Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Fasolka2013

powiklanie po szczepieniu

Polecane posty

Gość gość
hgg jestes pracownikiem słuzby zdrowia? ja ze zwykłym zapchanym uchem czekałam w zwykłej kolejce, bez zieloności jedynie pierwszeństwo mają osoby ze skierowaniem, ale w weekend to wielka rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doczytałam Bzudra, że w weekendowych przychodniach sa ludzie bez specjalizacji, na to nie ma reguły. Tacy sami sa na sorach, w pogotowiu, w szpitalu i wszędzie- rezydenc***ediatrii/ratunkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, byłym pracownikiem pogotowia ;) Bo pacjent nie wie czy jest w zwykłej czy niezwykłej kolejce, czerwonej, żółtej czy zielonej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam to trrzeba czekac 2h w kolejce... nie chcem żeby sie czyms przy okazji zaraziło... nie bede tam z nią sterczec, zwlaszcza wlasnie ze niewiadomo co to za "lekarze" tam są... zadzwonie pozniej jak dalej beda takie kolejki to juz pojde normalnie w pon. do swojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz zająć kolejkę i szybko wejść z małą dopiero jak będzie wasza kolej, w poniedziałek zapewne do dzieci zdrowych też nie trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zamówić wizytę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie trafisz do zdrowych dzieci. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truj dziecko rtecia
tyle sie mowi o szczepionkach z rtecia a ty dalej faszerujesz tym swoje dziecko?? ciesz sie, ze nie dostala autyzmu tak jak dziecko mojej sasiadki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko przed nią, jest za mała na autyzm i jego objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No lepiej truć rtęcią niż pozwolić umrzec na chorobe, której można uniknąć - jak dziecko mojej sasiadki. Schowaj się z tymi glupimi komentarzami. jesteś w miazdżącej mniejszości, która nie szczepi dzieci? nie szczep, ale wiedz żes głupia jak but i ameryki nie odkryjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 12 :56 i 12:57 to TA SAMA OSOBA. marny podszywaczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truj dziecko rtecia
na co ma umrzec?? na odre?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.57 to inna ja, niestety a włąśnie na co umarło to dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autyzmu nie wywyoluja szczepionki. Moj brat ma autystycznech 2 dzieci. Jedno szczepoone drugie nie. Nie poerdolcie glupot bo pojecia nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że dzisiaj jak ktoś choruje na odrę, nie umrze na nią to tylko zasługa szczepień. Przed czasami szczepień powszechnych, choroba ta odznaczała się wysoką ilością powikłań neurologicznych i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hgg aleś ty głupia znasz kogoś kto z czasów nieszczepienia umarł po odrze? ja sama chorowałam i mam się doskonale najgorzej jak ktoś wam do łba natłucze takich głupot, później te głupoty tłuczecie dalej i żeby nie było, szczepię swoje dziecko, na mmr nie szczepiłam tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i po szczepieniu nie tylko autyzm,sa jeszcze inne fajne schorzenia, choroby itd. autyzm to już przeżytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, mnie i Ciebie różni to, że ja mam wiedzę medyczną, merytoryczną i całościową. A Ty tylko wąski wycinek zmanipulowanej, nie mającej żadnych podstaw naukowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truj dziecko rtecia
tak tak, ja tez jestem profesorem w dziedzinie medycyny i nie tylko:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac ze autyzm znasz tylkoz gazety. Niestety ja go znam z zycia. Po raz kolejn7 napisze starszy byl szczepiony mlodszy nie. Sa setki dzieci nieszczepionychmajacych to zaburzenie i miliony dzieci zdrowych po szczepieniach. Nie chcesz to nie szczep ale nie wscibiaj nosa tam gdzie ludzie zdaja sobie sprawe z tego czym koncza sie mody na nieszczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, były pracownik ma wiedzę, widocznie taki z ciebie naukowiec medyczny, koro były a ile błędów i niewiedzy lekarzy już było? buhahaha, no ile? a dlaczego mamy wierzyć jakiemuś trolowi kafeteryjnemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Truj dziecko rtecia- akurat nie sugerowałabym sie wyrokami sadów. Dobrze wiemy, ze są one głupie! Facet w ameryce pozwał pana Boga do sądu za kataklizmy, wolne i niezliczoną ilość morderstw- też dostał odszkodawanie ;) Bardziej pewne jest istnienie duchów niz to, że autyzm wywołują szczepionki :D jestem po pedagogice specjalnej i u nas na uczelni mówili, ze to totalna bzdura i wymysł przeciwników szczepionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac ze autyzm znasz tylkoz gazety. Niestety ja go znam z zycia. Po raz kolejn7 napisze starszy byl szczepiony mlodszy nie. Sa setki dzieci nieszczepionychmajacych to zaburzenie i miliony dzieci zdrowych po szczepieniach. Nie chcesz to nie szczep ale nie wscibiaj nosa tam gdzie ludzie zdaja sobie sprawe z tego czym koncza sie mody na nieszczepienie. xxxxxxxxxxxxxx Jesteś mądrą kobietą. Nieszczepienie to MODA, wyjątkowp głupia, która niestety pozostawi tragiczne ślady. Co do autyzmu... poznajemy coraz to nowe organiczne podstawy tej choroby, przede wszystkim immunologicznej i chromosomowe. A nie egzogenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lepsza rtęć niż polio i to zdecydowanie! Gdyby nie szczepienia to nie chce wiedziec co by się działo na swiecie... nie dość, że jest masa coraz to nowszych chorób to powinniśmy się cieszyc, ze niektóre udało się wyeliminować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truj dziecko rtecia
no wlasnie ja tez go znam z zycia niestety. czy jestes na tyle ograniczona, ze nie mozesz zrozumiec ze autyzm moze byc spowodowany szczepionka, ale rowniez sa inne przyczyny autyzmu?? czy mozesz pojac fakt, ze rtecia mozesz sie zatruc nie tylko przez szczepionke??? wszystko ci trzeba napisac jak krowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecej rteci zjadasz w rybnej konserwie niz w szczepionce. Nie znasz autyzmu z zycia tylko z zycia sasiadki. NApiaalam nie chcesz to nieszczep. Ale przynajmniej glupot nie piernicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, polio, znam kobietę która przez to przeszła. Jest tak wiotka, że można jej nogę niemalże za rękę zarzucić... Autorko, wracając do tematu, moja rada: idz do lekarza, dodatkowa konsultacja nie zaszkodzi, przychodnie weekendowe działają właśnie na rzecz takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truj dziecko rtecia
przeczytalas w ogole artykuł? rozumiesz, ze bylo tam kilku bieglych sadowych LEKARZY, ktorzy to orzekli? rozumiesz, ze w innych panstwach lekarze juz wiedza, ze autyzm jest spowodowany przez rtec, tylko w polskim zasciankowie jeszcze nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeterianka odkryla wlasnie ze to rtec powoduje autyzm nie wazne w jakiej postaci. Nobla jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×