Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla mężczyzny

Polecane posty

Pomysłów na prezent dla faceta jest ogrom. Ciężko jednak jest coś doradzić, jeśli nie zna się dobrze drugiej osoby. Sama znasz swojego faceta najlepiej i wiesz, co mu się spodoba. Takie klasyczne propozycje to perfumy, portfel, koszula albo krawat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za tę promocję, podpowiem dziewczynie. nawet jak ona się nie zdecyduje to sam sobie zrobię prezent. grzech by było nie skorzystać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrobiła np. paczkę ubrań + buty :) Za 240 zł możesz nieźle obkupić się multu.pl - polecam ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę Was ja to chciałbym żeby moja laska podsunęła mi tą wymianę w media expert na xboxa one x i fifę 19 i zrobiła mi taki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konieeec promki w me jutro szybkoooooo!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Multitool? Jak ktoś nie ma pomysłu na prezent, to chyba najlepsze wyjście, bo nie ważne ile tego będzie miał nasz facet w swojej szufladzie majsterkowicza, zawsze się z tego ucieszy. Albo scyzoryk. http://scyzoryki.net/c/43/swisstool-multitool.html takie na przykład jak na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś stylowe ubranie, bluza, spodnie lub coś takiego? Bardzo fajne rzeczy często widuje na www.HirexShop.pl , warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym prezentem dla mężczyzn są różnego rodzaju gadżety motoryzacyjne. Jeżeli facet ma samochód to gadżet do niego na pewno mu się spodoba. Mogę wam polecić www.odjazdowenaklejki.pl Zakupiłam tam ostatnio prezent dla swojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stabillaaa
mojemu kupilam kamerkę do auta mikavi, taką wypasioną z nagrywaniem w 4k i tez dodtkowa kamerą cofania, myslę ze się ucieszy bo mu ktoś niedawno przerysował auto na mieście, oczywisći emonitoring tego nie gnagrał, jakby miał kamerkę to oan by nagrała i szybko by znalazł sprawcę, a tak chodzi wściekły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wszyscy faceci lubią zrobić coś szalonego ;) Dlatego ja swojemu chłopakowi lubie kupować właśnie takie prezenty. Ostatnio był to lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Chłopak był zachwycony, świetna zabawa i mnóstwo emocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysłów jest dużo tylko musisz wyczuć co mu potrzeba i co mu do gustu przypadnie. Mój facet lubi wyzwania i coraz mu je stawiam. a to skakaliśmy na bungee a to lataliśmy w tunelu aerodynamicznym w wielkopolsce. on jeździł wyścigowym samochodem. to mu się podoba to wyszukuje prezentów w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzędzia, zegarek, galanteria skórzana- to wszystko jak najbardziej jest fajnym pomysłem na prezent dla mężczyzny, poszukaj w sklepach internetowych gdzie będzie taniej, do grona tych zaufanych należy www.Stonki.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancja FRANCJA
www.kwiatowaprzesylka.pl wybierz sobie tutaj jakiś kosz z herbatami, do tego dorzuc elegancki bukiet i bedzie super ;) jesli ma styl i dobry gust to doceni taki prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość olka 07
trzy tygodnie temu mieliśmy naszą trzecią rocznice ślubu. jesteśmy już ze sobą wiele lat, wiec wiadomo, ciężko jest znaleźć coś oryginalnego. Pomyślałam ze spróbuje coś kupić w seshopie, ale szczerze mówiąc patrząc na te najbardziej popularne miałam jedną myśl, że jest to strasznie wulgarne. Poszukałam głębiej i znalazłam skleptajemniczyzakatek.pl Bardzo przejrzysta strona i taka NIEWULGARNA. Kupiłam....... strój pielęgniarki. Nie wiem co mi strzeliło do głowy, ale mina mojego faceta - bezcenna:) także polecam. nie wiem jak z inną bielizną na ich stronie, ale jakość tego mojego przebrania jest bardzo w porządku. Koleżanka z pracy kupowała też z tej stronki olejki oraz świece do masażu i bardzo chwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×