Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samochód za reklamę co sądzicie

Polecane posty

Gość gość
Podoba mi się jak reklamy projektuje i produkuje agencja Expansa - www.expansa.pl Pierwszy raz zlecałem reklamę na autobusach miejskich i poszło sprawnie. Długo mi na cały projekt nie kazali czekać, a efekty marketingowe pojawiły się niemal natychmiast. Taka jeżdżąca reklama to był strzał w dziesiątkę, już planuję kolejne kampanie tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autodofinansowanie lub inaczej exeos cars lub jj group to wyrachowani oszusci samochodowi sami sobie komentuja, oszukali juz ponad 150 osob w calej polsce na wyludzeniu kredytu, jak ktos chce wiedziec wiecej o nich i o tym jak dzialaja zapraszam na zamknieta grupe exeos cars na fb lub telefonicznie 665-400-003 udziele wszelkich informacji bo sam padlem ofiara tych oszustow, Pana Radka - glowny pracownik, Mateusza, Anety i Piotra Szolc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oklejałam u nich www.tomgraw.pl super jakość, druki utrzymują się latami, nie odkleja się, nie blaknie, no rewelka - bardzo polecam :) Ponad to firma, ma wiele różnych rozwiązań reklamy, wiec warto mimo to zajrzeć na ich stronę i dowiedzieć się czegoś więcej w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowany3
EXEOS I JJ GRUPE Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!Oszusci !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam EXEOS CARS i JJ GROUP to banda oszustow, swietni manipulatorzy i klamcy. Klamia i nie placa za reklamy a jesli juz to max 3-4 raty i cisza. AC nie oplacone, auta niezgodne z opisem, lista "grzechow" spora, unikajcie tych firm jak ognia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EXEOS CARS CZY JJ GROUP CZY TEZ WCZESNIEJSZA NAZWA ADF AUTODOFINANSOWANIE - To jedna i tam sama grupa przestepcza. Pol roku zbieralem na to dokladne dowody. Wciaz Ci sami pracownicy: Radoslaw K, Mateusz P. Ewa K, Jakub, Albert Aneta F, Szolc lista jest dluga,.. Poszkodowancych zapraszam na scisle zamkniete forum exeos cars poszkodowani na facebooku - tam tez jest nr tel do mnie w celu weryfikacji, poszkodowanym moge udzielic niezbednych informacji. Sprawa jest juz na policji i w prokuraturze nr sygnatgury KP-WK-II-4730/17 komisariat Policji Warszawa Bemowo. Nie dajcie sie i nie odpuszczajcie im, oni kazdego dnia kolejne osoby wyludzaja o kredyt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście prowadzę zakład fryzjerski i zastanawiałam się kiedyś nad tego typu reklamą - wypożyczaniem samochodu dla swoich klientów. Ale okazało się to jednak mało opłacalne, dlatego teraz myślę po prostu o zainwestowaniu w porządny świetlny kaseton reklamowy od http://www.signuskrakow.pl . Powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że taki samochód przyciągnie faktycznie uwagę potencjalnych klientów? Ja bym postawił jednak na jakiś bardziej konkretny rodzaj reklamy jak gadżety reklamowe, to coś co trafia do klientów. Jak postawi się na takie oryginalne, przydatne to na pewno nie wylądują w kącie mieszkania tylko będą wykorzystywane. My mamy takie torby sportowe z logiem firmy które zamawiamy od http://www.izisport.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli chcecie mieć reklamę na swoim samochodzie to polecam wam skontaktować się z firmą http://parys-wroclaw.pl/ Oni zajmują się wykonywaniem plandek reklamowych na samochody ciężarowe i dostawcze. Można na nich w pełni polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×