Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorgoscc

3lata roznicy

Polecane posty

Gość autorgoscc

Czy rodzenstwo z taka roznica ma kontak ze soba i bedzie sie ze soba bawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie to zastanawia, u nas będzie 3 lata i tydzień różnicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomiedzy mna a bratem jest 3 lata roznicy, zawsze było i jest super pomiedzy nami ale między siostrami moze być gorzej, nie znam zadnych sióstr "psiapsiólek' wszytskie drą koty ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowanamamaczarna
Mam 4latka i rocznego synka.Mlodszy stara sie byc w centrum uwagi,starszy troche zazdrosny,ale uwielbia sie z nim bawic no i oczywiscie pomagac mi przy nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorgoscc
No wlasnie moze to tez zalezy od plci. Ja mam starsza corke i mlodszego syna. Znalam rodzenstwo gdzie bylo 3lata roznicy ale starszy byl chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćci
Ja mam 2 dziewczynki 5i 3lata i bawia sie ze soba. Kkloca tez choc mlodsza jeszcze nie wszystko rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest dobra roznica.co prawda miedzy moimi chlopakami jest 4 lata roznicy.bawia sie razem i kloca ale sa za soba;)czasem jest smiesznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między moimi chłopakami jest 3 lata i 2 miesiące różnicy. teraz mają prawie 6 i prawie 3 lata. Bardzo się kochają, dogadują ze sobą. Czasem się razem bawią, choć częściej obok siebie. Oczywiście są mega kłótnie o zabawki, ale to chyba nie do uniknięcia przy dzieciach jednej płci :) Także ja taką różnicę wieku polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×