Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwiera

Lesiplus czy ktoś się już z nimi spotkał

Polecane posty

Gość gość
jestem przy drugim opakowaniu, przy pierwszym plamienie trwało ok. 2 tygodni, przy drugim krwawienie było takie samo jak okres zazwyczaj, dość obfite ale nie było potem już plamień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, koncze wlasnie pierwsze opakowanie Lesiplus. To moje pierwsze tabletki dwufazowe. Zastanawia mnie dlaczego 2 rozowe tabletki placebo sa w dniu 23 i 24 a nie na koncu? Czy mam wziac je wlasnie w tych dniach czy na samym koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez w lesiplus tabletki placebo są 4 białe na końcu (dni 25-28)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem :P jak dwie rózowe?? 24 rózowe i 4 białe... przy białych zazwyczaj dostaje sie miesiączkę , po 4 białej rozpoczyna sie nowe opakowanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pierwsze slysze ze lesi plus sa 2 fazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjm123
Cześć. Biorę tabletki Lesiplus już ok. 5 miesięcy. Dzisiaj rano podczas oddawania moczu zauważyłam krew, ciemna i dość gęstą. Dodam jeszcze, że dzisiaj wypada 19 dzień cyklu, czy jeszcze jakiś tydzień do miesiączki. Czy takie krwawienie jest normalne? Zdarza mi się to pierwszy raz i jest to całkiem inne od plamienia, które było podczas brania pierwszego opakowania leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Lesi Plus od początku października 2013 i jestem zadowolona :) Na początku miałam problemy z cerą - była masakryczna! Ale teraz?? :) Buźka gładziutka jak u laleczki :) Chwilami miejscami cera mi się przesusza - pojawiają się suche skórki, co bardzo podkreśla podkład - ale nie wiem, czy to wina tabletek. Kupiłam jednak w aptece Dermosan (tłusty krem, ok. 10zł) i raz w tygodniu nakładam grubą warstwę na twarz, wieczorkiem - oglądam sobie film, rozmawiam z chłopakiem i dopiero idę spać więc nie wszystko zostaje na poduszce :D Jeśli chodzi o plusy - powiększyły mi się piersi, miesiączka trwa dwa dni, jest regularna, okres dostaję zawsze podczas brania 3 tabletki placebo wieczorem, nie jest bolesny jak wcześniej... Tylko chłopak mówi, że troszkę szybciej się denerwuję, ale to mu się wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguK
Cześć Dziewczyny.Po przeczytaniu powyższych wypowiedzi, muszę niestety stwierdzić, że u mnie też wystepują objawy rozdrażnienia i spadku libido. Brałam to na karb wychowywania dwóch urwisków, ale faktycznie wszystko zaczeło mnie draznić-nawet mój ukochany mąż, odkąd zaczęłam brać tabletki lesiplus.Teraz dochodzę do wniosku, że chyba za długo ten stan trwa, więc może pora na zmianę tabletek- tylko na jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Od lipca chce zacząć brać Lesiplus. I zaraz potem jade na wakacje nad jezioro. O to co mnie martwi, czy zaraz na początku brania tych tabletek może coś mi być? plamienia, humory, spadek libido? Co to za sens brania tych tabletek kiedy mam byc sucha + 0 ochoty za seks? :< Jestem troche panikara, jeszcze jak sie naczytałam o tym, że po zaprzestaniu brania tabletek następuje wysyp trądziku to w ogole sie przestraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MistyMoon
Ma ktoś tabletki Lesiplus do sprzedania? Bo mojego lekarza nie będzie tydzień, więc nie mam recepty, a potrzebuje szybko. Jak coś to pisać : sincitypt4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, nie wiem jak u was, ale u mnie po Lesiplus krwawienia są bardzo obfite, trochę dziwne bo wszędzie słyszę, ze tabsy zmniejszają obfitość krwawień, no i wcześniej nie mialam objawów PMS a teraz bóle podbrzusza odczuwam przez 2-3 dni krwawienia, jak to u was jest? dodam, że zaczynam 4 opakowanie tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Biorę tabletki LesiPlus od stycznia tego roku i ja jestem z nich zadowolona. Najgorzej wspominam pierwszy miesiąc. Częste plamienie, taki brązowy śluz. problem z cerą - okropnie wyglądałam, płaczliwość i wydaje mi się, że przytyłam też przez nie, bo po prostu był straszny apetyt, z którym nie umiałam dać rady i pochłaniałam sporo słodyczy; P Na szczęście wszystko to mija. Z cerą od dłuższego czasu jest już ok, miesiączka trwa 3-4 dni, mniejsze krwawienie, zawsze po 4 tabletce placebo dostawałam-a dziś wyjątkowo po 3, nie wiem czemu, może przez więcej pracy. I piersi urosły! Na libido nie narzekam, jest właściwie bez zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam te tabletki od miesiąca,po skończonym blistrze nie dostałam miesiączki,ciąże wykluczam na 100 %. Czy ktoś miał ten sam problem? W ulotce pisze coś o zaburzeniach miesiączkowych a nawet jej braku. Czy to się zdarza często ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak to jest - biore ostatnia biala tabletke,i w ten sam dzien rozowa czy dzien po? sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w którym miejscu w ulotce masz napisane, że masz wziąć białą i różową w ten sam dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olavv
Hej! Biorę Lesiplus od dwóch miesięcy. Wcześniej brałam Novynette i, szczerze mówiąc, byłam w opłakanym stanie nie tyle fizycznym, bo nie miałam tego typu skutków ubocznych, ale psychicznie byłam wrakiem. Stany depresyjne i zupełnie zerowe libido. Przerzuciłam się na Lesiplus i libido zadziwiająco podskoczyło, a psychicznie jest lepiej. Przez pierwszy blister po wzięciu tabletki miałam problemy z żołądkiem, ale minęło :) Jeszcze wcześniej brałam Silvie20. Na mnie Lesiplus działa najlepiej z tych trzech, ale to zależy od osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem bralam tabletki anty lesiplus i po 1,5 miesiafq przestalam bo chcemy z mezem miec dziecko. A okresu brak! Czy ktos mi poradzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olavv
Miałam podobną sytuację. Brałam tabletki antykoncepcyjne i kiedy zrobiłam sobie od nich przerwę, przez trzy miesiące nie miałam okresu. Lekarz przepisał mi tabletki na wywołanie miesiączki i zlecił badanie USG. Po tabletkach dostałam okresu, a kolejny pojawił się już naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak brałam je 1.5 miesiąca to już bym nie miała okresu dziwne trochę. . . A gin mam w przyszłym tygodniu. . .:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olavv
Cóż... nie ma jak się zbadać bez ginekologa więc chyba musisz czekać. Ale na pewno na to poradzi i będziesz mogła mieć stadko dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie miałaś tabletki po których dostałaś okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olavv
Dostałam tabletki podjęzykowe Luteina 50. Brałam je 5 dni 3 razy dziennie i pod koniec dostałam miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne jest to na receptę a co sadzisz o czarnej malwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olavv
Pewnie nie zaszkodzi wypić skoro to tylko herbatka, ale szczerze mówiąc, nie próbowałam żadnych takich specyfików, kiedy nie miałam okresu. Czekałam na wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam na sprzedasz 4opak lesiplus nie ruszone..... Sprzedaje poniewaz zrezygnowalam z jakiej kolwiek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Lesiplus przez pół roku. Niestety nie służyły mi: przytyłam ok. 4 kg; miałam ciągłe zmiany nastrojów; pojawił się cellulit itd. Byłam parę dni temu u lekarza i przepisał mi Novynette (podobno słabsze) i dopiero zobaczę czy się opłaciło. Powiedział żeby obserwować, bo tak naprawdę wszystkie skutki uboczne wychodzą (albo i nie) po 3 miesiącach, tak więc poczekam, poobserwuję i się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie, lekarz przepisał mi tabletki anty Lesiplus i kazał mi je brać od pierwszego dnia krwawienia, wiem ze tabletki rozowe czyli placebo to są te które bierze się podczas miesiaczki i teraz moje pytanie do was czy mimo tego ze mam miesiaczke a dopiero mam zacząc je brac to mam zacząc od bialych a nie od różowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olavv
Tabletki z środkiem czynnym zaczyna się brać z pierwszym dniem miesiączki, czyli wzięcie placebo nie dałoby nic. Zaczyna się więc od różowych tabletek, które mają działać, a nie od placebo, które z tego co zrozumiałam od mojego lekarza są tylko po to, żeby codziennie coś łykać i nie mieć przerw, bo łatwiej wtedy się pogubić. Nawet na ulotce napisane jest, że branie tabletek zaczyna się od różowych tabletek z środkiem czynnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też biorę Lesiplus i w każdym z moich opakowań ( jestem pod koniec 4) to białe były placebo. Pierwszego dnia okresu bierzesz pierwszą z 24 różowych tabletek i lecisz do końca opakowania według strzałek, które są na odwrocie blistra. To naprawdę nie jest skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc mam pytanko biore lesiplus 2 miesiac i biorac rozowe tabletki dostalam krwawienia ale to jest skrzepowe krwawienie czy to normalne biorac te tabletki ? dodam ze mam jeszcze tydzien do bialych tab.prosze o odpowiec.z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×