Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gooość

Tabletki Vixpo

Polecane posty

Gość gość
Przez ok. 5 lat brałam tabletki Artizia (CONTRACEPT). Zniszczyłam sobie przez nie psychikę, nie mając pojęcia, że to było przyczyną. Jestem w związku od 7 lat i przez te 5 była masakra. Wpadłam w depresję, nie potrafiłam się z niczego cieszyć. Miałam bardzo obfite miesiączki, więc postanowiłam zmienić tabletki. Moja ginekolog przepisala mi VIXPO. I co? Jestem inną osobą.. Biorę je od ponad 1,5 roku.. Żadnych negatywnych skutków ubocznych. Depresja minęła w ciągu miesiąca a ja znów jestem tą samą uśmiechniętą dziewczyną, która potrafi cieszyć się życiem.. DZIEWCZYNY. Pamiętajcie.. Na każdą z was tabletki antykoncepcyjne działają inaczej. Jeżeli zauważycie negatywne skutki brania tabletek, natychmiast zgłoście się z tym do lekarza!!! Nie warto marnować sobie życia przez źle dobrane hormony. I mówię tutaj dosłownie o marnowaniu życia, ponieważ ja przez 5 lat myślałam, że po prostu TAKA JUŻ jestem i nic z tym nie mogę zrobić. A okazało się, że hormony były najzywczajniej źle dobrane. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriamonka
To prawda, że na każdą z nas tabletki antykoncepcyjne działają inaczej. Podobnie jak Ty męczyłam się latami, z tym ze moja to była wina bo nie powiedziałam o tym lekarzowi, myślałam że to normalne i tak musi być, a to nieprawda. Mówcie lekarzowi o swoim samopoczuciu zwłaszcza przed wystąpieniem krwawienia. Mnie też z tego uwolniły pigułki Vixpo, są rewelacyjne na te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dziś wzięłam trzecią tabletkę placebo vixpo. Dostałam minimalnego bardziej plamienia niż okresu. Nie martwi mnie to ponieważ przez endometrioze i miesniaka miesiączki były okropne, pms już dwa tygodnie przed, koszmar. Ochotę na seks mam, waga cały czas ta sama. Mam większy apetyt od kiedy zaczęłam brać te tabletki więc po prostu pilnuję się żeby nie jeść więcej niz zwykle.w sumie jedyny minus to cena bo też place sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittlePi
Ja kończę pierwsze opakowanie vixpo i ostatnie. Pierwsze pare tabletek ok, ale po około tygodniu zaczęło sie od bólu piersi, później plamienia, bóle pleców i teraz pod koniec brzucha... jedyny plus to powiększenie piersi... ale nie za taka cenę:) to nie sa moje pierwsze tabletki, ale jeszcze na żadne nie reagowalam tak jak na te... szczerze już zaczęłam sie martwić swoim samopoczuciem,ale później przeczytałam jeszcze raz mozliwe skutki uboczne i wszystko stało sie jasne. Prócz bólu głowy reszta sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krastenka
Troche mnie dziwi to co piszesz. Skoro nie były to Twoje pierwsze tabletki to czemu wcześniej zmieniałaś? Po kontroli u lekarza czy raczej sama sobie wybierałaś? Ja dostałam Vixpo od lekarza i żadne takie sytuacje się nie zdarzały, a biore je coś kolo roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerka
Wszystko co nas niepokoi przy antykoncepcji można omowic z lekarzem. Nie warto sie bać czy wstydzieć bo lekarz chyba najlepiej będzie wiedzial jak nam pomoc. Ja jak tylko mam jakieś obawy albo po prostu pytania to rozmawiam z ginekologiem przy okazji kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuniapara
Hej dziewczyny jeżeli któraś byłaby zainteresowana kupnem za dużo niższa cenę tabletek to proszę o kontakt. Ja mam kilka opakowań których niestety nie mogę wziąć. Tabletki mi nie służą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam Vixpo 2 lata, były to moje pierwsze tabletki. Skutki uboczne jakie wystąpiły to bóle piersi i jajników, wzmożony apetyt, wzmożona potliwość, suchość pochwy, czasem wahania nastrojów, za to urosły mi piersi, cera jest ok, miesiączki zmniejszyły się i obfite dni były 2-3, reszta dni to jakby plamienia, które i tak trwały jeszcze 3 dni. Dawałam z tym radę. Ale od jakiś 5 miesięcy moje miesiączki przybrały dosłownie czarny kolor i nie były wcale płynne. Dodatkowo były coraz mniejsze i wyglądały jak plamienia. Bałam się, że za chwilę wcale nie będę miała krwawienia. Przez to zmieniłam tabletki na Asubtele, która przepisała mi ginekolog, ponoć po niej wrócą normalne miesiączki, oby nie przyniosły skutków ubocznych :/ Najchętniej zrezygnowałabym z tabletek anty. Moja koleżanka brała tabletki 10 lat bez przerwy i teraz po odstawieniu nie ma miesiączki już pare miesięcy, wywoływana była raz miesiączka, po tym znowu brak, przez co nie może zajść w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam Wasze opinię na temat tych tabletek i mówiąc szczerze, jestem lekko przerażona ich działaniem. Niedawno dostałam je od ginekologa ze względu na to,że moje cykle są bardzo bolesne,co miesiąc z ich powodu trafiam do szpitala. Dostałam te tabletki i miałam nadzieje, że będą działały tak,aby ten ból nieco uśmierzyć ,później jednak się dowiedziałam,że są to tabletki antykoncepcyjne (których nie chciałam,nie chciałam żadnych hormonów ,zaznaczę tutaj,że mam 18 lat i umiem o siebie zadbać w inny sposób w kontakcie z moim partnerem) Jeszcze nie zaczęłam ich przyjmować i nie wiem czy mam zacząć. Co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam 16 lat i zostały mi przepisane właśnie te leki Vixpo i trochę się boję czy zacząć je brać :/ Mam pytanie czy przy takim wieku nie będą za silne i czy mogę mieć jakieś straszne skutki uboczne :0 A przed ich przepisaniem nie miała robionych żadnych badań jedynie to mierzenie ciśnienia w gabinecie i tyle w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosciutka
ja biorę te tabletki i jestem z nich bardzo zadowolona, system brania 24+4 bardzo mi odpowiada, bo dzięki temu nigdy nie zapominam o przyjęciu tabletki. Ginekolog przepisał mi te tabletki głównie w celu walki z zespołem napięcia przedmiesiączkowego, no i rzeczywiście pomogły zwalczyć mi ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momma
Własnie lekarz mi Vixpo przepisał i zaczynam brać razem z okresem. Ciekawa jestem jak to będzie, bo kiedyś brałam tabletki ale byłam po nich strasznie rozdrażniona. Lekarz mi mówił, że ten system brania w Vixpo właśnie zmniejsza możliwość takich stanów. Też tego nie odczuwacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosciutka
no ja tak jak pisałam pozbyłam się tych nerwowych stanów przy tabletkach Vixpo, a dodam że to nie są moje pierwsze tabletki brałam też inne i tam ten problem występował, a tutaj jestem wyciszona przed okresem, wydaje mi się, że w tej kwestii na pewno Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś zakupiłam Vixpo 84tabletki za 62,90 w aptece Cosmedica w Warszwie przy Metrze Ursynów. Dobra cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam 1 blister tabletek Vixpo, ważne do 04.2018 r. polecam odbiór osobisty na terenie Trójmiasta, możliwa wysyłka, kontakt: moniskal@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwisin
Hej kobietki :) Brałam Vixpo przez 4 miesiące ,dodam że były to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne , Pierwszy miesiąc stosowania to nieustanne krwawienie może to zbyt wiele...plamienie , dzwonie do mojej ginekolog która uspokajając mówi że to naturale i wszystko jest ok, miesiąc drugi piersi urosły ,wszystko fajnie tylko one stały się jak dwa obolałe balony , dosłownie stały się uciążliwe dla kręgosłupa , w trzecim miesiącu stosowania cała już tak wyglądałam wszyscy zwracali mi uwagę przytyłaś , przytyłaś a ja miałam wrażenie , że jestem balonem ,wypryski na twarzy i plecach (nigdy nie miałam trądziku) No więc umawiam wizytę rozmawiam z moją ginekolog ,ona poleciła mi kolejny miesiąc zapewniając że Vixpo ma najmniejsze stężenie hormonów no Ok wierzymy lekarzom ... W kolejnym miesiącu było jeszcze gorzej stałam się nie do wytrzymania , strasznie nerwowa gruba i pryszczata nienawidziłam sama siebie , wiem jak to może brzmieć ale tak było... Wku**am się więc odstawiłam to , poszłam do innego lekarza ten przepisał mi Daylette biore je ok 9 miesięcy wszystko jest Ok. Nie wiem czy mają one inne składniki po pierwsze nie znam się na tym, po drugie nie sprawdzałam zawartości Vixpo w końcu przepisała mi je lekarz ginekolog nie weterynarz :D . Teraz trochę się z tego śmieje bo minęło sporo czasu ale to były najgorsze miesiące mojego życia . Tej lekarki już nie odwiedzę a ma świetną opinie w moim mieście , nie wiem czy to możliwe ale to jej przekonanie że zmiany w moim organizmie nie są spowodowane tabletkami Vixpo zalatywało trochę jakby miała z nimi jakiś kontrakt ,no cóż nigdy się tego nie dowiem ,szkoda że tak to się na mnie odbiło :) NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam 2 nowe opakowania VIXPO z datą ważności do 04/2019. Musze je odstawić z przyczyn zdrowotnych ( dziedziczne zaburzenia krzepliwości krwi) . Kontakt e-mail: rajcza1972@tlen.pl Mieszkam w Kielcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lerenka
Ja dostałam tabletki belara i ich się trzymam bo nie mam po nich żadnych skutków ubocznych. Może ginekolog Wam źle dobrał antykoncepcję? Mój mi robił sporo badań przed wypisaniem recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulejka
ja biorę wspomniane Vixpo, bardzo mi pomogły w opanowaniu zespołu napięcia miesiączkowego, jest już dużo spokojniejsza przed okresem, więc tabletki bardzo mi służą, jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MB
Witam serdecznie, od ponad dwóch lat biorę Vixpo, więc uznałam że mogę się wypowiedzieć. Na początku było super, tabletki pomogły na bolesne miesiączki (nie ustąpiły całkiem, lecz chociaż w połowie) oraz jej skrócenie, poprawie stanu cery. Niestety, po 2 latach, w/w tabletki zaczęły swój proces skutków ubocznych jakimi są: - częste i mocne bóle głowy, - bóle kręgosłupa, - senność, - przybranie na wadze - i tutaj już wyprzedzę zbędne komentarze, aktywnie spędzam czas gdyż moim hobby jest sport, więc niemożliwe jest bym przybrała na wadze- a jednak. To tyle, pozdrawiam, MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak123
Witajcie, dziś zaczęłam "kurację" tabletkami vixpo, ginekolog przepisała mi je przez bardzo bolesne, długie i uciążliwe miesiączki. Wybrała te bez wykonania żadnych badań, trochę mnie to zdziwiło, ale jej gabinet cieszy się dużą renomą, więc zaufałam. Po 2tyg mam do niej zadzwonić i opowiedzieć jak się czuje, gdy bedzie coś nie tak mamy zmienić na inne. Bardzo martwi mnie jednak przybieranie na wadze, jestem wysoką i bardzo szczupłą dziewczyną, ważę niewiele ponad 50kg, nie wyobrażam sobie gdybym miała przytyć. Czy są tutaj taki kobiety, które przy tabletkach antykoncepcyjnych, lub po ich odstawieniu nie przytyły? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantull
ja biorę od kilku miesięcy tabletki Vixpo bardzo mi służą, zdecydowanie pomogły mi w zwalczaniu trądziku co było moim utrapieniem od dłuższego czasu, poza tym nie odczuwam żadnych skutków ubocznych więc tabletki ginekolog dobrał mi idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam zrezygnować z tabletek ponieważ wystąpiło u mnie ryzyko zakrzepicy. Teraz mam levosert- wkładkę hormonalną, która nie ma wpływu na zwiększenie tego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantull
a ok no u mnie Vixpo sprawdza się idealnie, dobrze się czuję an tych tabletkach, dlatego póki co nie mam zamiaru zmieniać na żadne inne tabletki bo mogę jedynie sobie pokomplikować sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosmankaa
ja dostałam tabletki Vixpo po tym jak na wizycie u ginekologa poskarżyłam się że mam bardzo bolesne miesiączki, przepisał mi te tabletki bo miały pomóc, i rzeczywiście bardzo pomogły zespół napięcia przedmiesiączkowego zupełnie u mnie już nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszka
ja też biorę Vixpo, uważam że to najlepiej jak do tej pory dobrane do mnie tabletki, nie odczuwam żadnych negatywnych skutków ubocznych, ani żadnych zmian, idealnie się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalita
No dobra, a co one dokładniej dobrego robią? Bo dużo osób poleca, ale nie piszą o tym o co chodzi z tą pigułką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytaniepytanie
Czy jeśli omine tabletki placebo, a zamiast nich zaczne kolejne opakowanie to okres nie wystąpi? Czy mogę mieć pewność? To moje pierwsze opakowanie, a placebo wypadają akurat jak jadę wypocząć nad morzem i wolałbym wtedy nie krwawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Jestem cała opuchnięta, twarz jak balon czuję się jakbym ważyła tonę, przytyłam... do tego doszły koszmarne bóle pleców, ból piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verulka
a u mnie Vixpo super się sprawdzają, pomogły mi uporać się z bolesnymi bólami menstruacyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×