Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samochód za reklamę co sądzicie

Polecane posty

Gość gość
Ale w ogóle sądzicie że jest to skuteczna forma reklamy? Mnie jak jeżdżę autem zazwyczaj coś takiego odrzuca. Zamiast tego zwraca o wiele bardziej uwagę drobna, pomysłowa reklama na ramce do tablicy rejestracyjnej. Ostatnio się rozglądałam i znalazłam firmę http://www.ramki3d.pl/ która zajmuje się produkcją takich ramek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretti
Tak, jest to możliwe. Na uczciwych zasadach, bez obaw można podjąć spokojnie współpracę z J&J Group. Polega to na tym, że samochód, który nabywasz oklejają Ci reklamą i jeśli przejedziesz minimum 600 km w ciągu miesiąca, firma płaci za reklamą mobilną 600 zł, co wystarcza na ratę kredytu. Sama już kilka miesięcy tak jeżdżę, wpłaty dostaję terminowo, umowa bez haczyków. Auto sprawne i oszczędne (Fabia z silnikiem diesla, rocznik 2011, a nie jakiś rupieć), otrzymałam oczywiście wraz z książką serwisową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janczesss
Potwierdzam, sam wziąłem udział w programie 600 za 600, szybkie formalności, inicjatywa 100% uczciwa, J&J Group ma reklamodawców, więc bez obaw co do terminowości wypłat, ja zawsze mam na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia303
Każdy ma na początku jakieś obawy związane z tym co nowe,ja też miałam, ale po pierwszych wpłatach na dobre się przekonałam do J&J Group, samochodem jestem zachwycona, a jeszcze bardziej tym, że w programie 600 za 600 auto samo na siebie zarabia, dzięki temu że stanowi powierzchnię reklamową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammadeo
Pamiętam, że z tymi płatnymi reklamami na samochodzie było różnie, ale J&J Group płaci rzetelnie i zawsze w terminie, nie mam też nic do zarzucenia względem oferowanych przez tą firmę aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlekSandra23
Samochód za reklamę? Bardzo dobra koncepcja, trzeba tylko wybrać solidną firmę, która ma pewnych reklamodawców. Ja współpracuję na takiej zasadzie z J&J Group i nie mam im nic do zarzucenia. Umowa na cały okres kredytowania auta, pieniądze bez opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harrykn
witam?? Płaci w terminie ?? Po 14 dni opóźnienia, ciekawe banda oszustów a wszystkie pozytywne opinie to przez samego szefa i pracowników pisane. Kombinują z zaświadczeniami bankowymi , przerabiają je a jak by sprawa sypnęła się w banku to Klient jest wnioskodawcą i to klient ląnduje na czarnej liscie bankowej i o kredycie zapomnij. A j&J jest czysta - to ty masz problem. Wiem co pisze bo z nimi będę prowadził sprawę sądową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normaando
Wiadomo, firma firmie nie jest równa, ale co do J&J Group nic im zarzucić nie mogę, bo wpłaty są na koncie co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abramms
Jeżeli mowa o J&J Group, warto podjąć współpracą, bo to rzetelna firma, innych tego typu w praktyce nie znam, więc trudno powiedzieć. Ogólnie pomysł dobry, ale trzeba współpracować z uczciwymi, dokładnie przeczytać umowę itd. Akurat J&J bez problemu udostępnia jej wzór przed podjęciem decyzji o współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocław_maciek
Nareszcie uczciwa marka na rynku. Jestem o tym przekonany, bo sam zdecydowałem się na współpracę z J&J Group już ponad pół roku temu. Wszystko przebiega dokładnie tak, jak wskazuje umowa. Wpłaty za reklamę docierają regularnie i tym samym auto się spłaca zawsze w terminie. Ja nie wykładam ani grosza z własnej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz098
Jeśli chodzi o takie oferty, wszystko zależy tak naprawdę od reklamodawców, bo to oni przecież płacą za reklamę swej marki na samochodach. Z tego co zauważyłem J&J Group współpracuje ze znanymi korporacjami, co jest bardzo ważne, bo świadczy o wiarygodności współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna J
Ja mam reklamę popularnego banku na samochodzie np. i właśnie przy współpracy z J&J Group na tym zarabiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga Mankowska
Powiem Wam, że taka reklama nawet fajnie wygląda, no i najważniejsze, że to właśnie zarabia na mój samochód. Pomysł oczywiście dobry, pod warunkiem współpracy z rzetelną firmą. Co do uczciwości J&J Group nie mam zastrzeżeń- nawet dnia opóźnienia w przelewie nigdy nie było, a samochód rewelacyjnie się sprawdza, zwłaszcza w ruchu miejskim, gdyż się wyjątkowo ekonomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie reklama na aucie jest kompletnie obojętna, setki takich samochodów przecież się widuje, a co do możliwości zarabiania w ten sposób na spłatę auta, przyznawanego na uproszczonych zasadach: rewelacja. Podoba mi się dostępność oferty J&J Group jak też sam pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catherion
Obojętna była kiedyś, a teraz już nie jest bo na niej zarabiam:) Taka opcja pozwoliła mi na zdobycie wymarzonego samochodu, nareszcie mogę z czystym sumieniem powiedzieć że nie zrobiłam prawka "do szuflady". Grunt to rzetelna firma do współpracy, w moim przypadku J&J Group. Nawet zarobiłam ostatnio 600 zł w programie partnerskim za polecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger234
Pomysłu by dzięki reklamie móc od razu zarabiać na spłatę auta, które się otrzymuje od firmy szczerze gratuluję, no i dziękuję, bo gdyby nie współpraca z J&J Group na takiej właśnie zasadzie, pewnie nadal korzystałabym z komunikacji miejskiej, a prawo jazdy odpoczywałoby w szufladzie. Polecam. Super samochody: http://www.jjgroup.com.pl/index.php/pl/katalog-aut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zobaczenia w pierdlu, ale cię będę cwelił! o k****, już nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie samochód za wynagrodzenie z reklamy:) W każdym bądź razie to się opłaca, zwłaszcza, że np. w J&J Group auta są przyznawane bez zbędnych formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallina
Reklama na aucie do bardzo fajny sposób na zarobek. Dzięki temu bezstresowo spłacam samochód. Uczciwa oferta, godna rekomendacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również korzystam z oferty firmy J&J Group. Mam na mysli oferte 600za600. Bardzo korzystana oferta dla kogos kto chce posiadac w miare nowe auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaa
600za600 to bardzo korzystana propozycja dla kogos kto chce posiadać nowe auto. Bardzo ciekawa oferta jakich bardzo mało na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokolskimariusz
Przede wszystkim to uczciwa propozycja. Jestem pewien, gdyż w programie „600 za 600” biorę udział od prawie roku. Regularnie i bez wysiłku zarabiam na swoje auto zwyczajnie je eksploatując- poprzez jazdę z reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nie wracam do PL
widać w Polsce można się dorobć tylko na przekrętach i dojeniu biednych naiwnych ludzi, przykre czasy nastały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna W
Żadne przekręty, wiem bo sama korzystam z takiej współpracy. Uczciwie i każdy ma korzyść, tak samo firma J&J Group, która wszystko organizuje, jak też bank, reklamodawca, ubezpieczyciel no i rzecz jasna klient. Pieniądze są uczciwie zarabiane (np. za bilboard na balkonie też się dostaje kasę), a że idą od razu na spłatę auta- moim zdaniem to świetna kombinacja by umożliwić w ten sposób zakup samochodu osobom, które nie mogą z własnej kieszenie wyłożyć pieniędzy. Można zresztą zapoznać się na spokojnie z treścią umowy, jeśli ktoś ma wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniita
U mnie też wszystko OK. Od 8 miesięcy jeżdżę z reklamą i J&J GROUP wypłaca środki zgodnie z umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba 89
Wiem, że swego czasu był jakiś „niewypał” z podobną ofertą, ale J&J Group to moim zdaniem dobrze zorganizowana, uczciwa firma, która na pewno nie zwinie żagli. Płacą regularnie, obsługa też zrobiła na mnie dobre wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Wasiak
Ważne jest też to, że J&J GROUP ma pewnych, solidnych reklamodawców i są to znane marki, które z racji tego, że konkurują z innymi (np. sektor bankowy) stale potrzebują reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nixx
Zadowolona jestem z jazdy z reklamą, bo robię to za pieniądze z których spłaca się mój samochód. Całkiem ciekawie to też wygląda. Wszystko załatwiałam przy współpracy z J&J GROUP. Ta firma ma do zaiferowania naprawdę komfortowe samochody, w cenach na tyle przystępnych, że wynagrodzenie za reklamę- 600 zł miesięcznie, wystarcza na całą ratę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek szadke
Powiem wam, że to bardzo dobre wyjście dla firm, gdy potrzeba np. kilka samochodów. Najpierw wziąłem od J&J Group jedno auto, przekonałem się jak działa program spłaty samochodu przez umieszczoną na nim reklamę. Po paru miesiącach dwa kolejne i w ten sposób mam 3 niezbędne mi do efektywnego prowadzenia działalności cateringowej, ekonomiczne samochody, nie stanowiące dla mnie obciążenia finansowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×