Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CO NA PREZENT DLA NASTOLATKA NA ŚWIETA

Polecane posty

Gość gość

co moge mu kupic, bo pieniądze to dla mnie zaden prezent, chlopiec1 klasa gimnazjum, do 300zł, moj chrześniak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaewelinaaaaaaaaaaaan
słuchawki do kompa i nowa myszkę ksiazke lub serie ksiazek jakie lubi(jesli w ogole lubi czytac) gre na psp czy xboxa(jak ma, wyszlo teraz kilka hitow) keyboard jak uprawia jakis sport(to cos zwiazane z ta dyscypliną) . podalam kilka propozow, z ktorch moj nastoletni syn sie ucieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakis tablet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co lubi ? Ma jakieś zainteresowania ? I pójść tym tropem! Gadżet komputerowy - głośniki , słuchawki,mikrofon czy też wypasiona myszka. Gra komputerowa. Pakiet książek. Może interesuje jego sport ? , Coś trenuje ? to torba na treningi, dres , obuwie itd. Zegarek. Telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka1980
Lego technic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopakowi w gimnazjum chcesz dawac prezent? przecież dzieciak w tym wieku to wiadomo że najvardziej ucieszy się z pieniędzy i kupi sobie co będzie chciał. Ja mam brata w 1 klasie technikum i zawsze mu daję kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja 1 technikum to jest 4 lata starszy wiec to co innego:) a nie uwazamz,e kasa to prezent, zreszta kasy to mu nie brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty uwazasz..... a chlopak pewnie i tak woli kase. wiec dlaczego chcesz robic na przekor i po swojemu? dla zasady czy z czystej zlosliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dla zasady a tym bardziej nie ze zlosliwosci, nigdy nie daje kasy na prezent, sama zawsze tez wolalam prezent niz kase i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj kase i jakis drobiazg. Jak trafisz kula w plot,niewielka bedzie strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam wole kase i kase daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas gre na konsole jak ma, Gta 5 czy Battlefielda, to teraz na czasie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up, macie jeszcze jakies propozycje, ma xboxa wiec jakby co 2 gry to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, chciałabym będąc w jego wieku mieć chrzestną, która robiłaby mi prezenty za trzy stówy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez przesady, moze dla Ciebie to duze pieniadze dla mnie normalna kwota zawsze ma za mniej wiecej tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię, czy to dużo kasy, czy mało, tylko ja od moich chrzestnych albo nie dostawałam nic, albo jakieś badziewie, które zaraz szło w kąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa, chyba że:D ja przepadam za chrzesniakiem i nie zaluje kasy na niego, a wlasnie nie lubie kupowac byle czego nie mam nawet koleznek, kotre maja dzieci w tym wieku,zeby podpytac, ale jak juz cos kupie to mlody chodzi podjarany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 11 letniego chrześniaka, prezenty daję zgodnie z jego zainteresowaniem: uwielbia piłkę nożna więc ostatnio strój Lewandowskiego, wcześniej ksiażkę o Messim i plecak Barcelony, jeździ tez na deskorolce, więc dostał na jakąś tam okazję nową. Teraz na urodziny składaliśmy sie na Ipoda w kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilam chrześniakowi gitare, chociaż nigdy nie wykazywał ciągotek w tym kierunku, najpierw sobie w domu brzdąkał, potem stwierdził,ze chce sie nauczyć grac i zapisal sie do szkoły muzycznej:), lat 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka27ka
Może popatrz na produkty z www.miniroom.pl. Za 300 zł mogłabyś kupić kilka fajnych dodatków do pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamposiak
Składka od większej ilości osób, ale dostałem właśnie to - http://www.ematador.pl/pl/c/Banana-Pi/217 Tylko, że ja się po prostu tym pasjonuję, uwielbiam to, i z tego korzystam. I myślę, że właśnie na takich zasadach warto kupować prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliks
Kwestia tego ile chcecie wydać, zobaczcie to - https://www.ematador.pl/pl/c/Banana-Pi/217 To oczywiście już prezent dla bardziej ambitnego dziecka, które po prostu jest takimi tematami zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda123M
Hm, może jakieś fajne gry internetowe - to chłopak, wiec na pewno lubi, wypytaj jaka tematyka go interesuje... http://konsoleigry.pl/ na tej stornce masz fajne gry i niedorgie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće3333
A może jakaś fajna książka? Np "Kroniki Saltamontes" Moniki Marin. Aktualnie są dwa tomy, niebawem będzie trzeci. Mój syn ma 14 lat i uważa, że te książki są świetne. Pochłonął dwa tomy w tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze123
Sama czytałam Kroniki Saltamontes, Monika Marin umie uzależnić od nich nie tylko młodzież jak widać :) Losy Adam i Aleksa pochłonęły mnie bez granic. Czekam na trzecia część tych przygód, zwłaszcza na cd zagadki tajemniczego bractwa. Nie wiesz kiedy będzie 3 tom w sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedar83
Ja też mam na swoim koncie dwa pierwsze tomy. Czekam na trzecie - podobno już teraz w kwietniu ma być. Po Kroniki Saltamontes warto sięgnąć w każdym wieku. Ja podebrałam książkę bratankowi (przerabiał w szkole) i poleciłam przyjaciółce - trzy grupy wiekowe i każdemu się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×