Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Gość Balboa prawdziwa
Nick był na poprzedniej stronie, wiec trudno uwierzyć w przypadek....kolejna "ania" , "basia " czy "krysia" bylaby przypadkiem.. wiesz...takie sytuacje odpychają mnie od forum , od pisania na poważniejsze tematy oprócz pieprzenia w bambus...:-( Nie chce marnować czasu na bzdety, wole robic cos, co mi sprawia przyjemność...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się czym denerwować wystarczy wybrać inny nick Balboa nowa :) witaj na topiku l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa prawdziwa
Tlumaczyc się nie musisz, ale wystarczy odrobine pomyslec, ze wchodząc na forum, gdzie jest ktoś , kto pisze pod tym samym Nickiem, stajesz się mało wiarygodna...to tak jakbys pisala pod nickami, które się powtarzają. Sadze, ze spojrzalas wcześniej na rozmowy i widzialas nicki rozmowcow. No coz...dobranoc, nie mam ochoty na przepychanki:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balboa
wkurzasz mnie, sądzisz że jesteś tak ciekawą postacią na kafe że wszyscy chcą cię naśladować? Balboa to nazwisko hiszpańskiego konkwistadora, nie twoje chcesz nick na wyłączność, zarezerwuj go Sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa prawdziwa
To go sobie weź, serduszko...ja go wzielam od kogos innego, kto potrafi dobrze boksowac..:-D Ale przynajmniej nie nasladowalam jak ty, bo mam więcej wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) moje imię czesto się pojawia i jest na M , pięć liter. Chciałem w stopce dokończyć myśl ale z braku dostępu musisz zrobić to saama albo zostanie jak jest ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babylon
dla spokoju oceanu zmieniam nick ale poczytam Was dopiero jutro Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa prawdziwa
...aaa.. i nie zamierzam być "ciekawa postacia na forum", bo ciekawa jestem w realu a nie w tym netowym swiecie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co tu jestes jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może panie wybiorą sobie bardziej damskie nicki :D ten jest raczej męski l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o samus na podryw przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście mi się nie oberwało ale i tak to pora znikać :D oczywiście na dzisiaj DOBRANOC l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) owszem , saame ładne dziewczyny tutaj. Jutro też przyjdę ;) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samusioneek sie rozkreca..bo szybko sie nudzi tym co zbyt codzienne Nowe miesko nie zaznaczone wiec trza brac A gdzie rozyczki? Oczywiscie czerwone? Saamus psujesz sie Trzeba naprawic Ktora teraz zlowisz na swoje czarowanie? Nie ta to nastepna Przepraszam za najscie Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest kolejna Dlugo nie trzeba bylo czekac A gdzie pstryk Nastroj trzeba zrobic Za duzo oczu patrzy No tak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) dobry wieczór :) Jednak oberwało się sąsiadowi :D i w ogóle tylko mnie nie ma to zaraz jakieś wojenki :-O oj, oj 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
saamusionek to stary bałamut:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa wybacz ze na Twoim topie ale pewne rzeczy mnie raza i beda razic szczegolnie ze jak sie wymaga od kogos powinno zaczac sie od siebie Ale niektorzy nie dosc ze nie rozumieja znaczenia slow ktore wypowiadaja to z premedytacja pokazuja swoja falszywosc Ale ow pan da sie Wam napewno poznac z kazdej swojej strony I zaznacze iz ten jegomosc skwituje "nie wiem o co biega" Wojenek nie bedzie Nie ma o co a juz napewno o kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie na jednym froncie bywa i bedzie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam w piźamce
Gość :) ale przynudzasz , nie masz ciekawszego zajęcia ? Weź się w garść ! Pomysłow na nick też zabrakło ? dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze nie kloccie sie ,Gosciu badz mily ,jestes kobieta i nie wypada byc zlosliwa wsrod milych ludzi tu goszczacych ,bardzo prosze. Saam ,wypisz ,wymaluj ze tak napisze ,to imie mialam na mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie to ja nie wiem o co biega. Widzę, że gość nie lubi Saama i denerwuje gościa, że rozmawiamy sobie miło. Czy to coś złego ? Z innymi panami też rozmawiamy więc nie rozumiem dyskryminacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 23.07 jest szczery a nie złośliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miales isc spac wiec zawijaj pizamke i I kto to mowi? Daa zobaczymy gdy zmienisz zdanie Oby nie A Ty saamus dorosnij bo udajesz kogos kim nie jestes Wiec zdejmij ta maske bawidamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mily Gosciu ,tak szczerze miedzy nami ,dlaczego mamy obawiac sie Saama i dlaczego go nie lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty saamusionek nie masz ciekawszego zajecia,dniami i nocami na forum siedzisz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie dyskryminuje a tym bardziej moja zlosliwosc jak i szczerosc nie jest skierowana do was mile panie Ale to zostalo zaznaczone Jednak jak widac wybiurczosc jest wpisana w dialog czy tez monolog rozmow prowadzonych nie tylko na forum Nie pierwszy i nie ostani taki jegomosc sie trafi ktory bawi sie na calego udajac cnotka nie wydymka a manipuluje na calego Usprawiedliwiajac sie czyms co sie mija z jego pogladami Nie przeszkadzam juz w przemilej debacie pomijajaac slodkosci nadwyraz falszywe jednego osobnika Milych pogaduch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daa saama sie przekonasz Bo z tego co widze szanowny saamus nie jednej zalazl za skore A jakie sa moje powody zachowam dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokoj one sa jak muchy w miodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×