Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Saa ,pieklas moze sernik z budyniem ugotowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, sernika nie ale inne ciasta np.piernik, biszkoptowe przekładałam gęstym budyniem śmietankowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo karpatka ma inny budyń, kiedyś się nazywał gdański ale też robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zaryzykuje ale troche sie obawiam czy ten ugotowany budyn dobrze sie wmiesza ,tym bardziej ze jest gotowany w mniejszej ilosci mleka anizeli jest w przepisie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakis ulubiony blog z przepisami ,bo ja tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, nie mam jakiegoś ulubionego bloga z przepisami. Budyń dodaję już po upieczeniu ciasta, jego się nie piecze. Wymiesza się napewno, mocno kręć :D A Ty nie za dużo tych ciast pieczesz ? może stąd ten globus. Może jesteś wrażliwa na białą mąkę i nie wiesz o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieke zazwyczaj w soboty bo chlopaki sie zjezdzaja ,chociaz jeden mieszka na miejscu ale nie wpada codziennie i trzeba 3 chlopa czyms nakarmic :D Czasem inspiruje sie blogiem 'kuchnia Aleex'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) będę już kończyć pisanie bo mnie czeka armagedon :-O wolałabym chyba globusa :D idę na nocny dyżur do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Daa :) ale mi się nie chce iść :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa - a w pracy nie da sie popisac ? - pielegniarka jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli tak to w ktorym szpitalu ? - na pierwszego maja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a odpowiedz bedzie - nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy poszli juz spac ? - my siedzimy dzielnie jeszcze przy drinku z rumem - dzisiaj pozamawialam telefonicznie troche ciuchow z otto - magazynu, glownie mlodziezowe ciuchy rurki jeans spodnie z wielkimi dziorami na kolanach do tego buty skorzane zolto- szare sznurowane do tego dlugie bluzy z bawelny w ... motyle - i namawiam moje szczescie na wyjazd gdzies w cieplejsze klimaty moze byc egipt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) na 1 maja nie ma już szpitala. W pracy trzeba pracować ;) ale dzisiaj może coś napiszę na przerwie :) tylko kto to będzie w nocy czytał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coooo - nie ma szpitala ? - a co sie stalo ze go nie ma ? ja sie w nim urodzilam a juz go nie ma ? - Saa pisz na przerwie jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy tak nagle wszyscy do Egiptu ? najtaniej wychodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się budynek po szpitalu jeszcze stoi ale pusty, ważą się jego losy bo ruina a teren pod nim to dobry kąsek do sprzedania przez miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jeeeeesu ! - to straszne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie chodzi o tanio tylko chodzi o cieplo tam jest cieplutko 28 stopni ciepla a woda ma 20 -cia stopni szukalam dzisiaj wszedzie i jest zimniej na majorce tez - bylam juz i zmarzlam wiec dlatego egipt pozostaje -do egiptu ceny sa rozne - ja dzisiaj ogladalam w necie za 20 e tez znajdziesz - pytanie tylko co tam zastaniesz ? oczywiscie ze bez dojazdu i bez wyzywienia naturalnie - wiadomo a takie tansze wyjazdy na polwysep synaj ogladalam to- ze wszystkim samolot dwa posilki dziennie najtaniej za tydzien znalazlam za 350 e - to jest naprawde tanio - musze jeszcze namowic aby chcial pojechac wiec opowiadam mu ze wroc*****knie wykapany opalony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc Daa ! - a co ty tak po nocach robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc nieznajomy /ma ,w nocy czekam na sen ktory czesto nie nadchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu sen nie nadchodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wielu lat cierpie na bezsennosc ,niestety to jest okropne gdy przewracasz sie z boku na bok i masz nadzieje ze wrescie zasniesz a czesto nie udaje sie .Mozna z nerwow jajo zniesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
ooo to pewnie ziolka by ci sie przydaly takie na spanie i sen "gotowy" w moich stronach starsze babki pija piwko - tez usypia slicznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to pewnie ziolka by ci sie przydaly takie na spanie i sen "gotowy" w moich stronach starsze babki pija piwko - tez usypia slicznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xantrypa na mnie ziolka nie dzialaja ,bralam leki nasenne ktore tez juz nie dzialaja .Piwo pewnie by podzialalo .Po jednym bylabym pijana bo nie pije nic alkocholowego bo jestem na lekach przeciwnadcisnieniowych i tarczycowych ,ciezkie zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech - ja widzialam takie babki co pily "ziolka" na spanie z buteleczki i ... nie ma mocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowa o ziolkach- poprostu idz do apteki i popros o ziolka albo herbatke na spanie , a po mojemu napij sie piwka i tez bedziesz spala do rana -lepiej i zdrowiej i taniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×