Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwiera

Lesiplus czy ktoś się już z nimi spotkał

Polecane posty

Gość gość23
Hej dziewczyny. Ja biorę tabletki już od 6 miesięcy Żadnego tycia, na samym początku schudłam 5 kg. Teraz waga się unormowała. Co do cery brak występowania trądziku. Według mnie są super te tabletki ale to też zależy jak organizm je przystosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10
hej, zastanawiam sie czy to normalnie: biore drugie opakowanie lesiplus i dostalam krawiewia biorac różowe tabletki. wcześniej brałam inne tabletki Teenie przez 3 mies , wczesniej bonadea rowniez 3 mies. - maja 21 tabletek . przy pierwszym opakowaniu Lesiplus przy tabletkach placebo dostałam miesiaczki przy 2 tabletce i mialam przez 5 dni włącznie . (8-12 wrzesnia) potem niby mialam niby nie 21 wrzesnia, teraz mam takie jakby "napady" okresu przez pare h potem ustepuje od 25wrzesnia. czekam na odp . z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja tez tak mialm ale nie przestalam brac i rozmawiamam z moim lekarzem dlaczego tak jest on mi powiedzial ze do 3-4 opakowania organizm sie przyzwyczaja .i jezeli tak bedzie dalej to musze poprostu zmienic tabletki.tylko mam pyt.czy one zabezpieczaja jak sa takie wachania normalnie zliczyc okres mialam 2 tygodznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malewka22
hey:) mam jedno opakowanie tabletek lesiplus do odsprzedania, kupiłam na zapas 6 opakowań, a teraz staramy się o dzidziusia :) chętnie odsprzedam ponizej wartosci. nawet nie można ich po prostu wyrzucić. termin ważnosci: maj 2016. malewka22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesiplusodsprzedamAgaWwa
rezygnuję z antykoncepcji, mam do odsprzedania jedno opakowanie Lesi plus. poniżej ceny, pokrywam koszt przesyłki, ewentualnie odbiór osobisty w Warszawie. guskowa@wp.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damesa
Biore Lesiplus od miesiąca, ogólnie jestem zadowolona. Efekty uboczne na razie nie są uciążliwe, wieczorne bóle głowy, czasem piersi i brzuch, wzmożone pragnienie i były tez plamienia, poza tym wszystko ok :) Na pewno z nich nie zrezygnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Panie. Właśnie zaczęłam brać Lesiplus od czterech dni. Jestem jakaś drażliwa a i plamienia mam cały czas. Lek ten dostałam na uregulowanie miesiączki ale na razie nic z tego. Piszecie o spadku libido i problemem z wątrobą. Libido u mnie i tak jest niskie a jeśli jeszcze spadnie to będzie koszmar. A z wątrobą mam trochę problemy i boję się, że będą większe. Czy Assequrella może w jakiś sposób pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę Lesiplus od jakiegoś już czasu. Spadku libido nie odnotowałam :) Plamień nie miałam chociaż ginekolog ostrzegała, że na samym początku mogą wystąpić. Lekkie bóle głowy i brzucha na samym początku i przez pierwsze dni, wręcz koszmarne, wahania nastroju. Sama ze sobą nie umiałam wytrzymać, ale teraz nie mam na co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę 3 opakowanie.waga się zatrzymała czyli ok,,woda spadła czyli ok,,cera stała sie bardzo trądzikowa,czyli lipa.ale ogólnie tabletki godne polecenia,bardo dobrze się sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość554
Dziewczyny, ja biorę tabletki lesi plus od 3 miesięcy i powiem wam, że na mnie działają super. Polepszyła mi się cera, a miałam masakrę na twarzy.. mniej krwawię podczas miesiączki i mam dużo mniejsze boleści, a wcześniej nawet mdlałam z bólu :( . Nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych, wręcz przeciwnie same plusy. Nie mam humorków i mam większą ochotę na sex. Oczywiście tabletki na każdy organizm działają inaczej, ale w moim przypadku bardzo dobrze się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera1234
Hej :-) Biorę tabletki Lesiplus już ósmy miesiąc Są to Moje pierwsze tabletki anty i ogólnie rzecz biorąc jestem z nich zadowolona Po około 2-3 miesiącach znacznie poprawiła Mi się cera, nic nie przytyłam a wręcz schudłam :-) Jedyne z czym się zgodzę to zmienne nastroje, drazliwość i takie humorki... zauważyłam też wpływ alkoholu czy palenia papierosów Sporadycznie pojawiają się plamienia... poki co nie zamierzam zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakatarzyna16
Hej dziewczyny! lesiplus biore juz od 5 miesiecy, za miesiac chciałabym je odstawić. Czy ktoraś z was juz to zrobila i jakie sa skutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Mam za sobą już trzy opakowania Lesiplus i ogólnie uważam, że tabletki są super. Poprawiła mi się cera (dosłownie zero trądziku), schudłam bo spadł mi apetyt, piersi jakby urosły, hormony chyba się ustabilizowały bo jakoś łatwiej ze mną wytrzymać :P Jest tylko jeden problem (już nawet poza libido równym zero..), odkąd je biorę nie miałam plamienia ani razu, nie wiem czy biec do lekarza czy poczekać jeszcze ;/ zawsze miałam okres krótki i bezbolesny z tym, że dość nieregularny, tabletki miały pomóc ale brak plamienia mnie trochę przeraża.. ciążę można z całą pewnością wykluczyć... nie wiem co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, Właśnie kończę pierwsze opakowanie Lesiplus. Są to moje pierwsze tabletki anty. Jestem z nich zadowolona. Co prawda przez cały ten miesiąc miałam plamienia i bolesne piersi, ale oprócz tego żadnych innych skutków ubocznych. Nie przytyłam, cera ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore te tabletki jakis czas. Wszystko u mnie było ok, po za jednym. Nie mam w ogóle ochoty na seks. A jak mąż chce mnie dotknąć to w jakąś histerie wpadam.... Więc czas na zmiane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Otóż biorę tabletki drugi miesiąc. Przez pierwszy miesiąc dostałam w aptece zamiennik lessiplus czyli nayaraplus (bo brakowalo ich w aptece). Było wszystko dobrze przy trzeciej tabletce placebo dostałam delikatnego plamienia przez kilka dni czyli tak jak być powinno oprócz tam kilku niedogodności np ból głowy ogólne osłabienie. Teraz kończę paczkę lessiplus. Ogólnie czuję się znacznie lepiej przy tych tabletkach niż przy nayaraplus spadku libido nie zauważyłam fakt wydaje mi się że zrobiłam się troszkę bardziej wrażliwa. Ale martwi mnie fakt że wzięłam już ostatnią tabletkę placebo a plamienia brak. Czy mam się czego obawiać? Czy na razie spokojnie czekać i zacząć następną paczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć a czy ktoś wytłumaczy mi jak to trzeba brać ? czy od razu po zakupieniu czy jak dostane miesiączke i kiedy nastepuje przestój tych tabletek jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczyny. Ja biorę krwi plus od ponad roku, cały dza s byłam z nich bardzo zadowolona, ale on paru miesięcy mam straszne problemy z wyróżnieniem i przytylam już jakieś 5kg.... dodam , ze chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu i efekty są minimalne... do tagi pojawił mi się straszny cellulit... spotkała sie tez któraś z was z takimi skutkami ubocznymi? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkradla sie literówka, biorę lesiplus* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzalonaKobieta
Witam. Biorę tabletki Lesiplus od 25 dni, wczoraj o godz. 21 wzięłam pierwszą tabletkę placebo i myślałam że dostanę miesiączki, a tu nic. Zostały mi jeszcze trzy do końca opakowania, ale jestem w strachu, bo zazwyczaj przy antykoncepcji krwawienie jest idealnie, jak na zawołanie. Poza tym gdy zaczęłam brać tabletki, byłam w połowie cyklu i ginekolog kazał mi się jeszcze przez tydzień zabezpieczać. Po siódmej tabletce kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia. Czy istnieje możliwość ciąży? Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny! czy ktoras z was miała juz okazję odstawic Lesiplus? i jakie byly efekty uboczne? najbardziej interesuje mnie kwestia cery, bo duzo czytalam o tym ze tradzik po tabletkach wraca z podwojna sila, jak to bylo z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety mam negatywne zdanie o Lesiplus :( przytyłam ok. 4 kg + przepiękny cellulit się pojawił. Kończę 3 opakowanie i odstawiam. Kiedyś brałam (5 lat) YAZ i schudłam ok 2 kg, potem coś a'la YAZ i też było ok, ale ta wersja tabletek 24+4 katastrofa. Co do cery? Pojedyńcze pryszcze, ale bez dramatu. No, ale jak mówią - każda reaguje inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej;) Ja biorę lesiplus od 9 miesięcy i moge szczerze powiedzieć,ze bardzo je sobie chwale:) nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, sa przystępne cenowo i skuteczne Polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam tabletki od gina ze względu na endometriozę, z nadzieją, że hormony rozgonią mi to świństwo. Kończę pierwsze opakowanie i jest po prostu fatalnie. Trądzik jak u nastolatki, wahania nastrojów, a raczej wieczny dół, plus libido na 0 poziomie. Może jeszcze się zmieni, ale na razie wariuję sama ze sobą i nie wiem, co mam robić. Czy któraś z Was stosowała jakieś tabletki pomocnicze? Na przykład Asekurellę czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nati
Hej kochane! Ja biorę już 4 paczuszkę... Powiem tak.. Nie przytyło mi się aż tak... Może tylko trochę ale bez większej tragedii. Zauważyłam, że urosły mi trochę piersi z czego bardzo się cieszę. Miałam problemy z cerą.. Trądzik itp.... Po tabletkach zauważyłam jak i dużo ludzi z mojego towarzystwa, że cera mi się poprawiła... Niestety, zauważyłam, że szybko potrafi mnie ktoś wyprowadzić z równowagi. Gdzie ogólnie jestem bardzo cierpliwą osobą tak teraz szybko się wkurzam... Mam też częste bóle głowy lecz nie wiem czy to od nich bo ubolewam na nie już długi czas, jeszcze zanim zaczęłam brać tabletki. Ogólnie jestem zadowolona, choć boję się, że branie tabletek anty będą nieść skutki uboczne, gdy się je odstawi w przyszłości bo będzie się chciało zostać mamą. To są moje pierwsze tabletki. Nie miałam wcześniej styczności z żadną antykoncepcją. Pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez prawie rok brałam tabletki lesiplus, odstawiłam je 3 miesiące temu. Moje libido wzrosło, a huśtawka nastrojów zdecydowanie sie uspokoiła ( dodam, że wcześniej potrafiłam zrobić burze z niczego). Moim najwiekszym zmartwieniem była cera, gdyz tabletki brałam ze względu na trądzik, teraz wiem, że to była najgłupsza decyzja w moim zyciu. Trądzik wraca małymi kroczkami, mam lekki wysyp na plecach, na twarzy okazjonalnie pojawiało sie cos wiekszego przy okresie, teraz powoli pojawiaja sie małe, podskórne krostki. Okres jest nieregularny, ale jak wiadomo, musze poczekac az hormony sie uspokoja. Mam ogromna nadzieje, ze z twarza bedzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam opakowanie tabletek Lesiplus. Z blistra wzięłam jedna tabletkę z numeru 1, reszta jest fabrycznie zamknięta. Ważność tabletek do grudnia 2017 r. Sprzedaje, ponieważ to moje zapasowe opakowanie i już nie będzie mi potrzebne. Cena do uzgodnienia. Proszę o kontakt pod komentarzem lub na maila darka92@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam 3 opakowania tabletek Lesiplus. Zrobiłam sobie zapas lecz niestety z przyczyn zdrowotnych nie mogę przyjmowac antykoncepcji hormonalnej. Czy ktoś jest zainteresowany? Dorzucę 2 opakowania harmonelli, w która tez sie zaopatrzyłam niepotrzebnie. Mój mail anitka.19@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Sprzedam 2 opakowania tabletek Lesiplus zakupionych w aptece na receptę. Termin ważności 09/2016. Cena za jedno opakowanie 30 zł bądź do uzgodnienia. Mój adres: danka.wachowicz@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie, zaczelam brac 1 opakowanie lesiplus od 1 dnia miesiaczki, przy 3 tabletce placebo (biore rano) dostalam okres. nie wiedzialam co robic i na drugi dzien wzielam 4 tabletke placebo, na nastepny dzien rozowa z nowego opakowania. . i przy tej 1 rozowej z drugiego opakowania uprawialam seks z chlopakiem :( teraz czytam i patrze ze powinnam przy miesiaczce wziac rozowa, ale jak ja mialam ja wziac w 1 dzien skoro dostalam okres po wzieciu placebo rano! a teraz wychodzi na to, ze wzielam nowa 1 rozowa podczas 3 dnia okresu. szlag by to trafil. jednak ciazy raczej nie powinno bc, skoro seks w okresie i po braniu tabletek. czytalam, ze jest sie chronionym od razu, tylko ze jak sie nie wezmie od 1 dnia okresu to potem trzeba sie wstrzymac. kurde.... powiedzcie mi czy zrobilam zle i czy jest opcja bycia w ciazy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×