Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Cześć Daa, śliczna piosenka wsłuchałam się w tekst i szybciutko lecę do Ciebie by ....nie było za późno :D po Twoim pleśniaku pewnie tylko okruszyny zostały albo nawet nie bo przecież synowie mają apetyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saal ,plesniaka kawalek jeszcze zostal ,maz zje na podwieczorek . Synowie dostaja do domu tez .U mnie nie ma duzych zarlokow takze nieraz ciasto jest na caly tydzien .Musze pomyslec co teraz w sobote upiec :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,poczestowalabym Cie ,jest nieprzeslodzony ,z wisienkami ,dobry .A jak tam koleda ,dlugo oczekiwaliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolęda szybko przeszła bo na mojej ulicy nie było zbyt wielu przyjmujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Daa, lubie wiśnie, i wiśniowego Froopa, to taki jogurt z musem wiśniowym na wierzchu, pyszny :P dobrze, ze nie przesładzasz ciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robie z tego przepisu ,robie na oko ,nie lubie smarowac ciasta powidlami ,wole same owoce .A Ty Saa wogole nie pieczesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekę, ale ostatnio coraz rzadziej, lubię sernik. Mam ten komfort, że córka piecze, synowa piecze, i mama synowej nałogowo piecze. Dobrze, że się wystrzegam białej mąki bo bym była jak beczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz dobrze ,jesli chodzi o make to jesli je sie z umiarem to nie utyjemy .Ja zawsze mialam sklonnosci do przybierania na wadze ale jem wszystko oprocz tlustosci ,nawet masla nie jem i trzymam wage na przyzwoitym poziomie od 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,to u Was w domu jest ludno jesli mieszkacie wszyscy razem . Czy dzisiaj masz swieto ,bo ja niestety nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, żebyś wiedziała, że ludno, czasem jest istny cyrk na kółkach :D chętnie bym wtedy zwiała na bezludną wyspę ;) no i...dodatkowo mam dzisiaj święto ! :classic_cool:, ale akurat te ludziki są najukochańsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale Cie rozumiem ,ale chcialabym zeby u mnie takie male nozki tez tuptaly :D.Teraz ide do 'roboty'.Do milego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
dzieki za przepis na plesniaka - prosty i smaczny dla mnie wsam raz mniaam ... u mnie wszystko kupne i niezawsze jest smaczne nieraz przeslodzone - no roznie jak sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
a w domu tylko dwie osoby, rodzinka bardzo daleko a dzieci juz na swoim- no coz bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaman artysta
wsam sram, pod prysznic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
szaman artysta - a co ty belkoczesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
sooowa - David Garrett super pierwsza liga, jego gra i on, te jego wywiady taki normalny facet- nie udaje "pawiana" jak czesto bywa u artystow,mozna zobaczyc jak rozmawia - nadal skromny i szarmancki az milo popatrzec na takich ludzi, kiedys mowil ze nadal pracuje jako model w stanach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz błyszczeć w towarzystwie? Co za pytanie - na pewno TAKwww.alphadream.pl hit z Usa już dostępny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz błyszczeć w towarzystwie? Co za pytanie - na pewno TAKwww.alphadream.pl hit z Usa już dostępny w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa co sie z Toba dzieje ,chyba jestes zapracowana ,mam nadzieje ze tu jeszcze zawitasz ,czy juz nie ?:-p :D Wiesz o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa ;) trochę byłam zapracowana w domu. zawitam i wiem o co chodzi... :D i mrugam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że zagrałaś tu dla mnie, dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybys widziala jak mi sie geba smieje :D To na razie ,pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xanta, miło, że znowu zawitałaś do nas :) tylko akurat nikogo nie było w domu 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa kreizi leidi
dzieki Saa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Xanta :) gdy nikogo nie bedzie w domu to klucz pod wycieraczką ;) wejdź, rozgość się, nalej sobie drina, puść muze i napewno ktoś się pojawi :) Za tymi szerokimi szklanymi drzwiami w salonie jest podgrzewany basen, możesz się zrelaksować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haa ha - ale sie usmialam tego mi potrzeba, umiesz rozsmieszyc Saa - bardzo mila propozycja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×