Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gooość

Tabletki Vixpo

Polecane posty

Gość Malinaaa19
Ja tam za swoje płace 19,99 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka12333
Hej Kobietki :) zaczelam drugie opakowanie vixpo. W pierwszym miesiacu bylo ok poza plamieniem przez pierwsze dwa tygodnie. To moje pierwsze tabletki. Ale teraz zaczelam drugie opakowanie i mecza mnie problwmy z oddychaniem. Ciezko mi sie oddycha, czuje ucisk przy wydechu. We wtorek ide do lekarza, zobaczymy co powie, czy to wina tabletek ale czytalam, ze jeat taka mozliwosc. Strasznie nieprzyjemne doswiadczenie i strasznie uciazliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam nadmiar ,a odstawiam doustną antykoncepcję więc chętnie sprzedam nadmiar Vixpo. agnieszkastankiewicz@poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość222
Ja natomiast brałam vixpo ok 8 m-cy, na początku ok. Potem zaczęło się krwawienie w trakcie brania tabletek blistra, a jego brak - po skończeniu i braniu tabletek placebo. Zgłaszałam gin, konsekwentnie przepisywała dalej vixpo. Teraz okresu nie mam od 4 m-cy, odstawiłam vixpo po zużyciu całego blistra i nadal nic. Zauważyłam jednak, że kłuje mnie w podbrzuszu, w pierwszych dniach odstawienia kręgosłup i lędźw niemiłosiernie bolały (na codzień i tak mam bóle kręgosłupa, ale TO było istne apogeum). Aha, i w trakcie brania vixpo zauważyłam na wkładce śluz ale okres nie pojawiał się. Teraz śluzu jest znacznie więcej, jest lepki, raz przezroczysty, raz biały mętny. W moczu, w toalecie śluzu jest mnóstwo... Fiksuję też, że mogę być w ciąży a ten śluz to dokładnie ten, który towarzyszy w pierwszym trymestrze (akurat jeden jedyny RAZ, w dzień brania placebo, bez zabezpieczenia ale i bez "finiszu"...) Tłumaczę się jednak, że skoro coś się działo z okresem, to i z płodnością na bakiej... O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mam do oddania 2 op. tabletek Vixpo we Wrocławiu. Niestety u mnie wywoływały skutki uboczne - silne bóle głowy. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt - email: olaj1990@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frykaska
ja aktualnie łykam tabletki elin i nie mam żadnych problemów z wagą, czy złym samopoczuciem, poza tym sporo informacji na temat antykoncepcji wyczytałam na aplikacji różowe lusterko, sporo przydatnych i mądrych informacji o antykoncepcji, obalających wiele mitów na ten temat, poza tym aplikacji przypomina mi o tabletkach, bo czasami zapominam no i mogę dzięki niej kontrolować wagę, więc bardzo przydatne w codziennym funkcjonowanie jeśli przyjmuje się antykoncepcję hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚWIŃSTWO
WAŻNE !! Dziewczyny, STANOWCZO odradzam te tabletki. Brałam je ponad rok teraz odstawilam. Przez rok moja osobowość całkowicie się zmieniła, jestem nerwowa, smutna. Nie jestem sobą.. Libido spało do 0.. mało tego uczucia do chłopaka się zmieniły. Mało tego - przytyłam 6 kg, okropne bóle głowy i to prawie codziennie. A teraz - odstawiłam tabletki ponieważ mam niesamowite duszności... odtygodnia. robiłam wszystkie badania kardiologiczne i jest wszytsko ok ale jednak duszności występują. mam nadzieję że to przejdzie jak najszybciej bo wykończę się psychicznie. Nie trujcie się tą chemią. Na początku też się dobrze czułam o potrzebowałam ponad rok żeby się zorientowac co one ze mną zrobiły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, podobnie jak u innych, u mnie też zmieniła się osobowość. Brałam tabletki vixpo przez 2 lata, po pierwszych 2 opakowaniach pogadałam w depresję, raz było dobrze, a raz źle, mój psycholog nie potrafił określić co jest ze mną nie tak. Stany lękowe, dołki, płacz i krzyki bez powodu. Po 2 latach zaczęły mi puchnac nogi, moja ginekolog kazała odstawić tabletki i tak od tygodnia znowu jestem sobą, aż szok! Chłopak dziwi się, że jestem ciągle uśmiechnięta, nie płacze i nie denerwuje się, dopiero teraz wiem dlaczego to wszytko. Nie polecam nikomu, to było piekło. Po badaniach żył robię przerwę i zmieniam na inne!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kategorycznie nie polecam vixpo !!! Biorę je od 8-miesięcy...przez pierwsze z 4 miesiące było ok.natomiast teraz chyba wariuje silne bóle głowy... zawroty ...duszności..tyłam po nich do 1kg.miesięcznie ...kończę z nimi bo się wykoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam brać vixpo wczoraj. Pierwszą tabletkę zarzyłam o 20 i gdy obudziłam się o 3 w nocy na potrzebę fizjologiczną nie potrafiłam wstać z łóżka. Miałam straszne zawroty głowy, nudności i ciężko mi się oddychało. Rano wszystko przeszło. Czy objawy mogą wynikać z tej tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarz Wam robił badania hormonalne? Jeśli tak, to powinno być teoretycznie wszystko ok. Moja siostra bierze Vixpo od grubo ponad roku (z powodu problematycznych PMS'ów) i nigdy nie miała objawów przez Was opisywanych... Rozmawiałyście z lekarzem? To nie musi być przez tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Nie sądzę, aby pojawiły się takie ostre objawy po jednej tabletce vixpo. Jesteś pewna, że nie ma innej przyczyny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam sobie rękę uciąć, że to nie przez tabletki. Za krótki czas oddziaływania na organizm. Zdecydowanie za krótki. Proponuję poszukać alergenów, albo zrobić badanie krwi (wykluczyć anemię). No i opowiedzieć o objawach lekarzowi rodzinnemu (może to pasować do jakiejś jednostki chorobowej, którą lekarz rodzinny może wyłapać) oraz pogadać z ginekologiem. Może on się wypowie :) Opowiem Wam taką anegdotkę... Mam koleżankę, która przez bite 2 lata uskarżała się na to, że przez tabletki bardzo przytyła (strasznie przytyła) i że kończy z tym świństwem, bo się wykończy. Poszła do lekarza, rzeczywiście odstawiła tabletki, ale nie zaczęła chudnąć - wręcz przeciwnie. Nadal tyła. Co się okazało? Rozpoczęcie terapii hormonalnej zbiegło się u niej ze zmianą pracy na siedzącą za biurkiem - w efekcie - w ciągu dnia ruszała się tyle co nic. Dom, samochód, praca, samochód, dom. Jadła rzecz jasna więcej, no bo skoro siedzi przy biurku, to zawsze sobie coś podjadała. Spalała znacznie, znacznie mniej niż jadła i tak oto dorobiła się nadwagi. Ostatecznie wybrała się do dietetyka, ułożył jej dietę i zalecił ćwiczenia. Schudła błyskawicznie, wróciła do tabletek i wszystko jest cacy. Można? Można. Tak oto odkłamuje się stereotypy krążące wokół tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki vixpo biorę juz 2,5 roku z 4 miesięczna przerwą. Tak przez pierwszy miesiąc miałam plamienia zarówno za pierwszym razem jak i po przerwie. W drugim miesiącu bolały mnie piersi co było normalne bo od hormonów troszkę rosną. Zawsze przy 3 placebo dostaje okres. Co do spadku libido i jak to jedna z was napisała " robiło mi się mokro na widok chlopaka" czy to nie jest aby wyolbrzymione i wpływ uprzedzeń. Wiadomo nie zawsze się ma ochotę na seks, czasami może bolec głowa i nie przypisujmy to od razy złym tabletkom. Ja zaczęłam je brać w wieku 23 lat były to pierwsze tabletki. Biorę je z dwóch powodów zabezpieczenie oraz jako lek na jedną z chorób. Osobiście je polecam gdyż w moim przypadku się sprawdziły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedno opakowanie Vixpo. Kontakt: kartunz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy lek, tabletki antykoncepcyjne również, mogą wywoływać pewne skutki uboczne wymienione w ulotce. Ale nie ma takiej opcji, żeby tabletki antykoncepcyjne były odpowiedzialne za zmianę uczuć do drugiej osoby :) Z całą pewnością Vixpo również nie ma takiej mocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to i ja się dołączę ;) brałam te tabletki niecały rok. Schudłam około 5 kg, miałam bóle głowy, brzucha, masakryczną suchość pochwy, OGROMNY BÓL PIERSI już od 10-12 tabletki. I jeszcze cena około 30 zł we wszystkich aptekach w których szukałam... Zdaje się, że te tabsy nie były stworzone dla mnie, ale każdemu może podpasować co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgk93
Polecam, biorę te tabletki już 1.5 roku (!) i się czuje świetnie, czuję się jakbym wogole nie brała żadnych tabletek :) Libido nie spadło, nie przytyłam, woda nie zatrzymuje się w organizmie, posiadają bardzo mała dawkę hormonów i naprawdę czuje się super, jedyne co to częsciej płacze hehe :) Żadnych problemów nie było, odpowiem chętnie na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczonanowinka
Witam drogie Panie. Ja mam pytanie odnośnie tabletek Vixpo. Będzie to moje pierwsze opakowanie i w ogóle pierwsze tabletki anty. Dostałam je na uregulowanie miesiączki. Proszę Was o odpowiedź jak je stosować, czy ja dobrze rozumiem. Należy wziąć pierwszą tabletkę podczas pierwszego dnia okresu potem przez 24 dni, a jak w przypadku białych tabletek placebo? gdy już dostanę miesiączkę to w trakcie jej trwania mam brać te 4 białe tabletki a po nich bezpośrednio rozpocząć brać różowe w trakcie okresu? czy w czasie jego trwania nie brać białych tabletek? Bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie pierwszego dnia okresu bierzesz pierwszą różową tabletke przyklej sobie odpowiedni paseczek. Okres powinnas dostac przy drugiej, trzeciej bialej tabletce, po czym przyjmujesz wszystkie pozostale biale tabletki. I następnie rozpoczynasz nowe opakowanie. W tabletkach vixpo nie robi sie zadnych przerw. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisał, że płacił za Vixpo 30 zł. Ja kupuję w aptece internetowej w trzypaku i płacę za opakowanie ok 22 zł. Spora różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowalam przez 2 mieiace i przytylam po nich bardzo, do tego bylam rozdrazniona bardziej niz zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23gość
Brałam Vixpo ponad rok, potem zmieniłam na tańszy zamiennik "MyWy". W tej chwili odstawiłam tabletki, ponieważ w ogóle nie miałam już ochoty na seks. Nie czuję tego podniecenia co kiedyś, wolę iść spać szczerze mówiąc. Chciałabym żeby to się zmieniło... Czekam na wizytę u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dwa opakowania tabletek vixpo, kontakt: maryss1122@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, biorę tabletki Vixpo już 5 miesięcy i do tej pory wszystko było w porządku. Zawsze miesiączke dostawałam przy 3 tabletce placebo, dzisiaj zaczynam nowe opakowanie, a miesiączki nadal nie ma. Ciążę wykluczam. Czy któraś z Was tak miała? Czy jest to niepożądane działanie tych tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Vixpo czułam się fatalnie po 16 tabletce odstawiłam nie dałam rady dotrwać do końca opakowania. Miałam większość efektów ubocznych wymienionych w ulotce Nudności bóle piersi bóle głowy stany depresyjne i bardzo złe samopoczucie.Ledwo wstawiłam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, organizm czasem potrzebuje aż trzech miesięcy, aby przystosować się do nowej dawki hormonów, tak więc nie ma w tym nic złego, że po kilku tabletkach, czy to Vixpo, czy czegoś innego, czujemy się inaczej. Mówię oczywiście tylko i wyłącznie o przypadkach, kiedy lekarz dobiera środki antykoncepcyjne po przeanalizowaniu wyników badań i przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość separka
Brałam Vixpo przez ponad rok, a odstawiłam bo planowalismy z mężem dziecko. Urodziłam synka kilka miesięcy temu i przy wizycie kontrolnej planuję poprosić lekarza o powrót do tabletek. Nie miałam żadnych wahań takich o których piszecie i stanowczo nie odczułam tego okresu jako zło wcielone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosławaq
Vixpo jest na te sprawy super. . Nie czuję się już tak mocno rozchwiana emocjonalnie, nie mam obwitych krwawień i zero bólu. lekarz te pigułki dobrał mi idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×