Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gooość

Tabletki Vixpo

Polecane posty

Gość Soosiee
Nie wiedziałam, że działają przeciwbólowo. Myślałam, że łagodzą głównie emocjonalne dolegliwości związane z pms. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drewnacka
mnie bardzo pomogły tabletki Vixpo na bóle menstruacyjne, działają leczniczo bo koją ból, a to jest ogromny plus jeśli chodzi o tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Vixpo to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Dzisiaj wzięłam 2 tabletkę placebo i dostałam okres. Jest to mój pierwszy blister. Krwawiłam przez cały ten czas. Lekarz powiedział mi że to normalne przy tabletkach tego typu. Obawiam się że będę krwawić przez kolejny blister. Jest to uciążliwe nie tylko dla mnie ale również dla mojego partnera. Zastanawiam się czy zmienić je na jakieś inne. Jednak zauważyłam plusy tych tabletek: Poprawila mi się cera, nie odczuwam żadnych bólów przedmiesiaczkowych. Dziewczyny co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka_99
Witam :) Niedawno zaczęłam stosować tabletki vixpo kończę już 3 rząd i chciałabym przesunąć okres planowany mam na środę a chciałabym dostać kilka dni wcześniej to znaczy że mam pominąć 4 tabletki różowe jezeli chce dostac 4 dni wczesniej i przejść od razu do białych zebym dostała wczesniej miesiaczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramulka
ja też biorę tabletki Vixpo polecił mi je mój ginekolog po tym jak poskarżyłam się, że cierpię na zespołu napięcia przedmiesiączkowego, tabletki miały pomóc i rzeczywiście pomogły, nie denerwuje się tak przed nadchodzącym okresem, jestem spokojniejsza co zauważył i mój partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surimka
mi też ginekolog przepisał tabletki vixpo, bo ciężko przechodzę pms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 op tab. Vixpo.Data ważności 09.2019. Mój adres: aga6111@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregoria
dobrze wiedzieć, że można sobie chociaż tabletkami Vixpo pomóc bo ja bardzo źle znoszę okres więc pójdę do ginekologa z myślą, żeby zacząć brać właśnie te tabletki skoro moga mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surimka
no ja też musze podpytać o te tabletki Vixpo bo też ciężko przechodzę przez okres, na obecnych tabletkach wcale nie jest lepiej, źle się czuję i podczas okresu bardzo cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uruska
jeśli ktoraś z Was naprawde ciężko przechodzi okres to Vixpo bardzo pomogą, nie ma co się męczyć tylko trzeba zacząć działać żeby sobie pomóc z bolesnymi menstruacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mussica
Ale pigułka nie załatwi bolesności okresów. Vixpo bardziej działają na objawy pms, nie znieczulają bólu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogolka
a ja sobie chwalę vixpo. Odkąd je przyjmuję w systemie 24+4 nie mam problemu z wybuchami złości i napięciem przedmiesiączkowym a kiedy naprawdę było ciezko już mój partner ze mną nie wytrzymywał przed okresem, starał się mnie wtedy unikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również biore Vixpo,dopiero pierwsze opakowanie za mną.Dodam też ,że to moje pierwsze w zyciu antykoncepcyjne.Oprócz ceny ,tabsy są całkiem ok. Nie krwawiłam i nie plamiłam przez pierwsze opakowanie. Piersi ciut sie powiekszyły i troszke bolały, po czwartej tabletce placebo dostałam okres i szok... Jak zawsze drugi dzien okresu umierałam i nosiłam najwieksze podpaski tak teraz cieniutka wystarczy no i dosyć łagodnie przeszłam PMS. Nie wiem jak bardzo tabletki skrócą mi okres (standartowo mam 7 dni) bo dopiero drugi dzień ale jak dla mnie bomba:) Co do libido.. Może i troszke ucierpiało ale jak ktos napisał tu na forum wystarczy odpowiednia gra wstepna i jest milutko:) Także dla mnie tabletki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turepka
ja biorę też tabletki Vixpo, jestem z nich zadowolona ponieważ pomogły mi się uporać z PMS, więc super się u mnie sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę tabletki vixpo od ponad roku. Przy pierwszych 2 opakowaniach okropnie wymiotowałam co kilka dni byłam osłabiona i leniwa. Przy trzecim opakowaniu wszystko ustało i było rewelacyjnie. Żadnych skutków ubocznych. Po kilku miesiącach sporadycznie dostawałam migreny przy rozpoczęciu miesiączki. Jeden - dwa dni i było po problemie. Nie przejęłam się tym bo wiem ze moja mama ma identycznie a migreny są również dziedziczone w genach. Od kilku miesięcy jednak migreny są bardzo uciążliwe, ponieważ rozpoczynają się w połowie cyklu i trwają praktycznie do samego okresu co jest dla mnie udręka bo im dłużej zwlekam z pójściem do ginekologa tym mocniejsze te bóle są Wiec teraz już na pewno muszę się do niego wybrać i zmienić tabletki. Poza ciągłymi migrenami po około 10 miesiącach zauważyłam nagły przyrost wagi i stałam się bardzo opuchnięta. Biorę asequrelle żeby nie zatrzymywała się woda ale kiedy ominie się kilka dni tego suplementu to opuchlizna wraca i znów jestem napompowana jak balon. Nie wiem z czym ma to związek skoro tyle czasu było okej Wiec moje uczucia co do tych tabletek są mieszane. Na początku wszystko dobrze a teraz nie potrafię prowadzić normalnego trybu życia przez ciagle migreny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, drogie Panie od 2 miesięcy biore tabletki Vixpo. Teraz zaczynam 3 opakowanie (przyjęłam już 4 tabletki ) kochałam sie z moim chłopakiem pierwszy dzień po okresie, niby tabletki chronią ale zawsze pozostaje ten nie smak czy znajdę w ciążę. A nie chce bo mam dopiero 20 lat. Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qlkaa
Jeżeli przyjmujesz pigułki regularnie, nie zapominasz o nich, to jesteś normalnie zabezpieczona. Nie ma się czego obawiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneuszka
Nie no, dlaczego zaraz niesmak. ;) Skoro przyjmujesz vixpo już któryś cykl, to nie ma się czego obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadlenStorm
JA mam takie pytanie, w ulotce strasznie podkreslają, że vixpo ma wpływ na powstawanie zakrzepów, zwłaszca jak sie pali fajki. dwa, czy poprawiła sie wam od nich cera? ja je dostałam na poprawę cery, ale boję się wykupic receptę :/ trzy, tyjecie po nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ququlka34
Nic a nic nie przytyłam, palę 2-3 dziennie więc nie wypowiem się. Ja z vixpo zadowolona jestem, ale jak dużo palisz to raczej zapytaj o pigułki jednoskładnikowe, takie jak dla karmiących np. limetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,biore 3 opakowanie Vixpo . Przy drugim dostalam okres 3 dni przed tabletkami placebo. Teraz dostalam 5 dni przed. Czy to jest normalne czy najlepiej je odstawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila14691
Czy któraś ma na sprzedaż vixpo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Stosuje te tabletki razem z mamą. U mnie sprawdzają się okej, niestety u mamy gorzej. Po pół roku stosowania ich dostała zakrzepu w prawej nodze. Lekarze potwierdzili, że spowodowały to te tabletki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livv
To były moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Zmiany widziałam praktycznie od razu. Zmiana nastroju, bardzo obniżone libido, co u nas były totalną zmianą, lecz co gorsze codzienne mdłości i krwawienia. Bez wkładki lub tampona ani rusz. Dodatkowo mój poziom nawilżenia był znikomy co skutkowało obtarciami i bólem przy stosunku. O wiekszosci skutków byłam powiadomiona, lecz nie spodziewałam się że aż tak to się odbije na moim samopoczuciu :/ Blistra nie skończyłam, odstawilam je w połowie i to była moja najlepsza decyzja bo czuję się dobrze. Na każdym organizmie będzie ten lek działał inaczej, opisuje jedynie moje doświadczenia. Ulotka leku to praktycznie same skutki uboczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberriesssss
Ja stosuje Vixpo już od kilku miesięcy i żadnych złych zmian nie odczuwam. Na seks mam ochotę tak samo jak wcześniej, więc spadek libido mnie nie dotyczy. Nie mam już też zmiennych nastrojów i humorków, które miałam wcześniej przed okresem. Cały okres przechodzę sto razy lepiej niż przed braniem tabletek. Zwykle w pierwszy dzień okresu brałam pełno przeciwbólowych tabletek, bo ból brzucha był nie do zniesienia i najchętniej to tylko leżałabym i "umierała". Po Vixpo - cały okres przechodzę bez ani jednej tabletki. Okres również jest dużo słabszy niż wcześniej, nie czuć już takiego dyskomfortu. Wcześniej średnio byłam przekonana do tabletek... Ale po przyjmowaniu ich już około pół roku mogę stwierdzić, że zdecydowanie "ułatwiły" mi życie.. Bo w sumie po co się męczyć podczas okresu skoro są sposoby na to, by przeżywać go lżej, a przy okazji cieszyć się seksem bez gumowych "rękawic" ze swoim mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam niepotrzebne 3 blistry Vixpo, wazne do 04/2019 asiazosiaf@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja VIXPO stosuje już ze 2 lata jak nie dłużej, i złego słowa nie mogę powiedzieć, czuję się świetnie, ból miesiaczkowy? Zapomniałam jakie to uczucie :) w dodatku schudłam odkąd je biorę i teraz mogę jeść ile widzę, a waga jak zaczarowana stoi lub waha się Max 2kg. Przy smukłej sylwetce jednak biust jest fajny, mąż bardzo chwali. Wiadomo każdy ma inny organizm i różnie reaguje, ale w mojej opinii jedne z lepszych jakie brałam. Jakiś czas temu brałam też Kontracept, podobnie reagowałam jak przy Vixpo. Osobiście źle reagowałam na Vibin, ale po miesiącu lekarz mi zmienił, bo po prostu mu powiedziałam o złym samopoczuciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lala
Ja za to przez pół roku przyjmowania tych tabletek przytyłam 10 kg, jedząc tak samo jak wcześniej, nim zaczęłam je brać... Teraz chce je odstawić bo ciągle tyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1506
Dziewczyny ile trwa wasz okres? Zaczęłam właśnie 3 opakowanie a wesele tuż tuż i jestem ciekawa czy będę się mogła bawić bez zbędnego dyskomfortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×