Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczesliwa furiatka

Koniec z nim Trzeba się ogarnąć

Polecane posty

Gość nieszczesliwa furiatka

Koniec! Dzisiaj zamierzam się pozbierac i zaczac myslec o sobie! Nie bede jezdzic 'przypadkiem' kolo jego domu i pracy. I tak go nie spotkalam. Nie bede sprawdzac facebooka i endomondo. Nie odzywa się! Nie interesuje się! Jego wybór. Mogłabym nie życ a nawet sie nei zainteresowal. Skasowalam jego nr. Niech spada. Czas pomyslec o sobie. Za dwa miesiące będę się z tego smiac, na swoje zyczenie zafundowalam sobie taka hustawke emocjonalna! Moglam to przewidziec, ale nie, desperacka potrzeba zmusila mnie do pseudo zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzisz koło jego domu a to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
Nie chodzę tylko przejezdzam, akurat mogę wybrac kilka dróg i zawsze wybieram tą :( Wiem, mozna niezle upaść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie zaangażowanie emocjonalne? ... 2 miesiące - zapomnij... heh co najmniej 1 rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a i przygotuj się bo to groga przez mękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie raz będziesz wyła do księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
Nie przesadzajmy z tym calym rokiem. Przezywam mocno ale dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czasu az pozna nowy obiekt moze tym razem szczesliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
ALe juz nie chce szukac na sile kontaktu :( Teraz będę unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana autorko! Jestem w takiej samej sytuacji - też tkwię w beznadziejnej znajomości, ni to związek ni to przyjaźń, raz mnie traktuje jak przyjaciółkę, raz jak swoją kobietę, a raz jak... kolegę :O To ostatnie jest najgorsze :O A ja jestem w nim beznadziejnie zakochana. ON podrywa i flirtuje, kiedy chce, a ze mną jest chyba z braku laku. Tak mnie to boli :( Wiem, że musze z nim skończyć, bo w końcu ta znajomość mnie zniszczy nerwowo. Damy radę, musimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
Ja juz zakonczylam. Postawiłam ultimatum 3,5 tygodnie temu. Od tamtej pory się nie odzywa. Czas się pozbierać. Na niektóre pytania odpowiedziałam sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez sie skończyło byłam tylko zabijaczem czasu gdy nie było nikogo wokół niego. Głupia i naiwna wierzyłam ze mnie kocha ze jestem jego światem i całym życiem przejrzałam na oczy został smutek i żal ale wiem ze to minie chyba :O nigdy tak nikogo nie kochałam ale teraz prędzej sobie ręce urnę niż sie odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze oni Was kochaja? I co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
Raczej wątpię! Skoro si enie odzywa to raczej wątpię. Raczej stawiam ze wrocil do bylej/obecnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moga nas kochać, skoro w taki sposó nas traktują? To nie jest miłość tylko ich wygoda i egoizm. Lepiej mieć JAKĄŚ niż żadną, tak oni myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
w kazdym razie zalozylam ten topic aby sie emocjonalnie wyzalic. Jestem zmeczona tą huśtawką! I tak sie ciesze ze zakonczylam to 3.5 tyg temu. A łazil z kwiatami, dzwonil, pisal, nie mogl wytrzymac kilka godzin a teraz nawet sie nie odezwie. Nie to nie! Jak ktos to ladnie gdzies napisal, trzeba sie otrzepac z kolan, wyciągnąć lekcję i isc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
Tez nie naleze do nastolatek, wprawdzie nei mam jeszcze sławetnego 30 ale tez nie powinnam wykazywac się taką naiwnością jaką się wykazałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
Jest mi po prostu bardzo ciezko. Niespodziewalam sie ze bedzie az tak. Jestem w trakcie zmiany pracy. Pracodawca poszedl mi na reke i nie musze chodzic do konca wypowiedzenia ale i po prostu mam duzo czasu na myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnicca
Furiatka - życzę ci żebyś niedługo zmieniła nicka na "szczęśliwa furiatka". Dasz radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko dziewczyny, dacie radę :) to ciężkie ale myslę że nie warto tracić cennego czasu na dupków. Każda chce mieć kogoś, lecz musi to być facet który będzie nas szanował, prawda? Ile można zabiegać o niego...tym bardziej ze na początku to oni zabiegali o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
Jest mi bardzo cięzko niestety :( Ale postanowilam ze chce sie odciąć. Zasługuje na normalnego faceta. Jestem niezaleznie finansowo, pracuję, utrzymuję się sama, caly czas sie rozwijam i uprawiam sport. Dla niego bylam gotowa zrezygnowac z wielu rzeczy. Na szczescie w porę się otrząsnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
Tylko dlaczego zając się sobą. Za chwilę wracam do niego myslami, co robi, gdzie jest. Ogolnie za mocno się przejmuję. Chcę juz wrócić do pracy! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
Kolezanka natłukła mi do glowy ze sie nie odzywa bo rozwiazuje sprawy z ex i pewnie do mnei wróci a ja nie chcę miec nadziei. Ja chce byc zla , chce sie pogodzic ze do niej wrocil! Dlaczego ta pieprzona nadzieja tak sie chce usilnie przebic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wroci do ciebie glupia pindo a teraz pewnie posowa swoja ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
Biorąc pod uwagę jak ona była skora do sexu to raczej wątpię czy ja posUWA, ale w sumie moze z nia zawsze spedzac czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa furiatka
tak poza tym czy są tutaj dziewczyny ktore kochają się tylko z nawilżaczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak masz racje posuwa ja na calego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staraj się jak najszybciej wrócić do pracy, to ci dużo ułatwi. Im mniej czasu na myślenie, tym lepiej dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie stawiaj sobie granicy, że za tyle i tyle masz o nim zapomnieć, to jest proces, wiec musi trwać. Czasem warto odsiedziec swoje, żeby potem zakochać się na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc powyzej ma swieta racje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×