Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30latki po studiach z dużych miast Ile zarabiacie co robicie

Polecane posty

Gość gość

Ja mam 31 lat, jestem asystetnką w dużej firmie, zarabiam 3000 na rękę, ale ciągle mam pietra, bo w każdej innej firmie dostanę za tę pracę 1/3 mniej...mam wrażenie, że nie wyszło mi zawodowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie masz tak żle, ja jestem sekretarką z Warszawy, mam 29 lat i zarabiam 1800 na rękę:( niektorzy moim znajomi np. z LO pracują w dużych firmach na stanowiskach specjalistycznych, a ja wstydze się przed nimi przyznać co robię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat, obecnie bezrobotna, W-wa, asystentka działu marketingu, 2500 na rękę było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakąś niecałe 8 na rękę, ale kredyt zżera z tego 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 lata, jestem... no właśnie trudno określić moje stanowisko. Zajmuję się reklamą (w sensie projektowania wszelkich możliwych materiałów reklamowych), marketingiem (w sensie badań rynku, wymyślania strategii marketingowych, pisania tekstów skierowanych do klientów i współpracowników,haseł reklamowych, opieką nad stroną www - i jej tworzeniem, organizacją imprez), pozyskiwaniem klientów i po trosze dokumentacją. Zarabiam 1600 netto na okresie próbnym (miało być 1800), dojazd do pracy zajmuje mi ok. 5-6h dziennie (miałam pracować zdalnie). Praca jest ciekawa i bardzo ją lubię, ale jeśli po okresie próbnym nie dostanę 2500 na rękę, a przynajmniej 2200 - szukam nowej. Też mam poczucie, że mi nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urząd, praca na stałe, 3 tys z, plus dodatki, bony świąteczne., nagrody, 13 tka nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32 lata jestem dyrektorem w srednim przedsiebiorstwie i jego wspolwlascicielem i nie jestem z dużego miasta tylko średniego. Stanowisko sekretarki czy asystentki jest stanowiskiem specjalistycznym, ba mało tego, to stanowisko najbardziej odpowiedzialne, bardziej niż KAM. Przestańcie się dolowac dobra asystentka/sekretarka to skarb w firmie, wierzcie mi wiem coś o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyciel w szkole specjalnej 3400 na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczycielka w przedszkolu, 33lata, dostaję 1900 na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specjalista w firmie produkcyjnej - jakieś 8kPLN na rękę plus premie i trochę różnych dodatków typu opieka medyczna, ubezpieczenia, różne socjale cóż, kredyt na głowie, dzieci, niewiele z tego zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracownik w firmie finansowej 2000 na rękę (30 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama elita tu widze a mowia ze polska biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczyciel wychowania przedszkolnego, 2300pln na rękę, miasto średniej wielkości. Źle nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat, mam stopień naukowy -praca na dwa etaty: szkoła średnia i uczelnia wyższa, zarabiam tam 5,500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konstruktor budowlany, w biurze projektowym, asystent projektanta - 2000 na rękę.( 35 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat, doradca d/s sprzedaży, administrator str internetowej, do tego troche sie przyuczam do pozycjonowania stron w google (to mala firma wiec stad tyle zajec). Mam ok 1300 na reke (funty). No ale jak sobie pomysle ze nie mam zadnego wczesniejszego doswiadczenia w tej materii a jeszcze 2 lata temu bylam kelnerka, to nie narzekam... Zdobede doswiadczenie i cos zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31, wlasna firma, srednio w skali roku 4,5 na reke. Po psychologii,ale firma z innej branzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm30
Warszawa, dział finansowy, asystentka działu, 2200 netto, multisport i opieka medyczna , premia "13 stka" 30 lat. Mam dwoje dzieci, wychodzę o 16 i zapominam o pracy, bez stresu ;-) do 40 stki liczę na stopniową zmianę stanowiska i 4000 netto :-) min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice,Gornictwo, st.inspektor ok 2500 zl. 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 lata UK praca biurowa, wsparcie dla procesow rekrutacyjnych £1700 na miesiac okolo 300-500£ dodatkowo dorabiam miesiecznie wlasna dzialanoscia/marketing Uwazam, ze jestem nieogarnieta i leniwa i srednio inteligenta wstydze sie, ze nie osiegnelam i raczej nie osiagne sukcesu zawodowego Etatu nienawidze kazdy dzien spedzony w biurze doprowadza mnie do lez wylacznie z wlasnej dzialnosci sie nie utrzymam brakuje mi zapalu, umiejenosci, sily przebicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocław,35 lat,własna działalność 6.000-7.000 tys.netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 30 lat, pracuje w obsłudze klienta w dużym mieście, 2000zł na reke i tak 5 lat z 1 podwyżką niecałe 200zł. jestem załamana tym faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po to kończyliście studia, aby 2 tys zarabiać? Żartujecie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co kończyłyście..jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,gość po co kończyłyście..jak już '' W rodzaju żeńskim zgadza się, ale tu piszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bez studiów byłoby wiecej?? watpie, mogłoby być gorzej bo wszedzie patrza czy sie studiowalo. mnie nawet szef na rozmowie zapytal jaka mialam ocene z obrony mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i nie pracuje w zawodzie wiec to z czegor robilam mgr nie jest mi potrzebne w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,gość a bez studiów byłoby wiecej?? watpie, mogłoby być gorzej bo wszedzie patrza czy sie studiowalo. mnie nawet szef na rozmowie zapytal jaka mialam ocene z obrony mgr. '' To zależy co potrafisz robić, na ile jesteś pomysłowa i zaradna. W mojej ocenie to jaką szkołę się ukończyło ma niewielkie znaczenie. Trzeba potrafić się dobrze zaprezentować i sprzedać ( że tak to ujmę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''gość To zależy co potrafisz robić, na ile jesteś pomysłowa i zaradna. W mojej ocenie to jaką szkołę się ukończyło ma niewielkie znaczenie. Trzeba potrafić się dobrze zaprezentować i sprzedać ( że tak to ujmę)" na pewno masz racje, to się bardzo liczy ale studia też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×