniają tak szybko dowóz. Jak jestem w potrzebie, wracam z roboty i chcę coś pożywnego na szybko zjeść to zamawiam u nich. Można składać zamówienia internetowo przez www.maxipizza.pl/warszawa,produkty Dowożą nie dość, że szybko to druga sprawa, że pizza jest gorąca, jakby dopiero co z pieca wyszła. Dopytywałem się ostatnio obsługi co do tego w czym pieką i się okazało, że mają jakieś specjalne piece przepływowe, które skracają mocno czas wypieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawą miejscówką jest Ganesh. Jestem tam kilka razy w miesiącu na obiedzie. Zawsze świeżo, zawsze smacznie. Ogólnie to pasuje mi indyjska kuchnia, zwłaszcza te potrawy w wersji wege. Za te pieniądze to w innych lokalach nawet bym się w połowie nie najadła, a tutaj zawsze wychodzę pełna optymalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka dań wegetariańskich to ja bym polecała takie miejsce jak Ganesh kuchnia indyjska. Mają w menu bardzo dużo opcji dla osób, które nie jadają mięsa. Bakłażan, pomidorki....pyszne sosy jest z czego wybierać. Najlepiej ich odwiedzić w pon po 17 – mają wtedy akcję All you can eat, czyli jesz do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry obiad można zjeść w Rozdrożu obok Łazienek. Mają też tradycyjną wuzetkę, którą uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre indyjskie jedzenie podają w Ganesh na Ursynowie. Znam ten lokal, od lat, nie chciałbym skłamać, ale oni to już chyba z dobre 10 lat działają i cały czas mają klientów, także to też dobrze świadczy o jakości jedzenia. Na stronie ganesh.pl można trochę zdjęć wnętrz zobaczyć. Miejsce ma klimat, podobają mi się te indyjskie stylizacje, fajny lokal żeby wyjść z rodzinką na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poppka
Chodzę do Bubbles na pl. Piłsudskiego. Smaczne jedzenie, estetycznie podane (co dla mnie ważne) i rozsądne ceny. Fajna lokalizacja i dość przytulnie. Do wizyty tam nakłoniła mnie koleżanka, a że spodobała mi się ich nazwa i to, jakie serwują trunki, skusiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holoska
Dobrą opcją jest Pianka na Zgody 12. Mają tam świeże piwko, bardzo smaczne i fajne menu. Do tego lokalu zaprosili mnie znajomi. Wypiliśmy kilka piw, potem zjedliśmy. Mają bogate menu i rzeczywiście jest smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tych, którzy lubią sushi polecam zjeść w Sushi World, smacznie i przede wszystkim niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lebgd
Akademia na Różanej to świetna restauracja. Akurat byłam na dniach i mają nowe menu sezonowe z kurkami i szparagami w roli głównej, a więc całkowicie coś dla mnie. A ich desery... niebo w gębie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikołaj444
Ja uwielbiam jeść w Domu Kresowym w okolicach Warszawy;) Uwierzcie, że warto do niech pojechać i spróbować np. golonki peklowanej czy grillowanej karkóweczki a do tego zimne piwko ;)Rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie czegoś z klimatem i naprawdę dobrymi zapiekankami to idealnym miejscem są zapiekanki u Pandy https://www.facebook.com/ZapiekankiuPandy/ . Samemu można wybrać co się chce na swojej bułce i mają aż 15 sosów do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy co kto lubi - ja jestem fanem sushi, dlatego bardzo szanuję Sushi World. Fajne miejsce, warto odwiedzić, bo mimo niskich cen czuć, że nie oszczędzają na jakości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podróżującym A2 polecam na Zjeździe Emilia zajechanie do Zajazdu u Przemka w Zgierzu. Serwują przepyszne domowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
restauracja warszawa mokotów mogę polecić Papu. Miałam tam spotkanie rodzinne a później z mężem poszliśmy na kolacje :) palce lizać ;) Adres i menu w linku https://restauracjapapu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulkaulka
Jeżeli lubicie sushi to polecam Wam Kwitnącą Wiśnię. Ja tam trafiłam przez przypadek bo mam kartę Biznes Benefit, skusił mnie rabat aż 50% na sushi i było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stylowo sushi zjesz w Blue City. Taki można powiedzieć biznesowy wystrój, mocno nowoczesny i zawsze czysto, więc nigdy tam się nie wstydziłam znajomych zabrać. Szukaj szyldu Tokyo Sushi, szybko się rzuca w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie zjeść w Warszawie
Bubbles to bar w Warszawie, który wyróżnia niepowtarzalny klimat. To u nas znajdziecie Państwo satysfakcję i zadowolenie, to do nas zechcą Państwo wracać przy każdej okazji. Zachęcamy, byście przekroczyli próg naszej restauracji i osobiście przekonali się na czym opiera się wyjątkowość naszego lokalu. Zapraszamy! :) http://bubbles.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Brzeziński
Z obłędnym jedzeniem i naprawdę świetną atmosferą spotkałem się w barze Bubbles. To jest centrum Warszawy, więc spoko lokalizacja. Kopytka z sosem truflowym z początku wydawały mi się dziwnym połączeniem ale dzisiaj to moje ulubione danie... Polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woliszka
Nie widzę wymienionej Pańśkiej 85, a zasługuje na wspomnienie tutaj - jest bardzo smacznie, wykwintnie, do tego mają ogromny wybór ciekawych dań. Polecam ich baaardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryż bardzo dobry i ryba świeża w Tokyo Sushi. Zamawiam, jest ok jakościowo. W knajpie tak samo, więc widać, że traktują każde zamówienie priorytetowo. Sprawdzałem z ciekawości. Wiele lokali w ten sposób testowałem i nigdy się nie zawiodłem na podobnym systemie porównywania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o stolicę chodzi, to polecić Wam mogę restaurację Szkutnia, która znajduje się na Białołęce. Może nie jest to typowa "knajpa" (jest całkiem elegancka i panuje w niej miła atmosfera), ale na pewno warto jest ją odwiedzić, jeśli nie miało się jeszcze okazji. Sam bywam tam bardzo często na pizzy. Tutaj macie adres ich strony w razie czego: http://www.szkutnia.waw.pl/. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaya Arzu

Ja polecam restauracje Focaccia Ristorante w Warszawie- bardzo duże menu, mozna dobrze zjeść.są ciekwe oferty cenowe wraz z deserem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi

Dobra knajpa to taka, w której się najesz. A ja najem się zawsze w Mango Vegan. Dobra kanjpa to taka, w której jedzenie jest pyszne. a mi w Mango Vegan smakuje zawsze. Jeszcze nie skosztowałam wszystkich potraw ale jestem na dobrej drodze do spełnienia mojego smakowego challengu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKKK

A znacie Tikka Tango? Pyszne jedzenie, najlepsze w okolicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rzadko wychodzę na miasto zjeść, raczej zamawiam sobie jedzenie przez roomservice z dowozem. Mam kilka dobrych restauracji i na zmianę zamawiem od nich jedzonko 🙂 Lubię różne kuchnie, nie ograniczam się wyłącznie do polskiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×