Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tesciowa z piekla rodem

A ja tam sie nie cackam z moja synowa

Polecane posty

Gość tesciowa z piekla rodem

Szukalam ostatnio jakiegos forum o synowych i tesciowych, bo nie ukrywam,ze moja przyszla synowa to ciezki przypadek. No i trafilam tutaj gdzie naczytalam sie o tym jak niektore zala sie na tesciowe, jak tesciowe nie moga sobie z synowymi poradzic. Ja mieszkam z moja przyszlowa synowa i mialam problem pewnie podobny do wielu tesciowych. Oczywiscie zero sprzatania po sobie w lazience i kuchni, jakies pyskowki, zero pomocy. Nieumyte talerze zanosilam pod drzwi pokoju, nie interesowalo mnie kto ich nie umyl ona czy syn, brudne pranie tak samo, jak cos zaczela fuczec, ze syf jej robie to powiedzialam zobacz lepiej w jakim syfie ty sama zyjesz. Nie robila zakupow to nie jadla. Syn zostawial jej pieniadze na zakupy spozywcze to nie kupowala nic, wolala sobie na kosmetyki czy inne d**erele wydawac. Nie kupila kilka razy to i ja nie kupilam, jak sie zdziwila, ze nie ma co jesc w domu to powiedzialam nogi i rece masz idz i kup sobie. Jak zaczela narzekac na kota zeby na podworku go trzymac, bo ona w ciazy i sie zarazi to powiedzialam jej, ze kot i dom jest moj, do pokoju kota wpuszczac nie musi, a jak sie nie podoba to droga wolna. Miesiac czasu ja tak traktowalam i efekty sa. Posprzatane, wyprane, zero fochow. Najpierw chcialam byc mila, dogadac sie, pomoc, ale ona wtedy na wiecej sobie pozwalala. Tak jakby wykorzystywala moja chec porozumienia sie. No to zmienilam taktyke. I to samo radze wszystkim tesciowym majacym problem z leniwymi synowymni. Jak pojda na swoje to moga spac nawet z robakami, ale w moim domu ma byc czysto, zadbanie i bez fochow. Moj dom moje zasady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz synowa
I ja choc jestem synową jestem za Tobą zrobiłąś słusznie choć coś dziewuche nauczysz zanim dziecko się urodzi same plusy dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ankieta ale
i bardzo dobrze, ja robie tak samo, ale z goscmi, kotrzy do mnie przyjezdzaja czasami na miesiąc!!!!!!!!!!!!! moj dom moje zasady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyliczkaliczka
Ogólnie dobrze robisz, ale kota trzeba było w*****ć, bo to nie jej na złość tym robisz ale być może przyszłemu wnukowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa z piekla rodem
jak jej matka porzadku nie nauczyla to moze chociaz ja nadrobilam stracony czas. A tak na powaznie to wczoraj w nocy cyztalam temat kobiety, ktora chciala byc mila i przyjacielska dla swojej synowej, ta ja ignorowala, miala w d***e az w koncu sie wyniosla obrazona ksiezniczka. I po tej biednej kobiecie jechali tutaj, bo synowa to aniolek. Bycie milym i przyjacielsko nastawionym niestety nie zawsze dzilala. czasem trzeba sprobowac odwrotnie. Moja na poczatku to fochy o wszytsko stroila, nawet o to ze pale na tarasie, a jej dym niby wlatuje na gore. Potem zachcialo jej sie cala gore mi remontowac i likwidowac pokoj mlodszej corki, ktora nie mieszka co prawda z nami na co dzien, ale przyjezdza na weekendy. Uznalam, ze miarka sie przebrala i sprobowalam ostrzejszego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa z piekla rodem
nikt od przebywania z czystym kotem niczym sie nie zarazi. A jak masz na mysli toxoplazme to musialaby ona dotykac gowna kociego. Nie martw sie nie robila tego (mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, nie obraź się, ta Twoja synowa pewnie to głupia p***a, ale w tych Twoich postach tyle jadu, że aż się chce powiedzieć "jesteście siebie warte"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ona robi ? studiuje, pracuje ? Jakie ma wykształcenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę Cię osądzać z jednego powodu każdy powinien mieć swoje mieszkanie rodzina powinna być na swoim jeśli ma mieszkać wielopokoleniowo, to wyłącznie w baaardzo dużym domu nie ma się co obrażać, to naturalne, że każdy chce mieć swoje zasady i być swoją panią domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa z piekla rodem
jakiego jadu? Bylam do niej przyjaznie nastawiona i myslalam ze wspolne mieszkanie nie bedzie zadnym problem. Ale niestety ona nie szanowala moich zasad wiec musialam zmienic swoj stosunek do niej.Nie powiedzialabym jednak ze jej nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa z piekla rodem
ona nic nie robi, jest z zawodu fryzjerka, ale przed zajsciem w ciaze juz pracy nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrą jest chociaż fryzjerką ? Czemu nie ma pracy ? Nie ma bo nie chce czy ne ma bo taka okolica. Syn duzo zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa z piekla rodem
noz kurfa... nie pracuje bo jest w ciazy tępa dzido a farby smierdza i nie zadawaj głupich pytan syn jeżdzi tirem, zarabia 7-8 tys/mcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa z piekla rodem
nie wiem czy jest dobra, chociaz moja znajoma sobie ja chwali, ale ona na podcinanie i farbowanie do niej tylko chodzila. Wyleciala z poprzedniej pracy, ale nie wiem za co, podobno ja zwolnili, aleona powiedziala, ze redukcja etatow byla. troche dziwne, bo teraz na jej miejscu pracuje inna dziewczyna. No a potem ciaza i juz pracy szukac nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iluletnią tesciowa jestes, "tepa dzido"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale przed zajsciem w ciaze juz pracy nie miala"...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściowa z piekla rodem
a mam 47 lat a co ma wiek do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciowa z piekla rodem
syn nie jezdzi tirem i tyle nie zarabia. Nie uzywaj mojego nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś sie chyba teściowo pod Ciebie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściowa z piekla rodem
bo sie pewnie sama zwolnila, a teraz jest w ciazy wiec... a ze syn dobrze zarabia to leniowi nie chcialo sie pracowac, no teraz to ja jej nie wyganiam, nich dba o sibie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają w perspektywie wyprowadzkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teściowa z piekla rodem
mogliby wziac kredyt, ale wola jeszcze ze mna pomieszkac, odkladaja pieniadze, moze za 2-3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, co to jest, dorośli ludzie z dzieckiem w drodze u mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek, owszem, ma coś do tematu. A tylko tępa dzida pyta, co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, syn jeżdzi tirem, wraca zawsze na weekend, a ja z nią siedze całymi dniami i nie moge patrzyc na ten balagan co ona robi, teraz juz nie, ale przedtem,az wsytd było, sasiadki do mnie przychodziły i gadały,ze nic z tym nie robie wiec zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oprócz tego, że jest flejtuchem, to ma jakieś pozytywne cechy ? Kocha tego Twojego syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo tesciowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×