Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samochód za reklamę co sądzicie

Polecane posty

Gość Marekzz
ADF ma 2 numery NIP, 2 adresy w tym na złotej gdzie pod tym samym adresem funkcjonują jeszce 2 inne firmy w tym jedna, która oszukuje klientów nie wysyłając towaru kupionego w sklepie internetowym. siedzą jeszcze gdzie indziej, na ulicy Żupniczej i tam obsługują klientów. po podpisaniu umowy i odebraniu auta wszyscy tam dostają amnezji i nikt nic nie wie, wszyscy robią coś innego. numerów na stronie kilka a i tak zazwyczaj odbiera jeden człowiek, Pan Grzegorz. na facebooku jest fanpage, likujcie jak i tak tam siedzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz uwierze ze dostajecie auto za free.auto i tak trzeba splacic a potem zostajesz z reklama na samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dostajecie 200-300 zl miesiecznie a rata 2 tys co miesiac ale mi interes.a pozniej samochod trzeba caly odmalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka1984
Przecież ma się określoną umowę. Musisz pokonać określoną ilość km, a auto przejdzie na Twoją własność. Oszustwo nie wchodzi w grę, jeśli masz spisaną umowę, dlatego warto prześledzić wszystkie punkty. A co do reklamy, wcale nie musi zostać. Są firmy, które zajmują się czyszczeniem, usuwaniem takich reklam, że auto wygląda jak nowe. Nie widać wtedy nawet śladu. Warto wziąć to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się, że to taki dobry interes. Po pierwsze te wymagane 750 km/m-c to nie jest dużo, sama robię ok. 1000, jeżdżąc po mieście, kilka razy w mies. za miasto. Jak coś wygląda "za dobrze" to trzeba uważać. Poza tym, napiszcie, ile Wam płacą miesięcznie, a ile wynosi rata kredytu. Na jaki okres jest umowa, co jeżeli auto ulegnie wypadkowi itd. To są kluczowe informacje. Poza tym, jeżeli jest naklejona reklama na aucie, to po kilku latach nawet jeżeli się ją zdejmie, auto WYMAGA lakierowania. Wiem co mówię, gdyż pracowałam w agencji reklamowej gdzie oklejano pojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile wynosi rata zależy od tego jaki samochód wybierzesz. Jeśli do 30 tyś to ratę pokrywają zupełnie, ja wybrałam droższy i dopłacam co miesiąc 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne juz uwierze ze ktos za darmo odda samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest za darmo. Kupujesz go na kredyt, ale obklejony reklamą. Reklamodawca płaci agencji reklamowej, agencja część tego wynagrodzenia płaci Tobie, a Ty z tego spłacasz kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie. Za darmo to nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale interes dostaniesz 300zl miesiecznie a do splaty masz 3000 tys. miesiecznie a potem trzeba przemalowac samochod na swoj koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy cały kredyt spłacasz z tego co dostaniesz to już zależy od tego jaki samochód wybierzesz. Ktoś tam pisał, że dopłaca 100 zł, czyli wybrał droższy samochód. Moja koleżanka dostaje od Autodofinansowanie miesięcznie 500 zł i to jej pozwala na spłatę całej raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris1977
ludzie nie dajcie się oszukać : tvn turbo - turbo kamera w dniu 16.03.2014 wszystko wyjaśniło że to jedno wielkie oszustwo . 10 oszukanych wypowiedziało się jak to pięknie wyglądało tylko dwa miesiące a teraz mają wielki dług do spłacenia. ponad 100% wartości samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam !! Moja mama jeździła na tym programie rok czasu, i ją oszukali!!! Wmawiają mamie że podpisała dokument, którego w życiu na oczy nie widziała !! Zajmuje się już tym prokuratura !! Nie polecam, uważajcie na oszustwo, jeśli jesteście już w tym programie, to wszystko nagrywajcie, róbcie zdjęcia tego co podpisujecie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol20001
Chciałabym poinformować wszystkich poszkodowanych przez firmę Total Finance jak również przez agencję reklamową ADF że w odbędzie sie rozprawa przed sądem, wszyscy którzy chca odzyskAĆ PIENIĄDZE oraz oraz rozwiązać umowy z bankiem w związku z kredytem XVI Wydział Gospodarczy ul. Czerniakowska 100, 00-454 Warszawa. dzień 25.04.2014, godzina 10.00, sala nr 181.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert1989997
osoby które chcą przedstawić swój problem związany z adf przed sądem 25.04 .2014 proszę o jak najszybszy kontakt 666-128-054 my sami jak zgłosimy sprawę do prokuratury to zostanie umorzona, a jeśli przed sądem powiemy jak postąpił z nami szanowny p.krzysztof :)to sędzia bezpośrednio skieruje sprawę do prokuratury i wtedy nie zostanie umorzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA A jednak coś jest nie tak!!! Temat poruszony w programie TVN Turbo Kamera. na stronie tvnplayer zobaczcie sobie ten program odcinek 3 sezon 14 tam jest opisane dokładnie działanie takiej firmy nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj znajomy mial takie auto, ale za bardzo sie nie wgelbialam w temat bo mnie to nie interesowalo, wiem tylko ze mial auto na reklame i musiał nim przejzdzic iles tam km , widzialam to auto, ale ze bylo ciemnno wiec nie zwrocilam uwage czy jest czyms obkelojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś szuka dobrej firmy, która robi reklamy na autach, to może skorzystać z http://plandekisikorski.pl/ - ja zamawiałem reklamę na ciężarówki, bardzo ciekawie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgona443
Ja postawiłam na odkryjfirme.pl i jestem bardzo zadowolona. Wykupiłam abonament i dostaję sporo zapytań na temat moim towarów. Bardzo fajne rozwiązanie, a kosztuje tylko 20 złotych miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.04.2014 w warszawie odbyła się rozprawa w sądzie przeciwko firmie ADF!!!!! 07.05.2014 zostanie ogłoszony wyrok sądu w tej sprawie. nie dajcie się oszukać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeklaCewka
I jak wyniki tej rozprawy? Bo coś mi mówi, że niektórym osobom się nudzi i zaśmiecają wątek. Niektórych ewidentnie zżera zawiść. Że też ja nie miałem żadnych problemów z tą firmą. Czyżby tylko ja? Całe szczęście widzę, że nie jestem jedyną osobą, która jest zadowolona ze współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaskakujące milczenie w tej sprawie. czyżby ktoś kłamał z jakimś szwendaniem się po sądach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby proste ale cos tu nie gra juz na pierwszy rzut oka auto za darmo ale kredyt na auto bedzie wziety na mnie i niby firma daje auta za darmo raczej ma uklad z salonem i dostaje prowizje za klijentów nagonionych po samochod bo dlaczego firma reklamowa nie weznie kredytu na siebie i wypozyczy auto klijentowi ktory bedzie jezdzil wyznaczona ilosc km sam naprawial pojazd ( nowy to powinien miec gwarancjie ) placil za paliwo i ubezpieczenie wramach uzyczenia pojazdu do jazdy bo dla mnie kiepski pomysl wezne auto w kredyt a za miesiac sie okaze ze musze sam splacac i zostaje z kredytem i jestem jeleniem ktorych tu nie brakuje cheba widzial ktos kiedys cos za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firma krzak i kupa oszustow. zostawiaja ludzi z kredytem i kompletnie niczym sie nie interesują. wcale nic nie sprawdzają tylko kit wciskają,a ich telefony milczą i wszystkie obietnice ulatują. Rafałek i wszyscy pozostali to OSZUSCI. nie dajcie się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrwajego
ŚCIEMISZCZE. Nic nie ma za darmo. UNIKAĆ Uciekać Nic nie podpisywać Nie telefonować Nie dopytywać się Bo zostaniecie z kredytem i gównianym autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert900555
Potwierdzam. Od marca firma ADF zniknęła i nikomu nie płaci dofinansowania.Ludzie zostali z drogimi kredytami na 8 lat. Nikt nie odbiera telefonów, adresy firmy wirtualne. Ale co ciekawe można ich sadzić tylko sprawą cywilną. Chociaż przy kredycie pobierają pieniądze na założenie GPS-u,którego w pojeździe nie ma. A to już jest oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert900555
Teraz firma podobno działa pod inną nazwą: CAR FINANCIAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chcecie mieć kredyt 40000 i spłacać go przez 8 lat za samochód wart 25000 to gratuluje pomysłu na zrujnowanie sobie spokojnego życia!!!!! to banda oszustów i łobuzów. spraw w sądzie mają mnóstwo. szczerze radzę omijać temat. a szczęśliwym domniemanym partnerów prognozuje rychłe duuuże kłopoty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×