Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niska Blondyneczka

Wysocy panowie od 180cm Jakie kobiety lubicie

Polecane posty

Gość mcx
Pewnie ze nie ma. Ale jakies "podswiadome" preferencje kazdy chyba jakies tam ma, i ku nim bieży. Choc czasem sie mozna zdziwić, kiedys np ku zaskoczeniu własnemu stwierdziłem, ze ciągnie mnie jedna laska chyba z 10cm wieksza ode mnie, i wcale nie za chuda :D po prostu... była taka... ...DUŻA. :D Pierwszą mysla po otaksowaniu jej było, ze chyba musiałbym wzmocnic łózko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzaaaaaa
Ech, maluchy mi wysokich zabierają i co ja mam, bidulka, powiedzieć? :D mierze 183 cm i mam zrobić, skoro wyżsi ode mnie wola dziewczyny metr szescdziesiat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam 163 cm wzrostu i także lubię wysokich panów, ale nie muszę być taka zachłanna i jakiś 175 cm mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,ja jestem niska i drobna,ale problemów z facetem z powodu wysokiego wzrostu nigdy nie miałam...,niższy też pasował jak ulał... Ważne jest wnętrze .. Ale lubię zgubić się w szerokich ramionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
ja mam 186cm, 80kg a moja panna ma 163 i 51kg wiec uwazam ze zalozycielka ma idealne proporocje i wage i nie powinna miec zadnego problemu w znalezniu wysokiego a czy miska to nie wiem, bo ja miskiem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
odkrylem jakis czas temu ze niskie kobiety powinny wybierac wysokich facetow, wtedy ich dzeci sa wypadkowa i sa idealne jesli chodzi o wzrost najgorzej jest, jak wysoka dziewczyna szuka wysokiego faceta, wtedy czesto dzieci to dryblasy co w cale nie ulatwia zycia szczegolnie jak jest to kobieta wiec wysokie dziewczyny. powinniscie szukac mniejszych facetow :) a to ze niske szukaja wysokich to idealnie :) ja majac 186 nie chcialbym miec kobiety np 180cm max to 170cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 180 ona 190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ech, maluchy mi wysokich zabierają i co ja mam, bidulka, powiedzieć? mierze 183 cm i mam zrobić, skoro wyżsi ode mnie wola dziewczyny metr szescdziesiat?" Mmmm miałem kiedyś kobietę podobnego wzrostu, powyżej 180cm jej gibkość mnie niejednokrotnie zadziwiła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 186cm i 84kg i mnie pociągają kobiety do maksymalnie 173cm. Idealne to takie około 160cm i 45kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha kolejny z miarką w oku. ;) skąd to się wzięło? od telewizorów? od smartfonów? ten ma ekran 4,7 cala, ten tylko 4,3 cala... :D btw. ktoś może orientuje się od ilu centymetrów w dowodzie wpisywany jest wzrost wysoki, średni i niski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie 1,8 to minimun dla faceta i razcej wzrost sredni, idealny to 1,85-1,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,8 to wcale nie jest wysoki, sama mam 1,7 i nawet 1,83 wydaje sie tego samego wzrostu jak mam obcasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matek92
Ja mam 1.89 chetnie popisze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrq
ja uwielbiam wysokich facetów!!! tacy od 180 cm :) mam 163 cm i przeważnie uderzają do mnie "karły" co mają 170 cm więc jak założe szpilki to jestem wyższa od nich. Tylko przy wysokim czuję się jak mała, bezbronna, drobna kobietka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 195/80 moja zona ma 173/55 okolo i lubi szpilki a moim zdaniem i tak wydaje sie malutka :D. No ale to chyba wyniki obcowania z moja siostra ponad 180cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem malutka,a wolę wysokich panów...zdecydowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedryk
Uwielbiam niskie kobietki,drobniutkie,to takie fajne słodkie maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek90
Szczerze, to ja nie kieruję się ile kobieta ma wzrostu :) Dla mnie liczy się całokształt a nie tylko jej wzrost. Mam 180cm. Moja teraźniejsza dziewczyna ma 157cm. Generalnie dla mnie akurat to byłaby taka idealna do max 170cm. Ale nikt nie mówi, że gdyby kobieta mająca np 173cm wzrostu miała zlepek cech, które lubię, to bym ją odrzucił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara C gościnnie
Jedyne,co mnie trochę męczy,to konieczność "wiecznego zadzierania głowy" w czasie spaceru na przykład..Żartuję:-D. Wzrost nie ma znaczenia...Liczy się "to coś" i chemia,dreszcze,motyle w brzuchu i takie tam.... I żeby można było z takim " konie kraść"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×