Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Cześć Daa, oj nie mogłam wcześniej, tyle się działo w domu, że nie było jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zajrze, bo na dodatek mam konferencje teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już niebawem 42... parę lat temu do mojego życia brutalnie weszła z butami samotność... zastanawiam się czy jeszcze spotkam w swoim życiu prawdziwą miłość? czy raczej powinnam się pogodzić z samotnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, powiem Ci tak : z racji tego, ze nigdy jak sięgnę pamięcią nie byłam samotna nie rozumiem tego lęku. Nawet czasem chciałabym być samotna :D 42 lata to dopiero życie się zaczyna, bądź dobrej myśli, nie szukaj nikogo na siłę, nie patrz na swoją samotność jak na pecha, doceń jej dobre strony a napewno spotkasz kogoś kto nie pozwoli Ci być samotną ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra rada Saa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa,zjrzalas do kwiatka ? Pozdrawiam nieznajomego goscia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,pod tym samym nickiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa :), pamiętam, pamiętam :D Ale błękitne niebo dzis a ja nawet na ogródku nie moge siedzieć bo na L4 mam ,,leżeć,, a moją ulicą do mojej pracy pare osób chodzi😭 chyba, że z wyrkiem wyjade :D A u Ciebie Daa lepiej niż wczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc . Znow mi nie za dobrze ,ale to sie chyba juz nie zmieni ,wiesz o co chodzi n....y ,poza tym znow zoladek szwankuje ale chyba wpadlam po czym ,tylko za pozno bo jak juz zjadflam mojego wafla ryzowego z metka i raczej po niej mnie mdli .Zaraz ja wyrzuce . Do kiedy masz wolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam jajecznice ze szczypiorkiem ale teraz na tv2 oglądam fajne zdrowe śniadanie, podoba mi sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze spróbować, kasza jaglana + platki owsiane, figi, rodzynki, pomarańcze lub truskawki, wrzątek. To musi dawać energii, tylko nie pamiętam czy był jakiś tłuszcz 😭 do niedzieli leżę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i siemie lniane, ono chyba daje zdrowy tłuszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli jest u Ciebie cieplo i masz ochote posiedziec w ogrodzie ,to zapewne masz jakies krzaczki za ktorymi mozesz sie ukryc ,nie ?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ,ja nie moge jesc platkow owsianych a lubilam .Ja mam wrazliwy zoladek ,ale co sie dziwic ,po tylu lekach ktore wchlaniam od lat 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do łazienki bo siedze jeszcze nieubrana i niemyta😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, bo płatki troche zakwaszają ale z kolei figi odkwaszają, nie wiem jak z jaglaną ale może w takim zestawie nie zaszkodziło by Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna strona, dodałam do ulubionych. A ja już mam składniki na tę mamałyge śniadaniową i sobie zrobie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsiaklam bo zmienilam koncepcje obiadu .Zachcialo mi sie rybki do ziemniakow i buraczkow . Wkleje Ci jeszcze stronke http://www.zdrowenienudne.pl/artykul/owsiane_cuda W koncu mnie zamkna za to wklejanie stronek :D Kurcze ,siadlam na moje okulary i poszly sie gibac ,ale mam jeszcze 2 pary ,a tamte byly ulubione 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaałć ....szkoda okularów :( no co Ty chyba wklejanie stronek nie jest karalne ? :D wklejaj, dzięki :) moja mamałyga już zalana wrzątkiem, M ze strachem patrzy czy aby nie każę mu tego jeść :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D przeciez mowilas ,ze je co mu na talerz nalozysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×