Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy musze utrzymywac kontakt z ex

Polecane posty

Gość gość
szaman szamański Daje więcej. Mam to daję. Opłacam wszystkie dodatkowe zajęcia czyli do alimentów plus 600 zł. To ja opłacę jakąś wycieczkę czy ferie. Pewności nie mam, że to nie idzie na jej kosmetyczkę, ale co zrobię. xxxxxxxxxxxxx czyli co? dajesz na wycieczkę a dziecko na wycieczkę nie jedzie??? skoro jednak jedzie - to o co ci chodzi??? boli cię, że była ma zadbane paznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona olka
Ma w d***e jej paznokcie. Nie ma zamiaru po prostu na nie płacić. Głupie wredne eks p***y urodzenie dziecka to za mało żeby mieć jelenia przez całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech nie płaci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalka iksiarka (xxxxxxxxx) ;) nie wysilaj się. Szaman Szamański to Debil Debilny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz dla głąbów!: jeżeli dał pieniądze NA WYCIECZKĘ i dziecko pojechało NA WYCIECZKĘ!!!, a matka w tym czasie była u kosmetyczki - to za czyje pieniądze była u tej kosmetyczki??? za swoje, czy za pieniądze dla dziecka przeznaczone na wycieczkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No żeś, qźwa, zagadke wymyślił ;):);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelica89
Eks mojego faceta tez płaci ogromne rachunki telefoniczne:) i też dzwoni z zapytaniem "buraczki czy marchewka zdrowsze dla 5 latka" Kiedyś się denerwowałam, teraz raczej się śmieje, że ona tak się kompromituje. Kopnęła go w tyłek, nie wyszło, a teraz szuka kontaktu. Klasyk i stary myk czyli domowe usterki też doskonale znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź nie jest oczywista. Eks mojego faceta zażądała 2600 za obóz jeździecki, dała linka do strony. Z ciekawości tam zadzwoniłam i okazało się, że obóz kosztuje 1600. Strój mały już miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze raz dla głąbów!!! jeżeli uważacie, że matki wydają alimenty na siebie czy oznacza to, że dzieci nie jedzą, chodzą gołe i brudne??? a jeśli są nakarmione, ubrane i czyste to kto finansuje ich jedzenie, ubrania, książki, czynsz, rachunki za prąd, wodę i gaz, skoro była wydała alimenty na siebie??? (bo wyobraźcie sobie, że dzieci też zużywają ciepłą wodę, gaz i prąd!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ty będziesz dzwonić jak on cie kopnie w tyłek? Po zrobieniu ci bachora? Myślałaś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, baby często tak zawyżają. Moja na szczęście już była zażądała 1500 zł na rozpoczęcie roku szkolnego. Nie dałem się nabrać. Wziąłem syna, kupiłem wszystkie ksiązki, piórnik, plecak i takie tam i wyszło 700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie bachora, a dziecka. Po drugie "zrobimy" to dziecko razem. Po trzecie. Co ma Twój dziwny wpis do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfinansowałeś wszystko za 700 zł?? A dla czego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płacę połowę czynszu i media w mieszkaniu eks i syna, do tego alimenty i wiele innych rzeczy, a eks się dobrze powodzi Rozumiem, że fakt, że była żoną dwukrotnie zawyżyła cenę za szkolną wyprawkę jest w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreheheh
Eks żonka mojego męża tez tak robi. Ciągnie ile się da. Facet daje, bo mamy i wolimi mieć święty spokój, ale ostatnio stało się coś co mnie w******o. Była podrzuciła dziecko żebyśmy poszli z nim do lekarza. Rozbieramy dziecko do badania (zakażanie dróg moczowych) a tu.. podarte stare majtki. Mysleliśmy, że spalimy się ze wstydu. Lekarz zwrócił nam zresztą na to uwagę. A mamusia z torebką od Fendi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie baranie. Pytanie brzmiało: dlaczego jesteś BARANEM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nazywasz go baranem? Możesz logicznie i merytorycznie to uzasadnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. "Ja płacę połowę czynszu i media w mieszkaniu eks i syna, do tego alimenty i wiele innych rzeczy, a eks się dobrze powodzi Rozumiem, że fakt, że była żoną dwukrotnie zawyżyła cenę za szkolną wyprawkę" Czy ten człowiek nie jest baranem? Możesz to uzasadnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak myślałem. Dno. I oczywiście nie mówię o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja myślę że nie o nim. Bo kim musi być ta którą finansuje baran? Nie, nie - to nie jest owca. To jest dopiero dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach! jacy cudowni ojcowie na tym wątku! płacą alimenty, płacą za wycieczki, obozy, zajęcia pozalekcyjne, wyprawki do szkoły, czynsze, rachunki - a oprócz tego jeszcze dają prezenty!!! nic tylko pomniki wam stawiać! a w rzeczywistości jest kwota 300 zł i do tego płacona z opóźnieniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co? Mąż Cię w******ł w łożku i w zyciu i znalazł sobie nową kobietę, a Tobie pozostało dziecko i 300 zł, no i obiwsłe cycki po karmieniu? O to chodzi koleżanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie - chodzi mi o to, że bezczelnie kłamiecie - bo takie jadowite smrody jak wy posrały by się żużlem gdyby miały własnemu dziecku dać o 10 zł więcej niż zasądził sad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiadające się tu partnerki facetów, które płacą alimenty też kłamią. A tu jaki miałby być niby motyw kłamstwa. Przecież one nie chciałaby żeby płacił tak dużo, to po co mają pisać że płacą.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetów którzy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty bys sie ojszczała siarką gdybyś dała złotówkę. Matka mojego dziecka nie daje grosza - tak jak ty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po co? a raczej dlaczego ? Drzazga w d***e tkwi i uwiera ,nawet jak to jest 100 zl uciekajace z budzetu i niewydane na nia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość A ty bys sie ojszczała siarką gdybyś dała złotówkę. Matka mojego dziecka nie daje grosza - tak jak ty!! xxxxxxxxxxxxx jak myślisz? ile kosztuje utrzymanie dziecka? te twoje 300zł??? ona dokłada dwa razy tyle i 100% swojego czasu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci z pierwszego małżeństwa muszą pogodzić się z tym, że nie są już jedyne i najważniejsze, a to każdemu z trudem przychodzi. Mój facet powiedział do córki "i tak Ty jesteś dla mnie najważniejsza", ale ja postanowiłam go poprawić i powiedziałam "tak samo jak nasza córka" Dziewczyna ma 15 lat, więc używanie takich tekstów to przesada. Pora pogodzić się, że tata ma nową rodzinę, ale jej to ciągle przychodzi z trudem. Zdaje się, że z coraz większym. Przez przypadek usłyszałam kiedyś rozmowę, że wkurza ją to, że cały dom nie będzie przepisany na nią. 15 lat i już takie wyrachowanie? My mamy spisaną intercyzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo przepraszam nie ten topik, hehe, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×