Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowy kotek w domu

Polecane posty

Gość gość

hej dziewczyny ;) Mam w domu 5 miesięcznego devona rexa. Zawsze były z nim kłopoty, był jeden w miocie i nie umie bawić sie nie robiąc krzywdy bo nigdy nie miał rodzeństwa. Nie słucha sie i jest ciężki do opanowania. Oboje z partnerem pracujemy wiec zostawał sam 9-10 godzin dziennie i mysle ze był samotny. Dołączyła do nas 3 miesięczna kotka tej samej rasy. To było wczoraj. On za nią biega i gryzie, turbuje ja non stop boje sie jak ja w poniedziałek pójdę do pracy. Jak mam im pomoc sie zaprzyjaźnić? Dodam ze gdy mała śpi on podchodzi i liże ja po lebku. Nie zaczepia jej wrednie wtedy. Poradzcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic na siłę, bez pośpiechu, dokocenia nie zawsze sa łatwe, zwłaszcza na poczatku :) Ale tu powinno pojsc dosc gładko, oba koty sa młodeee, bardzo młode. Podstawa - na poczatku neich beda w osobnych pomieszczeniach pod wasza nieobecnosc, jak jestescie w domu - niech beda razem, ale zeby miały miejsce gdzie moga byc same, legowisko itp. Takze jak wyjdziecie do pracy, dla bezpieczenstwa, rozdzielcie koty, w sobnych zakmnietych pomieszczenaich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słucha... - hehe, to jest kot! a nei dziecko, nei pies :) Kot chodzi zawsze walsnymi drogami, nei bedzie wykonywał polecen :) i nie oznacza to ze jest głupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×