Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Gość gość
jaki miło spędzony wieczór, przecież wy nawet nie rozmawiacie nudziarzeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zarywa Saama no kto ,pisac mi tu szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, haha, a może to Saam zarywa ;), przecież on do nas przychodzi w gości. A że jest uwodzicielski to już inna sprawa, każdy ma swój rozum. Zresztą żartobliwe poflirtowanie to nie grzech, tak uważam :) --- Gość, a co ? zazdrosna(y) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Saa ,przyjdz na ta babke ,ktora wczoraj zrobila tyle zamieszania:D,Saama tez zapraszam bo troche Nas zaniedbal ale znam powod :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzis troche podlamana poniewaz odebralam wyniki z badan krwii i nie jest za ciekawie ,ale wiem ze tu nie jest miejsce zeby o tym pisac .😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Daa..a ja mysle, ze wprost przeciwnie:-) należy pisać nie tylko o ciasteczkach, kaweczkach, naleweczkach, ale również o problemach. Nie ma to nic wspólnego z czarnowidztwem czy marudzeniem, ale ...jak zrobimy burze mozgow, to będziesz miała od razu lepsze wyniki ( czego zycze!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,odnosnie zarywania to ja tak samo pomyslalam ,Wiesz nie chce pisac wprost ale pewnie zrozumiesz tylko ten biedny Gosc bedzie mial klopot ze zrozumieniem ale wiem ze Ty jemu przetlumaczysz prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balboa ,dziekuje .Wiesz kiedys gdzies cos doradzalam komus na pewnym temacie i wlazl pewien gosciu i mnie zwyzywal od meczennic itp ,mnie to akurat lata wiesz gdzie ale osoba z ktora 'rozmawialam'zdenerwowala sie i temat sie urwal a szkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Daa...wiesz, taki jest net, zawsze gdzies się zaplata jakiś troll , który zespuje każdy watek, kazda rozmowe. :-) Kiedys mnie to bardzo bulwersowalo, a teraz wisi. Swiadczy to tylko o czyjejś głupocie. Każdy, nawet anonimowo , robi z siebie albo głupca albo bardzie kogos rozgarniętego.:-D Jak masz problem- pisz! Na jakies obraźliwe komentarze nie zwracaj uwagi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, Balboa ma rację, jak coś gryzie to też można się tym podzielić, będzie lżej. A gości będziemy ubierać w czapkę niewidkę :D Ja będę dopiero wieczorem więc tymczasem bawcie się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balboa ,obserwujac tytuly tematow na kafeterii to powiem tak MASAKRA i zastanawiam sie czy to pokazuje jakie mamy spoleczenstwo ,czy to mozliwe ze tak mysla dorosli ludzie ,mam nadzieje ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Fakt:-D bylam kilka lat temu na tym forum i chyba było inaczej...chcociaz zdarzylo się, ze tez nie można było prowadzic fajnej rozmowy i jedna z milych kobiet stworzyla osobne , tematyczne forum. Tam się przeniosłam- ja i kilkanaście innych babek, którym bardzo tamte forum pomoglo. Moje tamtejsze problemy już się skonczyly, wiec sobie przypomniałam o Kafe...tak, jak piszesz MASAKRA i dno..:-O Ale coz- jakie spoleczenstwo , takie rozmowy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
balboa nie generalizuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balboa a moge zapytac ,jestes blizej 40 czy 50+ jak w tytule tematu ,bo ja w tej drugiej wersji i pomimo tylu przejsc z najgorsza choroba duchem czuje sie mlodo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Gosciu- wlasnie staram się być obiektywna:-D Na Kafe nigdy lajtowo nie było, ale tematy , które się teraz przewijają sa coraz głupsze:-D Daa...no nie wiem dlaczego , ta moja metryka to mowi mi 50 + Skandal !!!:-D Ale kto by zwracal na to uwagę? jeszcze jestem na chodzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balboa ,moze jestesmy rownolatkami co nie znaczy ze musimy zachowywac sie jak staruszki ,do tego to nam jeszcze daleko ,a w jakim rejonie Polsi mieszkasz bo ja w polnocnej wielkopolsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
To jesteśmy i rownolatkami i sąsiadkami - niedalekie Lubuskie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Daa...a kto mowi o starości??/ wprost przeciwnie- ostatnie podrygi należy wykonać, bo ile nam zostało fajnego czasu???:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja nie pracuje zawodowo i mam 'obrzydliwie' duzo czasu ale teraz musze isc do kuchni bo maz wroci i obiad przeciez musi byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Daa...jakies odbicie lustrzane jestes, czy cós????:-D hahah...ja tez pisze z domu...tez nie "wychodzę do pracy". ..i tez ide cos ugotować...:-) Do miłego, w takim razie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór ! :) l Teraz "pozarywam" sobie nieco nadrabiając zaległosci jakie podobno tu mam :) może odwróci to wszystkich uwagę i będę mógł ukradkiem i niepostrzeżenie pozbierać na topikowym stole okruszki po babce w paski. Dobrze że chociaż na nie się zalapię. Kto późno przychodzi saam sobie szkodzi. Ale nie jest to regułą i bywa że ostatni stają się pierwszymi. Tym wlaśnie sposobem jako pierwszy mogę życzyć wszystkim miłego wieczoru ;) Nie byłbym sobą gdybym dla pań nie zostawił kwiatów 🌻 🌻 🌻 oczywiście w komplecie z sympatycznym uśmiechem :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Saam ,babka byla naruszona tylko wczoraj a dzis nikt jej nie ruszyl jeszcze ,tak jakos wyszlo takze dzis tez moge czestowac do woli kazdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Balboa nie jest wazny temat na jaki się rozmawia a sposób i poziom wypowiedzi. To świadczy o kulturze uczestników. Rozmawiać można o wszystkim ale bez wulgaryzmów, prymitywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEEPsky,masz racje ale chyba tez nie mozna mowic wszystkiego bo sa ludzie i ludziska ,wiesz o co chodzi ,lepiej sie posmiac np jak wczoraj z mojej babki ktora zrobila furore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, tak, wczoraj to też powiedziałem że lepiej mówić o sprawach wesołych żartobliwych a nie o smutnych. Babka, to słowa ma kilka znaczeń a jakie?? No pytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam,chyba nie dziekowalam Ci za moja stopke co teraz czynie 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEEPsky,sa pieczone ,zywe mlode ,starsze ,babki od wnuczat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, no tak, babka jako dziewczyna, babka jako ciasto, babka roślina, w dzieciństwie przykłądało się na skaleczone miejsca, babka, kowadełko do klepania kosy, babka grzyb, no i mioja ulubiona babka kartoflana. Pewnie jest jeszce wiele innych znaczeń. Ty mówiłaś wczoraj o pieczonej babce cieście, Jeż konsumpcję możne byo podciągnąć pod .. "używanie" młodej babki a komin?? Och jak dużó wieloznacznoości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×