Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gooość

Tabletki Vixpo

Polecane posty

Gość Teresa667
Ja Vixpo brałam 5 miesięcy ze względu na uregulowanie hormonów i poprawę wyglądu cery (to były moje pierwsze tabletki anty koncepcyjne) i zdecydowanie nie polecam tych tabletek. Po pierwszej partii okres miałam przy trzecim placebo a do tego trwał tylko 2 dni :/ potem były plamienia przez cały miesiąc, niesamowite migreny trwające do 3 dni w czasie ich trwania praktycznie nic nie widziałam na oczy miałam mdłości i zawroty głowy ;( (miewam migreny ale nie takie). po miesiącu stosowania zaczęły się do tego bóle stawów kolanowych z początku myślałam że gdzieś zmarzłam i przeziębiłam :/ no ale jak nie mijało i zaczęły się bóle kręgosłupa i innych kości wystraszyłam się zaczęłam robić badania. W wynikach wyszło mogę mieć Tocznia !!! Szok porostu !!! no ale brałam je dalej dopóki nie wskoczyłam na wagę i tu dopiero był szok z 55 na 60 kilo i to w 3 miesiące :( i to zdecydowało że koniec z nimi. Tak więc podsumowując tabletki te brałam 5 miesięcy i minusy to takie: silne migreny, mdłości, zawroty głowy, pogorszenie wzroku w czasie migren, skrócenie okresu, plamienia po okresie trwające miesiąc duży wzrost wagi, zatrzymywanie wody w organizmie, wzrost ciśnienia, bóle nerek, bóle stawów powodujące Tocznia, puchniecie i bóle nóg, brak ochoty na seks - miałam wstręt do swojego chłopaka, nerwowość, rozdrażnienie itp. Plusy bóle przed okresem minęły, poprawiła się mi cera no i biust miałam większy :P Po odstawieniu ich 7 miesiąc. Wszystko powoli wraca do normy po 3 przestały poleć mnie stawy i nie mam Tocznia :D, mam mniejsze bóle głowy i samopoczucie lepsze i mój chłopak znów mi się podoba :P jedynie co to nerki jeszcze mnie bolą :/ P.s. kilka tygodni temu trafiłam na taki artykuł i po przeczytaniu go jestem w szoku do teraz :/ te same składniki co w Vixpo :/ http://polki.pl/we-dwoje/zabojcza;antykoncepcja,artykul,16040.html Nigdy więcej anty koncepcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaska
Przeszłam na Vixpo niedawno bo 2 miesiące temu i nie miałam żanych nieprzyjemności. Bardzo dobrze je przyjął organizm i skończyły się uciązliwe problemy emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Mam pytanie przyjmuje pierwsze opakowanie tabletek vixpo. Zaczelam je przyjmowac od pierwszego dnia okresu. Miiesiaczka trwa juz 9 dzien, nie jest natomiast tak obfita jak na poczatku. Czasami boli mnie w podbrzuszu i w odcinku ledzwiawym, do tego mam bolace piersi przy dotykaniu. Czy jest czym sie martwic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, ja miałam plamienia przez 3 tygodnie:). Piersi urosły mi o rozmiar większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frasienka
Jak wszystkie tabletki praktycznie trzy pierwsze miesiace to taka asymilacja organizmu. Nie jest to nic niepokojacego. Wydaje mi sie ze mozesz zapytac swojego ginekologa ale wstrzymaj sie moze jeszcze te dwa cykle. Sama brałam Vixpo i nie miałam takich objawow. Jedynie w pierwszym cyklu jeden okres miałam jednodniowy. Róznie organizm umie reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Plamienia są zupełnie normalne, nie martw się na zapas. Ja je miałam prawie miesiąc i zaniknęły. Organizm musi się przyzwyczaić do nowych tabletek. Jeśli objawy będą się nasilały, porozmawiaj z lekarzem, ale z dnia na dzień będzie pewnie coraz lepiej. Ja jestem na vixpo prawie rok i jestem zadowolona z nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii739
Widzę że nie tylko u mnie po VIXPO moja miesiączka ciągnie się nieubłaganie, boleśnie i bez końca. Dziś mija 15(!!!) dzień okresu, który naturalnie kończył się koło dnia 6. Porażka. Po za tym mam straszne mdłości, mam wykupione już 2-gie opakowanie i nie wiem co z nim robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam pytanie apropo tych tabletek.Jestem podczas stosowania pierwszego opakowania i tam jest 28 tabletek.Zażyłam juz wszystkie różowe(24) i 2 białe.Wiem że podczas stosowania tych białych powinnien mi się zacząć okres a tu nic.Zaczynam się martwić co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze 2 tabletki placebo( te białe) więc spokojnie jeszcze 2 dni odczekaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam vixpo, miałam przez pierwszy miesiąc plamienia, ale zanikły :) okres mi się nie wydłużył, ale tabletki mi dobrano na podstawie badania krwi :) vixpo w aptece w Warszawie kupuje kilka lasek, gadałam z niektórymi - były całkiem zadowolone. może macie za "mocne" pigułki? ja biorę 0,02 mg: http://aptekagold.pl/vixpo-tabl-0-02mg-3mg-x-28.html i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TruskawkoweCiasto
Jestem w połowie drugiego opakowania. Zauważyłam, że spadło mi libido i mam mniejszą ochotę na seks niż wcześniej. Oprócz tego mojemu facetowi ciężko jest mnie "rozpalić", co wcześniej nie stanowiło problemu. Przez to często oboje odczuwamy dyskomfort w trakcie penetracji .Mam bardzo wrażliwe piersi. Często ich dotykanie jest bolesne. W czasie pierwszego opakowania miałam częste upławy, ale przy drugim opakowaniu po miesiączce ustały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasiunia
Uwaga dziewczyny wzielam 2 tabletki vixpo i dostała tak silnego krwotoku z dróg rodnych,krwotoku z zakrzepami myslalam ze mi flaki wyrwali z brzucha,krecilo mi się w głowie i malo nie zemdlalam.'..tragedia dziewczyny ostrzegam nie bierzcie tego swinstwa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasiunia
Nie dodalam ze znalazłam się po nich w szpitalu , zaplaciłam 74 zł za dwa opakowania do wydalenia + musiała kupić leki na powstrzymanie krwotoku ok 50 zł tabletki do wydalenia a ja jestem osłabionabo ssię wykrwawilam i wyniki mi się pogorszyły jestem osłabiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 14
Biore vixpo od co najmniej 10 mcy czasami miałam bóle głowy. Przy ostatnich dwóch opakowaniach coś się zadzialo otóż nie pojawiła się miesiączka z odstawienia. Nagle pojawiły się nudności, robiłam test - negatywnie. Dodam tylko zy biore lipantyl -wysokie trojglicerydy. Jak nie pojawi się miesiaczka przy 3 opakowaniu ide po zmiane leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrh
jestem po półtorej opakowania i dopiero zaczynam dostrzegać efekty uboczne. w pierwszej kolejnosci poczulam ze zrobilam sie rozdrazniona. potem dostrzeglam ze spadlo mi libido- zwykle na sam widok mojego chlopaka robilo mi sie mokro a teraz naprawde potrzeba sporo zachodu zebym byla gotowa :( teraz zauwazylam ze zatrzymuje mi sie woda w organizmie- wieczorami jestem jak balon a w nocy wstaje po 3 razy na siku (rano wstaje i jest jakby normalniej). wczesniej bralam plastry po ktorych czulam sie swietnie, ale w letnie miesiace to nie jest przesadnie praktyczna metoda anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore vixpo juz prawie półtora roku i czuje sie po nich super :-) żadnych skutków ubocznych. Przytyłam 3 kg. Ale to raczej wynika z lenistwa i braku diety, poza tym żadnych problemów z migrenami, wzrokiem, miesiączka itp. :-) były to moje pierwsze tabletki :-) co do miesiączki, to dostaje zazwyczaj po 2/3 tabletce placebo, a mój ginekolog mowi, ze to nic złego, takze proponuje sie nie martwic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę już 1,5 miesiąca. Przez pierwsze opakowanie miałam plamienia - teraz jest okej. Poprawiła mi się cera, troszkę schudłam. Czułam się cały czas dobrze. Może troszkę zauważyłam suchość, ale tylko troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelliia
Hej Dziewczyny. Bardzo proszę o odpowiedź. Czy to możliwe, że lekarz mógł zapisać Vixpo( na złagodzenie dolegliwości okresowych) zalecając stosowanie bez przerwy? chodzi o to, że wyrzucam te cztery tabletki placebo i zastępuję kolejnym opakowaniem. Ale to chyba podczas tabletek placebo powinno się dostać okres? Czy któraś z was też miała zapisane tabletki tylko na bolesne miesiączki? Jak wyglądało ich stosowanie? BARDZO proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isska3
Kupiłam za 26,95zł. Dziś jest 7 dzień i stwierdzam ze czuje złość od 3 dni, zła jestem na wszystko, w szczególności na chłopaka. Jeszcze się nie seksiliśmy - nie mam ochoty. Czuję się zmęczona. Jest to pierwsze opakowanie. Nie mam ochoty też na jedzenie. Na prawdę mało jem. W pierwszych dniach nie miałam wcale a wcale ochoty na słodycze, a lubię coś chrupnąć. I do tego ciągle chce mi się pić. Częściej też bączę.... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 3 lata brałam tabletki cyprest i owszem czasem mialam dosc duze wahania nastroju i troche przybralam na wadze ale nie wiem czy to od tabletek bo przytylam po 7 miesiacach ich brania. Zmienilam ginekologa i powiedzial mi ze tabletki cyprest sa straszne poniewaz dla mnie maja za duzo hormonow i przepisal mi vixpo. wzielam dopiero druga tabletke i w sumie nic mi nie jest ale boje sie ze przytyje. Wiem tylko tyle ze przy brani cyprestu mialam problemy z tym zeby schudnac mam nadzieje ze bedzie inaczej. Mam jeszcze obawy czy przy zmianie tabletek moge odrazu uprawiac seks? Czy moze bezpiecznie bedzie troche poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 3 lata brałam tabletki cyprest i owszem czasem mialam dosc duze wahania nastroju i troche przybralam na wadze ale nie wiem czy to od tabletek bo przytylam po 7 miesiacach ich brania. Zmienilam ginekologa i powiedzial mi ze tabletki cyprest sa straszne poniewaz dla mnie maja za duzo hormonow i przepisal mi vixpo. wzielam dopiero druga tabletke i w sumie nic mi nie jest ale boje sie ze przytyje. Wiem tylko tyle ze przy brani cyprestu mialam problemy z tym zeby schudnac mam nadzieje ze bedzie inaczej. Mam jeszcze obawy czy przy zmianie tabletek moge odrazu uprawiac seks? Czy moze bezpiecznie bedzie troche poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do sprzedania 2 op. tabletek Vixpo. chętne pisać na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja się dołączę. Obecnie 2 opakowanie. Przy pierwszym okres dostałam dopiero przy 4 tabletce i tez się trochę ciągnęło, bo mi delikatnie plamilo przez chyba 4 dni. Minął kolejny miesiąc, dzisiaj biorę już 2 placebo. W ubiegły czwartek zaczęłam plamić i... tyle. Dostanę jeszcze okres? Co do libido, to jak tak was czytam, to może to być właśnie to. Ja myślałam, że jest to spowodowane pracą, ale może rzeczywiście też jestem rozdrażniona i nie chce mi się tak jak zawsze... Na co lepiej zmienić? Mam jeszcze jedno opakowanie przepisane, więc się "przemęcze", ale za miesiąc zaczęłąbym coś innego już chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej pani ginekolog kazała mi wziąć pierwsza tabletkę w dniu kiedy bede miała pierwszy dzień krwawienia. Wiec wzięłam i nagle przestałam plamic i nie mialam okresu w ogóle do dzisiejszego dnia jestem przy 10 tabletce blistra i nic. Aa według obliczeń okres miałam mieć w ogóle 18.09;/ wiecie może co jest grane? prosze o szybką odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwa opakowania vixpo moze ktos chetny s.tomaszewska1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zaczynam brać vixpo, ale na razie czuję się na nim dobrze. Powiedzcie mi, nie tyłyście na nim? Jak figury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina 19
Ja również zaczynam przygodę tymi tabletkami i się zastanawiam, czy będę po nich tyła, i jak wygląda stosunek po takich tabletkach, czy od razu po okresie, jak będę je łykać mogę kochać się bez dodatkowego zabezpieczenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam tabletki przez 5 miesięcy, wszystko ok. Tylko przez 1-szy miesiąc bolały mnie piersi , no ale podobno to normalne. Poza tym byłam bardzo zadowolona. U mnie nie wystąpiły żadne zjawiska niepożądane takie jak puchnięcie, krwawienia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka001
Przyjmuje vixpo od 7 albo 8 miesięcy i wszystko jest jak najbardziej spoko oprócz jednej sprawy... Moje miesiączki są tak bolesne że ledwie żyje... Nie wiem czy to w porzadku.Za opakowanie place ok 26-29 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×