Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NAPRAWDE NIE UMIEM OBLICZYC DNI PLODNYCH NIE WIEM JAK DLUGIE MAM CYKLEPOMOCY

Polecane posty

Gość gość
Mam Ovu control od paru dni i pierwsze wrażenie jest na korzyśc, zobaczymy jak to będzie ze skutecznością, bo o dziecko staramy się już prawie rok i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ovu control nie ma lepszego sposobu wyznaczania owulacji jeśli chodzi o komfort moim zdaniem, tutaj pobierasz ślinę i masz po chwili wynik, nie trzeba szukać łazienki żeby taki test sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściągnij sobie aplikacje na telefon i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZusSkaaaaa
Ja od jakiegoś czasu stosuje tester ze śliny Afrodyta i jestem na prawde zadowolona (pokazuje kiedy mamy plodne i nieplodne) latwy w uzyciu i poki co sie sprawdza, wiesz na czym stoisz bez zbednego liczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sobie niedawno Ovu Control do określania dni płodnych i jak na razie jestem zadowolona, samo urzadzenie jest bardzo wygodne, poręczne, wygląda jak szminka, mogę wziąć ze sobą wszędzie coś takiego i też samo badanie można zrobić gdziekolwiek się jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko podaje wynik Ovu control jeśli chodzi o płodność w cyklu, to mi tutaj bardzo się podoba, że badanie mogę zrobić zawsze i wszędzie i wynik mam od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo dobrego mogę powiedzieć o urządzeniu ovu control. Wystarczy tutaj ślinę zbadać, co na pewno jest łatwiejsze niż robienie testów na bazie moczu..a już na pewno bardziej higieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
Dnia 23.05.2018 o 15:56, Gość gość napisał:

Dużo dobrego mogę powiedzieć o urządzeniu ovu control. Wystarczy tutaj ślinę zbadać, co na pewno jest łatwiejsze niż robienie testów na bazie moczu..a już na pewno bardziej higieniczne.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×