Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kupuje telefon potrzebuje kogos ktos racjonalnie mi doradzi i zna sie na tym

Polecane posty

Gość gość

witam, przyznam sie szczerz ponad rok zbieralam na telefon mam juz dosc duza sume pieniedzy , to pierwsze moje zarobione pieniadze ktore oszczedzalam jak moglam. chce kupic telefon dotykowy najlepiej taki ktory bedzie mi sluzyl przez najblizsze mam nadziej przynajmnije 5 lat... zastanawiam sie nad iphone 5s , galaxy s4 , htc one itp powiem tak od telefonu oczekuje: latwosci oblslugi w sensie wciskam pyk myk i juz a nie ze musze czegos szukac itp, dobrego aparatu, czeto robie zdjecia, chcialam kupic tylko aparatm ale jedank wole miec dobry tel z dobrym aparatem niz to i to , do tego chodzi tez o wytrzymalosc , przydatne funkcje :nawigacje , itd itp oraz baterie. bardzo prosze o pomoc , nikt z moich znajomych nie potrafi okreslic jaki teefon jest dobry kazdy jest zadowolony z swojego i na tym sie konczy , ja jedyne co moge powiedziec ze np trzymajac w dloni iphna i samsunga galay to iphone byl pod tym wzgedem dla mne wygodniejszy co do reszty no niestety nie znam sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1987
iPhony to szajs, bierz samsunga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuj iphona, płacisz tylko za jabłuszko. już htc one, xperia z, czy nexus 4 są o niebo lepsze. z tym, że nexus 4 może być mało wytrzymały- jest cały szklany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriruuu
A ja mam iPhone5 i jest to mój drugi iPhone. Uważam, że to jest najlepszy telefon na świecie choć moje pierwsze dni z nim były trudne... :-P, teraz na nic innego go nie zamienię dlatego kiedy po 5 latach znudził mi się iPhone 3GS (bo nadal działa idealnie) kupiłam sobie iPhone5 . Z HTC nawet nie porównuję bo to nie ma porównania. Samsung za to jest ok i uważam, że tutaj to kwestia już chyba tylko tego co Ci się wizualnie bardziej spodoba :) bo te dwa telefony mają podobne możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1987
Poza tym serio? 1 gb ramu? W smartfonie w 2013 roku? Gdybym miała 1 to chyba bym się zapłakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiruriruuu
Serio? A kto robił te porównania? Firma Samsung? :-P ;-) Ja nie bronię iPhona i nie mówię, że to cud techniki ale używałam Samsunga przez chwile pomiędzy zamianą iPhona i nie zamieniłabym iPhona na nic innego a już na pewno nie na HTC. Ja nie używam telefonu do nie wiadomo czego. Dzwonię, smsuję, przeglądam net, pisze maile, robię notatki, słucham muzyki i takie tam drobiazgi i w zupełności mój telefon mi wystarcza, działa sprawnie, strony z netu wczytuje szybko, nie zwiesza się i zaliczył juz dwa upadki z ok 1,70cm bo do mojego ucha jest ok tyle od ziemi :-P i nic a nic mu sie nie stało. Stary iPhone zaliczył milion upadków a do dziś działa sprawnie. Ja polecam go bardziej niż Szajsunga ;-) (żart bo uważam, że Samsung to też dobry telefon)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×