Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

dlaczego nic mi sie w zyciu nie uklada

Polecane posty

Dnia 4.06.2020 o 20:49, Zapomnianaaa napisał:

trauma z dziecinstwa szczegolnie lata szkolne...

Myślę że Twoje dotychczasowe życie wynika z tego co było dawniej. A później było kolejne wielkie rozczarowanie czymś lub kimś i następne i następne aż stało się to regułą że Ty po prostu tak masz. Klątwa jakaś paskudna.  

Kiedyś kolega pobił mnie na przerwie i straciłem pewność siebie. Jaki był tego skutek? Stałem się skryty i strachliwy, pogorszyły mi się wyniki w nauce, potraciłem kolegów. Te wydarzenie długo nosiłem w swojej głowie. 

Trzeba znaleźć pierwotną przyczynę dlaczego sprawy mają się tak a nie inaczej. Dlaczego rzeczy dla Ciebie istotne nie układają się po Twojej myśli. Chcesz ale nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, maq84 napisał:

Myślę że Twoje dotychczasowe życie wynika z tego co było dawniej. A później było kolejne wielkie rozczarowanie czymś lub kimś i następne i następne aż stało się to regułą że Ty po prostu tak masz. Klątwa jakaś paskudna.  

Kiedyś kolega pobił mnie na przerwie i straciłem pewność siebie. Jaki był tego skutek? Stałem się skryty i strachliwy, pogorszyły mi się wyniki w nauce, potraciłem kolegów. Te wydarzenie długo nosiłem w swojej głowie. 

Trzeba znaleźć pierwotną przyczynę dlaczego sprawy mają się tak a nie inaczej. Dlaczego rzeczy dla Ciebie istotne nie układają się po Twojej myśli. Chcesz ale nie wychodzi.

 Chce ale nie wychodzi a dlaczego nie wiem nie umiem odpowiedziec bo po prostu nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zapomnianaaa napisał:

 Chce ale nie wychodzi a dlaczego nie wiem nie umiem odpowiedziec bo po prostu nie wiem.

To może czas się pogodzić z losem. Ja tak kiedyś zrobiłem i depresja minęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Zapomnianaaa napisał:

🙂

Faceta szukaj zamiast spamować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość osób patrzy na status majątkowy nie na wartość człowieka Dużo osób par jest z sobą dla wygody nie z miłości Mamy trochę chore czasy ludzie się zgubilii często szukają tylko wrażeń i bawić się kosztem innych Szkoda ze cierpią potem osoby wrażliwe Tylko ze to działa w obie strony są mężczyźni i kobiety co żyją chwila zabawa itp Nie szukają stałych relacji czy związków Pisza czarują a robią co innego Trzeba mieć dystans do znajomości w sieci wiadomo nie każdy jest tako zły Polecam wyjść do miasta na spacer poznać kogoś realnie normalnego forsa i uroda to nie wszystko Powinno być się szczęśliwym z tą drugą osobą  nie na dzień czy mc na całe życie Pozdrawiam wszystkich powodzenia życzę miłości i zdrowia 🍀Nostradamus 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się życiem być szczęśliwym Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem  teraz jest na to czas  nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem. Żyje się tylko raz, ale jeśli żyjesz dobrze, ten raz wystarczy.Tak to widzę znam osoby co są śliczne mają powodzenie u innych a w głowie pustka :(((Przykre zero tematu z taką osobą No ale takie jest życie ludzie są różni mają zalety wady i dobrze bo by było nudno Jeśli wszyscy by byli idealni 🙂 Powinno być się zawsze sobą nie szukać znajomości czy miłości na siłę Jeśli jest chemia i dwie osoby rozumieją się czasem bez słów to połowa sukcesu 🙂 Życie to nie bajka czasem bywa walka taka jedna wielka loteria 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któraś z Was jest z Warszawy i chce porozmawiać, wyjść na spacer, do kawiarni lub coś zjeść, wspólne plotki, rozmowy, wsparcie mentalne, duchowe, odezwijcie się do mnie. Mam 30 lat, kilka miesięcy temu przeprowadziłam się z Poznania do Warszawy, chętnie poznam kogoś z Was.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2020 o 16:15, Nostradamus Devil napisał:

Większość osób patrzy na status majątkowy nie na wartość człowieka Dużo osób par jest z sobą dla wygody nie z miłości Mamy trochę chore czasy ludzie się zgubilii często szukają tylko wrażeń i bawić się kosztem innych Szkoda ze cierpią potem osoby wrażliwe Tylko ze to działa w obie strony są mężczyźni i kobiety co żyją chwila zabawa itp Nie szukają stałych relacji czy związków Pisza czarują a robią co innego Trzeba mieć dystans do znajomości w sieci wiadomo nie każdy jest tako zły Polecam wyjść do miasta na spacer poznać kogoś realnie normalnego forsa i uroda to nie wszystko Powinno być się szczęśliwym z tą drugą osobą  nie na dzień czy mc na całe życie Pozdrawiam wszystkich powodzenia życzę miłości i zdrowia 🍀Nostradamus 

Tak racja wiekszosc zwiazkow to czysty interes.... ludzie sa interesowni 🙂  czesto jest tak ze ludzie zako...a sie w nieodpowiednich osobach potem cierpia hmm nie wiem czemu czesto tak jest ale teraz w modzie sa luzne zwiazki co mnie osobiscie wyklucza bo ja nie chce luznego zwiazku zyc z kims jak kolega z kolezanka bzykac sie a jak nie pasuje to papa  zero refleksji zero przywiazania... ja tak nie umiem i nie chce... ciezko znalezc kogos kto mysli powaznie wiekszosc chce sie bawic i szalec szastac forsa i tyle... wiesz czesciej zaczelam wychodzic i rzadziej juz to zagladam nie ma sensu tu siedziec... wychodze  na spacery ciesze sie ladna pogada nie poznalam jeszcze nikogo w ten sposob ale przebywanie na lonie natury sprawia mi radosc 🙂 jak bym troche bardziej byla pogodna 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2020 o 09:25, Esperanza napisał:

Jeśli któraś z Was jest z Warszawy i chce porozmawiać, wyjść na spacer, do kawiarni lub coś zjeść, wspólne plotki, rozmowy, wsparcie mentalne, duchowe, odezwijcie się do mnie. Mam 30 lat, kilka miesięcy temu przeprowadziłam się z Poznania do Warszawy, chętnie poznam kogoś z Was.. 

Hej ja byla bym chetna ale niestety nie jestem z Warszawy ... moze jesli chcesz napisz do mnie na priv moze chociaz popiszemy troche powymieniamy pogladami ? 🙂 Jesli tak to napisz. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zapomnianaaa napisał:

wychodze  na spacery ciesze sie ladna pogada nie poznalam jeszcze nikogo w ten sposob ale przebywanie na lonie natury sprawia mi radosc 🙂 jak bym troche bardziej byla pogodna 🙂  

Oby cie jak najszybciej depresja dopadła KANALIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,  jestem tu nowa.  Szukam bratniej duszy. Też jest mi ciężko w życiu... zawsze było.  Nie jestem szczęśliwa... co u Was? Jak żyjecie? 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×