Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Dobranoc Gość ...jednak mogą być mili goście na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę piękna ta kołysanka, dziękuję :) idę z nią spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry :) czas zajrzeć na topik i do netu. Dobrze, że mają zaostrzyć kary za jazdę po pijaku, może jeden z drugim zastanowi się zanim wsiądzie za kółko po %. W pełni popieram tu wysoką karę. Tylko czy starczy miejsc w pace ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Nie sadzicie, to ta histeria jest , jak zwykle , chwilowa? Minie 2-3 tygodnie, media się uspokoją, znajda następny temat i o pijakach znow się zapomni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć KEEPsky, he he rzeczywiscie a kysz z uwiądem starczym :D Alkomaty to pewnie dlatego, ze niektórzy udawali zdziwionych jak mogły pozostać promile po wczorajszym piwku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balboa, ja myślę, że teraz Tusk to wprowadzi, bo to i jemu poprawi sondaże i poprawi bezpieczeństwo na drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam alkomat dość dobry i czasami gdy jestem wczorajszy to sprawdzam czy coś zostało i ile zostało. Jak coś wypiję to nie ma mowy o prowadzeniu samochodu. Co pomógłby alkomat temu młodzieńcowi z Kamienia Pomorskiego który pił do rana i zażywał narkotyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Saa, no wlasnie- więcej będzie teraz bicia piany, pomyslow , deklaracji, a potem to wszystko i tak zwiędnie:-D Otoz to- czy obowiązek ''mienia" alkomatu cokolwiek załatwi? Przeciez jak jest pomroczność jasna, to drzewa sa z gumy, a drogi szeroooookie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te malowane znaki trójwymiarowe na jezdni są ciekawym rozwiązaniem by ograniczyć prędkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety miłe Panie macie rację, musimy zmienić mentalność a na to trzeba czasu i zmiany warunków życia a Polsce. Zazdroszczę innym nacjom ze mają popuszczalny limit alkoholu nawet 0, 8 prom Ang. Jak to pięne zjeśc obiad i móc wypić dwa kileliszki wina i basta. No a gdyby tak u nas?? No to byłoby dwa kieliszki no ale trzeci nie zaszkodzi,a po czwartym? Przecież mogę jechać. Brak samodyscypliny. Kiedyś póbowałem zabrać kluczyki podpitemu facetowi i co ?? Prawie całe towarzycho rzuciło się na mnie. Bez sensu to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Robie dziennie tak do 80-100 km.Oczywiscie, ze zwalniam przed zakrętami, nie szaleje na drodze, ale co z tego? przy normalnej szybkości, na niby dobrej drodze, zdarza mi się poczuc jak tyl auta zarzuca na sliskiej, zle polozonej nawierzchni. Przy wypadku czy stłuczce, jedyne co powie policjant, to "niedostosowanie szybkości do warunków", ale nie zająknie się, ze droga jest do remontu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Kawalerska fantazja? typowo polska? być może...dla mnie jazda po alku to jest totalna glupota.I macie racje- mentalność ma tutaj wiele do rzeczy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor ,cos cichutko tu dzis .Moze ktos ma ochote na kawalek ciasta ,chetnie poczestuje ,swiezutkie,dzis pieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) Saa, już trochę pogadaliśmy dzisiaj, a co piekłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upieklam dla odmiany babke zebre ktora nie jest za bardzo slodka poniewaz takich nie lubie a zorientowalam sie ze Ty tez nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,zobacz zwrocilas sie sama do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Czy tu czestują ciastem ? Właśnie robię ostatnią kawę na dziś a domowe ciasto wyszło. l Mówiłem że nicki będą się mylić :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, rzeczywiscie, chyba musze odejśc od laptopa :D ale to do Ciebie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie identyczna ,prawie bo pieklam w formie babkowej z kominem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że na ciasto znajdzie się amator ;) cześć Saam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj te babke - żeby tylko pełnoletnia była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis malo siedzialam w laptopie .Wroce jeszcze do wczorajszego dnia i zaistnialej sytuaxji z gosciem np. z godziny 22.25i22.37 ,tak mnie to rozbawilo ,bo znow moja wyobraznia zadzialala ze boki zrywalam za co mu jestem wdzieczna ,rozluznily mi sie miesnie ,Gosciu wybacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, następny :D Daa, kup sobie większą foremkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foremek mam pod dostatkiem ,okragle ,kwadratowe ,prostokatne ,keksowki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×