Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Daa, no tak, babka jako dziewczyna, babka jako ciasto, babka roślina, w dzieciństwie przykłądało się na skaleczone miejsca, babka, kowadełko do klepania kosy, babka grzyb, no i mioja ulubiona babka kartoflana. Pewnie jest jeszce wiele innych znaczeń. Ty mówiłaś wczoraj o pieczonej babce cieście, Jeż konsumpcję możne byo podciągnąć pod .. "używanie" młodej babki a komin?? Och jak dużó wieloznacznoości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli juz rozbieramy na czynniki pierwsze to komin moze miec tez wiele znaczen - jak komu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mężczyznom zazwyczaj z czyszczeniem komina. Bo seks nazywany różnie. Wydaje mi się ze rozmowy z lekkim podtekstem erotycznym są ciekawsze . No na innym topiku pytałem o uprawę porzeczek. Czyli temat własciwy do topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy w wieku dojrzałym i trzymajmy to szczęście że możemy jeszcze nie tylko mowićo przytulankach ale i być aktywnymi uczestnikami takiego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że to nie taki grzeczny topik na jakiego mógłby wyglądać ;) l Daa :) ja mogę za każdym razem korzystać z babki jeśli tylko nadarzy się okazja. Do pomocy też jestem chętny ale z tym to już większy ambaras , wiadomo , trzeba chcieć na raz ;) l pozdrowienia dla Kobiety Pracującej a zarazem Gospodyni 🌻 l A tymczasem dobrej nocy życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Właśnie, nie wiadomo co lepsze, siedzieć sobie w domku jak babeczki Daa i Balboa czy zasuwać na etacie a do emerytury jeszcze daleko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam, dziękuję za pozdrowienia i zapewniam, że nasz topik jest grzeczny tylko tematy różne ;) dobrej nocy dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .Siedzenie w domu nie jest do pozazdroszczenia ,zapewniam ale niestety tak sie ulozylo ,wolalabym bywac miedzy ludzmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEEPsky, do wymienionych przez Ciebie dodam jeszcze babkę z piasku w piaskownicy albo z piasku nad brzegiem morza. Zrobiłeś coś tej soczewicy ? Ja teraz będę szukała przepisów na kaszę jaglaną bo podobno dobrze ją jeść na śniadanie, oczyszcza organizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, po części masz rację, ja akurat lubię wyjść z domu do ludzi ;) Kolorowych snów dla Ciebie Daa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk, puk....otwieram ;) Daa, Balboa co pitrasicie dzisiaj ? ja mam łazanki :) Panowie też pochwalić się mogą, jeśli gotują bądź co żonki ugotowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede miala dzis rybke .Mam mega stresaaaaaaaa z powodu 'milych ' gosci a jakicg to .Saa sie domyslisz -maz prowadzi mala dzialalnosc gosp.😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś kontrola pewnie ? to silnych nerwów życze albo inaczej : siły spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki mam dzis nastroj nostalgiczny ,jest taka piosenka tez ,jak poszukam to wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na pogaduchy.\do soczwicy przymierzam sie jak pies do jeża. Narazie studiuję przepisy. Do Pań dobrze robię zupę rybną wg pomysłu który powstał w morzu gdy był nadmiar ryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Daa :) dziękuję 🌻 za wcześniejszy koncertowy utwór Dżemu Dzisiaj też pieknie grasz :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam,ciesze sie ze sie spodobalo a odnosnie pytania wiesz gdzie ,to owszem mozesz zwracac sie po imieniu ,ciekawa jestem jak Ty masz na imie bo mam jedno ktore do Ciebie pasowaloby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem rowniez co chciales 'zmajstrowac' w stopce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balboa
Witam Jeśli pozwolicie dołączę do Waszego grona, co prawda dzisiaj jestem słabym kompanem bo czuję sie zmęczona i stara ale może nadrobie to innym razem. Niech ta zima już się kończy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balboa ,ja tez mam taki dziwny dzien ,bardziej nostalgiczny i dlatego odpowiedno do nastroju wkleilam 2 piosenki,posluchaj jesli lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa prawdziwa
"balboa Witam Jeśli pozwolicie dołączę do Waszego grona, co prawda dzisiaj jestem słabym kompanem bo czuję sie zmęczona i stara ale może nadrobie to innym razem. Niech ta zima już się kończy!!! " Ciekawa jestem dlaczego nie wymyślisz sobie innego nicka tylko podszywasz się pode mnie??? takie sytuacje i tacy głupi ludzie powodują, ze zaczyna się wlasnie agresja i brak umiaru na forum. Oczywiście, ze mogę sobie zastrzec nick, ale wydawalo mi się , ze wśród dorosłych ludzi nie dochodzi do takich sytuacji. Zenada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa prawdziwa
Zdaje się, ze będę w takim razie pisać jako 'gość", bo wtedy zedna glupia bab.a nie będzie się mogla pode mnie podszyc. BALBOA- trochę więcej fantazji, wyobraźni!!!! Nie potrafisz wymyslec nicku??? Pomoge ci - "PODSZYWACZKA" - W SAM RAZ DLA CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balboa :) może ktoś przypadkiem wybrał taki saam nick. Na tej stronie nie było go. Jednak najlepiej zarezerwować , mniej nieporozumień l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nie wygląda na podszyw , ktoś był pierwszy raz i nic złego nie napisał więc po co miałby się podszywać ? l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balboa
no i jak widać nawet wieczór mam zły nick nie był zarezerwowany więc go wykorzystałam nie zamierzałam się podszywać a tłumaczyć się nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×