Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spedycja transport

Polecane posty

Gość Dawideeek87

Zajrzyj na stronę Blau-Speed mają na prawdę ekstra ofertę. 3 miesiące temu korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony, dlatego polecam 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiii2

Wcale nie musi być to duży wydatek. Współpracuję z Blau-Speed więc wiem coś na ten temat. Polecam zajrzeć do nich na stronę jeśli poszukujesz dobrego przewoźnika 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja887

Ja współpracowałem z Blau-Speed i byłem bardzo zadowolony. Wejdź do niech na stronę i zobacz jaką mają akurat teraz ofertę. Bardzo solidna i rzetelna firma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniecki

Jak szukacie dobrej firmy transportowo-spedycyjnej to Maximus http://maximus-spedycja.pl/ na bank się sprawdzi. Są z Poznania. Firma mega profesjonalna, my korzystamy u nich z transportu, spedycji, obsługi celnej i magazynu i wszystko idzie dobrze, kilkuletnia współpraca należy do bardzo udanych.  Firma jest solidna i dobrze  zorganizowana, cenię ich też za terminowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o spedycję- bardzo polecam Blau Speed. Bardzo dobra, solidna i uczciwa firma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony też bardzo polecam Blau Speed. Dobra firma, wywiązująca się z terminów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondzioooo22

Zdecydowanie polecam firme Blau-Speed, polecil  mi ich przyjaciel i bylem naprawde zadowolony z ich uslug. Bardzo dobre ceny i naprawde mila obsluga. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2018 o 12:02, Gość Dawideeek87 napisał:

Zajrzyj na stronę Blau-Speed mają na prawdę ekstra ofertę. 3 miesiące temu korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony, dlatego polecam 😄 

Zgadzam się. Też wielokrotnie już z nimi współpracowałam i nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Firma, którą można śmiało polecać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnold

Na pewno sprawdzi się wam dolnośląski Mettech transportdrewna-mettech.pl jeśli chcecie przewozić drewno i jego pochodne. Firma działa w kraju i zagranicą, są solidni, terminowi, maja dobrą stawkę, jesteśmy zadowoleni ze współpracy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysir

Z kolei sprawdzona firma oferująca opakowania transportowe jak  drewniane skrzynie, obudowy drewniane, platformy, podesty a także  folie i pasy czy inne materiały opakowaniowe to Jaremar z Chorzowa.  Do tego świadczą usługi pakowania w folię termokurczliwą czy pakowania morskiego maszyn i urządzeń. Mega profesjonalizm, dobra współpraca, korzystne ceny – na każdym polu ta firma nam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jak pewna i sprawdzona firma to Blau Speed bez zawahania. Profesjonaliści w każdym calu. Nie ma obaw o bezpieczeństwo ładunku, dostawa zawsze w terminie, nie ma opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnie

Ja z kolei dobrze oceniam współpracę z www.transmalec.eu  To firma specjalizująca się w transporcie płynnych artykułów spożywczych. Są rzetelni, solidni, trzymają się terminów i są elastyczni we współpracy. Zdecydowanie mogę ich doradzić, współpraca z nimi jest bezproblemowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika84

szukam firmy, ktora pomaga w rozliczeniach czasu pracy kierowcow. czy ktoś miał styczność z firmą www.itdinfo.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan

Jeżeli ktoś z was będzie przejazdem w Słubicach to serdecznie polecam zajechać do  " Auto Port Strefa "gdzie możemy skorzystać z takich usług jak : myjnia  dla tirów,  możemy co zjeść w restauracji lub zrobić zakupy w sklepiku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie firmę z dużą flota, to ja polecam wam zajrzeć na stronę http://www.giganum.pl/  bo mają tam np. karty paliwowe lub pomogą wam przeszkolić kierowcę z zagranicy. Ja właśnie korzystałam z tej usługi, zatrudniłam kierowcę z zagranicy, ale było mu potrzebne świadectwo kwalifikacji zawodowych. Pomogła mi właśnie firma Giganum. Załatwili mojemu kierowcy najlepsze szkolenie, dzięki czemu szybko i sprawnie otrzymał wymagany dokument, by móc zacząć pracę. Bardzo rzetelni przedstawiciele firmy, wszystko mi wyjaśnili, odpowiadali na każde pytanie i wątpliwości. Serdecznie polecam ich usługi każdemu, kto szuka sprawdzonego i godnego zaufania partnera w biznesie związanym z transportem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc101

Jeśli chodzi o porządne opakowania transportowe i materiały opakowaniowe to odsyłam was do chorzowskiego  Jaremar.  Namiary na stronę: www.jaremar.eu Kupicie tam różnego typu skrzynie, platformy, podesty, palety, folie, klamry, pasy, czujniki, także wybór jak widzicie mają dobry a ceny mają rozsądne. Nie obce jest im też pakowanie w folię termokurczliwą i usługi logistyczne. Od lat z nimi współpracujemy i możemy ich ocenić jak najlepiej, firma to świetni specjaliści w swoim fachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do firm transportowych to moja firma korzysta z usług Blau Speed. Jak na razie wszystko układa się świetnie. Kierowcy ogarnięci, potrafią jeździć, zabezpieczony ładunek, opóźnień nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×