Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samochód za reklamę co sądzicie

Polecane posty

Gość Policjant z KPP
To nie jest koncert życzeń, szanowna pani. Tak, mała ilość postów i to, że pierwszy raz ciebie tu widzimy, świadczy o twojej zerowej wiarygodności. Uciekam z tego tematu, niech się inni męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładna reklama Warty na aucie... Ale numer telefonu taki jakby znajomy... Gdzieś już taki widziałam... A może na stronie autodofinansowanie? A nie, tam mają końcówkę 901, a nie 801. To inny numer. Ale początek taki sam ;) To na pewno psipadek że Warta ma taki podobny numer do autodofinansowania. Ehhh. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa zbieżność z tym numerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy rzeczywiście to nie są numery Warty i Auto dofinansowania? Ktoś sprawdzał czy to tylko przypuszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warciara
Cześć dziewczyny!!! Koleżanka podesłała mi linka do tej dyskusji, bo pracuję w centrali Warty w Warszawie. Chciała żebym sprawdziła tą reklamę. Oczywiście to nie jest nasza reklama, co najwyżej reklama jakiegoś naszego agenta. Wysłałam sprawę do naszego działu prawnego aby chłopaki sprawdzili czy to autodofinansowanie ma prawo używać nasze logo i czy prestiż firmy nie jest wykorzystywany w niecnych celach!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Nie wiem dlaczego ale fora na ten temat znikają w zastraszającym tempie z sieci- czyżby był to taki nie wygodny temat dla kilku osób? Na tym forum również był taki wątek ale też zniknął. Więc jeszcze raz ADF autodofinansowanie to przekręt i ściema. Jestem jedną z poszkodowanych przez tą firmę umowę podpisałam w kwietniu 2013roku - płacili klika miesięcy po czym w sierpniu otrzymaliśmy wezwanie na inspekcję - oczywiście stawiliśmy się i poszło OK. Na inspekcji puszczono listę do podpisu (jako listę obecności). Po miesiącu przyszło wypowiedzenie umowy i zerwanie płatności z powodu niestawienia się na inspekcji we wrześniu 2013 , o której informację niby otrzymaliśmy na inspekcji w sierpniu . Załączona do listu właśnie tą tabelkę z listą obecności tylko u góry była już informacja o terminie i miejscu inspekcji . Możecie pomyśleć że czegoś nie zauważyłam ale już w tej chwili grupa takich jak ja liczy ponad 30 osób. Wchodzą w szczegóły współpracy- Samochód tylko z komisu z współpracującego (koniecznie sprawdzić w ASO przed kupnem) Cena zawyżona o jakieś 3-5 tysiecy do rynkowej. Tylko w kredycie załatwianym przez nich (prowizja dla pośrednika około 4 tysięcy, oprocentowanie rzeczywiste 23%, doliczane 3 tysiące jako opłata bezzwrotna na konto ADF - u niektórych jako kaucja za GPS lub oklejenie auta ,u innych zatajana, o tych 3 tysiącach nikt nic nie mówi przed podpisaniem kredytu!!!). Kredyt podpisywane albo w pracy, albo w urzędzie przy rejestracji, albo na przystanku w samochodzie, albo nawet w domu ale nie w banku!!! Ogólnie w miejscach gdzie nie można w spokoju przeczytać i przestudiować warunków ! Ogólnie współpraca trwa kilka miesięcy - nie dłużej niż rok a później zostajesz z kredytem i samochodem. Samochody jeżdża tylko z reklama ADF !!!!! Ich strona od kwietnia bardzo się zmieniła - są tam obszerne dane również wzór umowy dzierżawy powierzchni reklamowej i regulamin. Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą z tą firmą koniecznie niech do przeczytania tą umowę jakiemukolwiek prawnikowi. Każdy odradzi jej podpisania - umowa jednostronna , pisana pod firmę, sformułowania nie jasne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za totalna ściema. Opłata bezzwrotna za GPS? Ja dostałam zwrot. Inspekcje? Jest o nich mowa w umowie-stawiam się na wszystkie. Samochód tylko z komisu współpracującego- i co z tego? Olbrzymi wybór aut. Jednak najlepsze jest :"Ogólnie współpraca trwa kilka miesięcy - nie dłużej niż rok a później zostajesz z kredytem i samochodem"- więc jak możliwe, że ja jeżdżę z Auto Dofinansowaniem prawie 3 lata i nie mam problemu? Taka rada dla Pani, tworząc antyreklamę, można się trochę bardziej postarać, a nie ograniczać do kopiowania jednego postu na kilku forach... Widziałam powyższy komentarz już wielokrotnie. I myślę, że nie tylko dla mnie oczywiste jest, że z jakiegoś powodu, prawdopodobnie właśnie w celu zrobienia antyreklamy wypisuje Pani te głupoty. Nie ma to nic wspólnego z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszek91
Dzięki za informacje. Tak czułem, że to jakiś wałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha co za bzdury. A u mnie czas mija, a współpraca z ADF wciąż układa się wyśmienicie, tak jak już kiedyś pisałam w tym wątku. Ostatnio znów miałam kontrole, którą przeszłam bez problemu, bo trzymam się umowy. Ciekawe co ma Pani na celu pisząc te kłamstwa, czy to rzeczywiście antyreklama jak napisał gość wyżej, czy rozwiązuje Pani w ten sposób swoje inne problemy... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzałam się więcej nie udzielać w tym wątku, bo bez sensu wdawać się w jałowe polemiki, ale jak widzę takie opinie to ciężko się powstrzymać. Dodam od siebie jeszcze tyle - firma posiada Certyfikat Rzetelności wydawany przez Krajowy Rejestr Długów (jest to jeden z czynników, który skłonił mnie do skorzystania z programu) Proste do sprawdzenia na ich stronie. To chyba większy dowód na ich wiarygodność niż Pani puste słowa.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne opinie o autodofinansowaniu pisza jedynie pracownicy firmy i osoby z nimi zwiazane. A te reklamy na ich samochodach to sa zenujace. Nie liczy sie efekt tylko zeby tanio bylo. Jakby to miala byc reklama ktora naprawde zarabia to by rzucala sie w oczy. A nie cos takiego na poziomie "uslugi stolarskie" na klapie starego grata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barrakuda_27
nie dajcie sie nabrać z doświadczenia wiem, że jak firma jest wiarygodna to nikt nie pisze na siłe pozytywnych opini, jaki macie interes żeby tutaj pisać niby co ? rejestrujecie fałszywe konta i piszecie bzdurne posty, myslicie, że ludzie dadzą sie nabrać ? Nawet nicka nie umiecie porządnie wymysleć bo każdy podobny, kiedyś już był taki co dawał naklejki www.pier-gio.pl pamiętacie to teraz siedzi za wyłudzenia wy też niebawe posiedzicie w pierdlu kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jeżdżę w tym programie samochodem z reklamą. Od dwóch lat miałam 5 inspekcji, które przeszłam pozytywnie bo wyrabiam kilometry i dbam o samochód. Jak dla mnie wszystko super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Ja też jestem partnerką tego programu. Jeżdżę moim pięknym samochodzikiem już od 9 miesięcy i współpraca układa się bardzo dobrze. Jeśli chcecie nowy, dobry samochód a nie macie na jego pieniędzy to polecam tą opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dofinansowania auta to ja polecam agencje reklamową ADF studio i program autodofinansowanie. Wybierasz samochód, obklejają go reklamą i płacą za wyrabiane kilometry a Ty spłacasz kredyt. Ja jeżdżę od 16 miesięcy i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem na rynku funkcjonuje kilka firm świadczących wynagrodzenie w zamian za jazdę z reklamą. Ja korzystam z programu agencji ADF studio, autodofinansowanie.pl i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaa123
Moja przyjaciółka też jeździ w tym programie o którym piszecie. Jest bardzo zadowolona. Najbardziej oczywiście ze swojego pięknego autka ;) Z tego co wiem dobrze jej się współpracuje. Ja też chcę do tego przystąpić, ale chciałabym porównać oferty. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknijcie sie wszyscy w glowe, zanim bedziecie chcieli wziasc tam auto. Sasiad wziol w pazdzierniku, a teraz tynk je ze sciany, bo umowe rozwiazali z nim, Zwykli oszusci i TYLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edward1976
Na początku trochę się obawiałem, bo naczytałem się nie wiadomo czego. Ale zadzwoniłem tam i sam chciałem się dowiedzieć co i jak. Wypełniłem formularz (można znaleźć go na ich stronie) i wybrałem samochód. Jak na razie nikt ze mną nie zrywa umowy i nie ma żadnych problemów. Jeżdże na kontrolę, jestem wcześniej o nich powiadamiany, więc wiem co i jak na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski_29
no jak tak zachwalacie wstawcie zdjęcie ze swoimi pięknym autkami, proszę czekam. Każdy normalny wie, że to ściema i nikt nie wstawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski_29
pozatym gdyby to było takie super nikt by o tym nie pisał to tak jak ja bym miał super interes i wszędzie go opisywał, żeby inni też zarobili buhehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakikaaa
Ktoś wstawiał zdjęcia wcześniej. Nie wierzę w hejty, śledziłam to forum oraz inne portale gdzie ocenia się działania firm i wczoraj przystąpiłam do programu. Myślę, że to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar_potenżny
pod iloma nickami tutaj jeszcze napiszesz oszuscie co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście ciekawe - nicki rezerwowane jeden po drugim, z kilkoma zaledwie postami na koncie : 1alicja1, ulala1, kwiatek_ewa, agusialewan itd. Pozytywne komentarze wpisywane jeden po drugim, w niewielkich odstępach czasowych. Grubymi nićmi szyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy grubymi nićmi szyte to się okażę, mam nadzieję, że nie. Wg mojego rozeznania wszystko tam działa prawidłowo i przystąpiłam do programu. W ogóle co mogłoby być nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
ha, niezła ściema. Jeżdżą ludzie po 3 lata z programu autodofinanswanie, a firma istnieje od 2013 roku. polecam jedynie mały skręt mózgownicą i zajrzenie do krsu. pozdrawiam BUJAĆ TO MY, NIE NAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to nie jest żadna ściema ani nic co piszecie. Spotkałam się wielokrotnie z bardzo pozytywnymi opiniami o tej firmie i od bliskich znajomych i z dalszych kręgów. Sama nie jeżdżę w tym programie, ale rozważam opcję sprzedania mojego samochodu i kupna u nich, bo to dobry pomysł żeby mieć nowe auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zaskoczona ostrą dyskusją na tym forum... Swoją drogą, nie mam pojęcia jak można oszukiwać skoro wszystko musi być na papierze. Ludzie, trzeba czytać, co się podpisuje, a nie. Jeśli oferują samochód za reklamę na aucie, to chyba na konkretnych warunkach, prawda? Wszystko musi być w umowie. Dla mnie oferta wydaje się ciekawa, bo mnie nie stać na furę. Ogarnijcie się. Ja i tak planuję udać się na konsultację do tego autodofinansowanie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie auta udostepniaja? Jakie i za ile macie auto? Gdzie podpisujesz umowe? Na jaki okres? Jska jesy prowizja? Pytania do tych korzystajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×