Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwiera

Lesiplus czy ktoś się już z nimi spotkał

Polecane posty

Gość KAJA97
Witam, lesiplus biore od roku moim problemem jest brak apetytu, strasznie schudlam odkad je biore , natomiast piersi urosly i bardzo poprawila mi sie cera (odkad pamietam mialam problemy z tradzikiem). Rowniez przez nie mam problemy z opanowaniem gniewu doslownie wsciekam sie o nic i placze bez powodu na szczescie ja i moj chlopak sie juz przyzwyczailismy :D. Poza tymi błachostkami (nie widze w tym nic poważnego) jestem bardzo zadowolona z tych tabletek :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej pilnie potrzebuje opakowania Lesiplus. Jakby którąś miała do odsprzedania proszę o kontakt. Mój e-mail: ania_1992.1992@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie, bo w środę skończyly Mi się tabletki anty lesiplus i nie zdążyłam iść do mojej ginekolog po recepte. Dopiero w środę mogę iść ( tylko wtedy przyjmuje) Czy jak zacznę brać od środy ( tydzień później) to coś się stanie? I czy mogę pominąć te tabletki których nie wzięłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jeżeli zaczniesz brać tabletki tydzień później, to nie będziesz odpowiednio zabezpieczona. Najlepiej zapytaj lekarza jak pójdziesz po receptę, ale jak dla mnie to będzie miesiąc wymagający dodatkowego zabezpieczenia. I nie powinno się pomijać żadnych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć mam 17 lat, a tabletki lesiplus biore ponad miesiąc( 2 blister, dokładnie 11 tabletka). Przez pierwsze 2 tygodnie nie miałam zadnych skutkow ubocznych, pozniej zaczely sie plamienia, ktore trwaly az do rozpoczecia nowego opakowania. Okres wg kalendarzyka powinnam miec 2 dni temu ( dodam ze cykle bez tabletek mialam 35 dniowe). Okres wg tabletek ( czyli po zazyciu placebo) powinnam miec 2 tygodnie temu. Okresu nie ma. Nie wiem czy plamienia mozna uznac za okres? Wiem, ze tabletki sprawdza sie do 3 miesięcy, i ze okresu moze nie byc. Nie martwie się, Chciala bym tylo wiedziec czy ktos tak mial, czy to czesto sie zdarza :)) Myślę, ze w ciazy nie jestem. Jesli bym byla, to stalo sie. Trzeba przewidziec, ze to sie moze zdarzyc po rozpoczeciu wspolzycia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do odsprzedania 2 op Lesiplus. Data ważności: czerwiec i sierpień 2017. Nowe, kupowane w aptece. Musiałam zmienić na inne. Cena: 20 zł za opakowanie + koszt wysyłki/odbiór osobisty Warszawa. Kontakt: aneta2612@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efef89
Witam, przyjmuję Lesiplus już drugi rok... Cellulit miałam zawsze na udach, teraz jest bardziej widoczny- to sprawa pierwsza, odkąd przyjmuję pigułki mam wzmożony apetyt, przytyłam 9 kg... Ale jak sprawdzam opinie, u Was w większości przypadków wszystko jest w normie. Na plus fakt, że poprawił mi się stan cery, no i miesiączki zawsze regularnie- dostaje przy 3 pigułce placebo, ale tak też miałam od samego początku. Ze skutków ubocznych jeszcze dochodzi płaczliwość, na początku byłam rozdrażniona, przybita, teraz wszystko łatwo wyprowadza mnie z równowagi. Jeszcze pół roku i zamierzam pożegnać się z antykoncepcją hormonalną, chociaż w istocie jest to wielka wygoda. Co do libido, heh, sądzę, że jest różnica, na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efef89 proponuje zbadać poziom TSH może masz problemy z tarczyca u mnie też tak to się objawialo. A z innej beczki dziewczyny czy w waszych ulotkach tez się zmienił ten fakt ze nie jest już 12 g tylko 24. Dokładnie chodzi mi o pominięcie tabletki teraz jest jeżeli nie upłynie więcej niż 24 godziny od pominięcia tabletki można stosować normalnie. Co zrobić bo wzięłam tabletkę po 15 h ale to była naraya bo dostałam taki zamiennik w aptece a zawsze biorę lesi. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efef89
Ja dla pewności odczekałabym znowu tydzień, nim zdecydowałabym się na współżycie bez dodatkowych zabezpieczeń. Poza tym mnie martwią zamienniki pigułek antykoncepcyjnych, chociaż, jak powiedziano Ci, że to zamiennik, to chyba zdawali sobie sprawę z tego co Ci dają. Może faktycznie nazwa jest inna- no i tylko nazwa? A zamiennik przyjęłaś dlatego, że skończyły się Twoje Lesiplus? Ja kiedyś zapomniałam wziąć jednej- współzyłam, no i w ciążę też nie zaszłam, bo tak to pewnie już bym bawiła dzidzię ;). Zdarzyło mi się też wziąć dwie pigułki- jedna po drugiej (podczas imprezy, gdzie zdarzyło mi się pić alkohol- zwyczajnie zapomniałam, no i odruchowo wycisnęłam i połknęłam kolejną) nic złego się nie działo. Myślę, że jednorazowe takie pominięcie i przyjęcie tabletki po kilkunastu godzinach nie obniża znacznie poziomu ochrony, ale dla pewności używaj jeszcze zabezpieczenia, no i może pozostań już przy tych nowych pigułkach, żeby tak nie skakać? Co do TSH u mnie- fakt powinnam sprawdzić, dziękuję za podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje lesiplus od wczoraj . To moje pierwsze tabletki. Po półtorej godziny od zażycia miałam mrowienie w prawej nodze ale zaczęłam nią ruszać i pobiegłam na siłownie pobiegać na bieżni .!wszystko przeszło . Najgorzej przy tabletkach mało się ruszać . Miałam rzucić palenie ale poprzestałem na 4 dziennie ( zeszłam z 15) nic się ba razie złego nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po lesiplus się nie tyje! Wręcz przeciwnie maja działanie nieco odwadniające i po roku Ok 2 kg traci się mimowolnie. Te które przytyły zapewne dlatego że rzuciły palenie albo ze stresu dużo jadły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na Lesiplus już ponad rok i mogę śmiało powiedzieć, że nie będę wracała do tego leku. Nie tylko wzmocnił on pojawianie się trądziku, ale też wywołał straszne wahania nastroju, epizody depresyjne i ogólne poczucie głodu. Kilka pierwszych miesięcy było ok. Tak jak wcześniej inne panie wspomniały głodu nie było, występowało plamienie, ale od 5 miesiąca robiło się coraz gorzej. Polecam poprosić lekarza o coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość130698
Hej ja brałam rok czasu i jestem mega zadowolona, najlepsze tabletki na rynku, cera idealna, brak tycia, a na libido narzekać nie mogę. Polecam i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę lesiplus od ok 4 lat i jestem z nich bardzo zadowolona. Nie przytyłam, trzymam się stale jednej wagi,mam ładną cerę, nie ma mowy o trądziku. Plamienia między miesiączkami zdarzają się może dwa razy do roku ale ginekolog (inni niż ten który zaproponował lesiplus) powiedział mi, że to normalny proces. Zdarza mi się obniżenie nastroju. Nie wiem czy to ma związek z antykoncepcją, która stosuję ale zaobserwowałam wzmożone wypadanie włosów, które występuje od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesiplus są super, stosuję od wielu lat. Nie powodują tycia ani trądziku. Miesiączki zawsze jak w zegarku, trzeciego dnia przyjmowania tabletek placebo. Jeśli pogorszyła wam się cera, przytyłyście i wzmożył się cellulit to raczej wina złej diety. Stosując je czuję się swietnie, naprawdę! Czasami moje łydki i kostki są opuchnięte ale to raczej dlatego, że całe dnie siedzę za biurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odkupie Lesiplus

Odkupie tabletki Lesiplus.

newski@op.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Właśnie mam przepisane lesiplus i mam takie pytanie, trzeba zacząć brać w pierwszy dzień miesiączki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka

Brałam tabletki Lesiplus kilka lat. Objawy współistniejące jakie mi towarzyszyły : zmiany nastroju , obniżone libido, wzrost masy ciała ( u mnie 10 kg), nadmierne owłosienie a po odstawieniu ok. kilka miesięcy po wszystko powoli wracało do normy. Dodatkowo problem z miesiączka po odstawieniu tabletek, nieregularne, bolesne, na przemian - obfite i skąpe. Ogólnie nie polecam , i przestrzegam wszystkie dziewczyny przed stosowaniem., Duże problemy wśród moich koleżanek z zajściem w ciąże po stosowaniu antykoncepcji powyżej 2 lat Mimo wykształcenia medycznego nie  do końca przemyślałam stosowanie antykoncepcji i czynników ryzyka.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula944

Mam do odsprzedaży 3 opakowania Lesiplus, gdyż musiałam zmienić tabletki. Data ważności to 05/2021. Ja już nic z nimi nie zrobię, więc może komuś się jeszcze przydadzą. Więcej informacji: paula.944@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati

Ja bralam te leki pół roku, bylam bardzo zadowolona, zadnych skutków ubocznych a palilam normalnie. Nic złego sie nie dzialo i dzialaly jak trzeba. Po odstawieniu jakos po po pół roku zaszlam w ciążę, teraz już skończyłam karmic i na pewno poproszę lekarke o receptę na Lesiplus ponownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Sprzedam Lutinus 2 całe opakowania ,Duphaston 1opakowanie, Luteina 1opakowanie.  Cena za całość 250zł. Daty ważności 2020 i 2021. Zainteresowanych proszę o kontakt email ewahallmann0@vp.pl.  

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×