Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Daa :) przecież pokazałem Ci emotki , wystarczyło spację zlikwidować. A jak będziesz się dalej upierać w sprawie logowania to Ci cofnę niebieskie :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę
Witam cieplutko w ten piękny wiosenny wieczór. Dzięki za porady dot. odżywiania, by oczy służyły do patrzenia, a nie do ozdoby, ale na razie nic z tego. Słodycze to podstawa mojego żywienia. Znów w pracy padła paczka wafli w czekoladzie - ok 20 sztuk. A Wy nie lubicie słodyczy? Czy jesteście po prostu rozsądni? Mi pewnie przyjdzie umrzeć nie osiągając dojrzałości rozsądkowej;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę
Szlak i znowu mój wzrok, miało być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, gratuluję sukcesu !!! pewnie jestes dumna z siebie ? i tak trzymaj ;) a Saamowi za pomoc sąsiedzką należy się coś słodkiego :D już umiesz więc może mu podeślij jakiegoś słodkiego buziaczka ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D O p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48, tą płytę chyba z chodnika wytargałeś i przyniosłeś do domu :D, znowu jakiś jazgot zbuntowanych chłopców ? kurcze, nie mogłabym tego słuchać :( ale graj, wszystko jest dla ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :O :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ten nawias kwadratowy się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam gnoja ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę, ja bardzo lubiłam słodycze ale rozsądek wygrał. Teraz gdy sie skuszę na coś słodkiego, nie rozumiem jak mogłam tyle słodyczy wytrzymać, robi mi się niesmak w ustach. Owszem jem słodkości ale tak jak pisałam w owocach , bakaliach, ciasto gdy piekę to daję minimalna iośc cukru, słodzę jedną płaską łyżeczkę albo wcale. Zależy co piję. A jak już zjem poczęstowana to potem muszę hektolitry wody wypić :D Jeśli mam Ci coś doradzić to staraj sie ograniczać stopniowo. Oczywiscie nie można całkowicie eliminować cukru bo w umiarkowanych ilościach jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa dziekuje ,odnosnie slodkosci mam tak jak Ty chociaz ciiasta pieke a napoje slodze ksylitolem ,owocow moj zoladek nie bardzo lubi a wody z pewnych wzgledow nie znosze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... a bez cukru sąsiad nie przylata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48,Genesis sama slucham ,lubie ,a teraz mam zalozyc ta sukienke i stanac na glowie ,miala byc spodnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cukier to się lata do sąsiada ;) albo lepiej do sklepu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa tooo niccccccccc , sie przyrżmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli słodki to sie lata a woła sie żeby kordłe poprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balboa, pojęcie daleko blisko jest względne. Każdego roku płynę gdzieś, czy za Koło Polarne to daleko czy blisko? A puszki przyjmę z wdzięcznością. Może dołaczysz osobistą dedykację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEEPsky, ale tak na serio pływasz czy palcem po mapie ? :D To tam za Kołem Polarnym pewnie mało puszek, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Kee....Hmm..daleko jak daleko, ale ..za zimno:-D Mozebys matrosie w cieplejsze rejony pożeglował? Dołączę ze skrzynka dobrego trunku:-D I ze zdecydowana dedykacją.....oczywiście bez podtekstow:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa, Archipelag Lofoty jak najbardziej realnie z pięknymi polowami taaakich ryb. balboa, zimno bywa ale co tam jak mawiał mały rycerz. Dobrego trunku u nas dostatek, ale i tę skrzynkę przyjmę od Ciebie jako znak przymierza. Bez podtekstów. A co lubisz zębym miał w rewanżu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
...cieplej, cieplej...ale ja poproszę o jeszcze pare + na termometrze:-) Uwielbiam cieple morza....wiec rewanż masz prosty: wysadzisz mnie na plazy w malej zatoczce..znam kilka adresow:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balboa, jeżeli już razem popłyniemy to dlaczego miałbym Cie wysadzać samą? Napisz, wysiądziemy w miłej zatoczce, bez podtekstów oczywiście. Znam ciepe morza i w koncu stycznia lece nad ciepłe morze. Niestety lecę a nie żegluję. A co z waszymi hobby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×