Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chybaolana

Zdzwonimy sie tak mi dziś powiedział moja historia zapraszam do dyskusji

Polecane posty

Gość chybaolana
Naprawde jestem bardzo przygnębiona a komentarza grubaska i oszustka wcale mi humoru nie poprawiają bo ja go naprawde nie oszukałam tylko napisałam prawde jak jest.. Prosze niech ktoś jeszcze spojrzy na to obiektywnie i napisze czy dałby szanse dziewczynie po raz drugi gdyby przyszła odmieniona na to nasze kolejne spotkanie i rozmawiało nam sie super jak do tej pory. Planuje naprawde zrobić sie na bóstwo ubiore sie w sukienke z dekoltem pójde do wizażystki żeby mnie pomalowała to samo z włosami też cos zrobie albo jakieś loczki albo wyprostuje tak żebym była naprawde bardzo bardzo ładna jak nigdy. Na brak pieniedzy nie narzekam zarabiam bardzo dobrze naprawde inwestuje w siebie jak moge. Jestem niezależna finansowo mam swoje mieszkanie , drugie wynajmuje a on jest na etapie ,, dorabiania sie'' rozkręca firme do tej pory nie pracował i hierarchicznie stoi niżej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na co ci takie zero? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaolana
Prosze o normalne odpowiedzi, wiem że kafeteria jest jaka jest i są różni ludzie ale naprawde to jest dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaolana
No w zasadzie jest zerem bo powodzenia u kobiet nie miał jako takiego w zasadzie z tego co mówil był w jednym związku trwającym 5 miesiący i ta dziewczyna go zdradziła potem nie był już w żadnym. Ma lat 29 ja mam 25.5 . Jest sam bardzo długo około 6 lat w zasadzie jakby matematycznie obliczyć :P wiesz gościu ja nie patrze na wygląd i na jego pieniądze nawet jakby był brzydki to naprawde go lubie bo rozumiemy sie wyśmienicie śmiejemy uwielbiam sie z nim śmiać to samo poczucie humoru itp. Ale no jest niezaradny to trzeba przyznać niby biznes rozkręca z bratem znaczy chce sie do niego dołączyć ale kto wie jak to będzie :) nie wiadomo praca nie pewna raz jest raz nie ma. Ja mam prace pewną jestem Dyrektorem w budżetówce i raczej to sie nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaolana
27,5* miało być to mój wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiem sie gdzie pracujesz! Przyzekam ci to! Taka na stanowisku i z kompleksami. Swietnie! Oczekuj mnie niedlugo swinko piggie. :-) niuch niuch pewnie tak chrzakasz jak swinia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaolana
Powiem wam tylko tyle że poczekam na jego ruch i ustroje sie tak porządnie jak sobie obiecałam w sensie bardzo sexownie plus wizażystka i fryzjer. Zrobie co w mojej mocy a jak tego nie doceni to dam sobie spokój :) Wiem że sprawe spieprzyć mogłam troche ale powiem wam że w zasadzie to nie mam sobie nic do zarzucenia bo wiedział jaka jestem i żadnej tajemnicy z tego nie robiłam i nie uważam siebie za grubaske 70 kg to żadna otyłość nie jest nikt mi nie powiedział że jestem gruba mam nadwage ale fajnie sie ubieram i jestem bardzo uśmiechnięta do ludzi optymistyczna a jak on tego nie docenia to trudno jeśli chce to tak przekreślić jego sprawa :) wiem że schudne i sie wspieram nawzajem z jedną Panią z kafeteri jeszcze dziś dołącze tam do Pan z diet i po tym okresie udowodnie sobie i wszystkim że mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeczytałam wszystkich postów, jedynie pierwszą wypowiedź autorki i moim zdaniem facet nie jest absolutnie zainteresowany.. niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko moge wiedziec ile mas zlat i twój kolega? chyba nie powyzej 30 bo dorosli ludzie nie stosują takich gierek jak dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybaolana
On 29 ja 27.5 :) Girossi to że nie jest to wiem bo widze niestety eh.. Niestety znowu zle trafiłam chyba nigdy sobie tego życia nie ułoże. Skreślił mnie przez wygląd raczej tak mi sie wydaje chodziaż ponoć mowił że jestem ładna tylko moim problemem jest waga ( po ciąży i tarczycy:) jestem na etapie odchudzania sie i diety i dietetyczki i pytałam czy jakbym wyglądała jak miss Polonia to czy by zaiskrzyło :) wiem że to żałosne ale zalezy mi na nim ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys byla mna to by ci wyszlo z tym gostkiem. Co do znajomych to to,ze nie powiedzieli ci zes gruba!to nie znaczy,ze tak nie jest. Po prostu jestes godba politowania. Idz sie odchudz ale nie ty potrzebujesz kilku miesiecy by wygladac jak czlowiek. Wez sie w garsc grubasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×