Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

ten post miał być pierwszy :D musze co jakiś czas wyłączać laptopa bo mi się ostatnio mocno przegrzewa i sam się wyłącza :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa ,moj tez szybko robi sie goracy i w sumie jakos poki co wytrzymuje ,troche tez sie obawiam ze sie spali 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na tym zwolnieniu ,,chodził,, od rana do wieczora, wyłączył mi się sam pare razy. Wygooglałam, że to z przegrzania. Dlatego daje mu odpocząć co troche. po prostu wyłączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie rozśmieszył mój lekko głuchy M. Odkurzałam a on coś do mnie mówi.Ja krzyczę ,,cooo mówisz?,, a on: ale my już głuche! nosz nawet odkurzacza nie słyszał, że huczy i ja dlatego go nie słyszę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dobre . Ja tez wylaczam co jakis czas ale on robi sie goracy juz po kilku sekundach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, u mnie też pogoda jak latem. przyszyłam dzisiaj 5 guzików, 2 do koszuli mężowej a 3 do pościeli bo zmieniałam rano, a i troszkę nadpruła mi się w rękawie podwórkowa bluza z kapturem to też zeszyłam, a dopiero ją kupiłam miesiąc temu. Dzisiaj niedziela igła z nitką :D a u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj . Czyli zaczelas niedziele pracowicie . U mnie juz po obiedzie . Jestem dzisiaj jakas 'niedorobiona',mam zawroty i w jednym oku migaja mi jakies 2 'pioruny':-o To trafilas na felerna kurtke ,szkoda . Jest tak goraco ze chodze po domu w samym staniku i krotkich portkach z cienkiej dzianinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie uroki mieszkania w bloku, że gorąco od południowej strony. Ja do domu idę sie ochłodzić z podwórka :) jeszcze mury się nie nagrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, martwią mnie te Twoje pioruny, miałaś juz tak kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,ja widze bardzo czesto 'gwiazdy' i te 'pioruny ' ,troche mnie to niepokoi ,tym bardziej ze maz leczy sie na jaskre ,tzn uzywa kropli do oczu przeciwko jaskrze bo juz od wielu lat ma podwyzszone cisnienie w lewym oku .Teraz ,gdy bede z nim jechala do okulisty to siebie tez zapisze na badanie . To moga byc tez sprawy neurologiczne . Wczorajszy sernik mial byc najlepszy na swiecie ,a jest do d....y 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W powyzszy post wkleilam strone z tym sernikiem i nie chcialo przepuscic ,spam i zlikwidowalam te strone i puscilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 4 liter dlatego bo sie kruszy ,a jest w nim cala kostka masla ,blee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każdy kto piecze ciasto chciałby by się wyjątkowo fajnie upiekło. Wszystko teraz takie "nachemiowane" i często ciasto dziwne wychodzi :(ale pewnie da sie zjeść :) Zaraz ide narwać🌻 musze włączyć lapka bo odpoczywał a mnie ścieła drzemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,ciasto dobre tylko sie kruszy ,pierwszy moj sernik taki kruszacy i mialam opory przed tym przepisem ze wzgledu na taka ilosc masla .Moze to moja wina ,bo w przepisie jest twarog tlusty a ja chcac odchudzic je dalam poltlusty.W nosie z nim ,moze ktos sie nad nim zlituje i zje .Wlasciwie maz i ja troche dziubnelismy a chlopaki jak wroca z zuzla ,na ktory pojechali to pewnie tez troche zjedza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie ruch zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Lubie rozdawac kwiatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam szanse napisania Saa ,ze Ty bralas antybiotyki ,a mnie ..i tu musze sie ztrzymac :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://kobieta.wp.pl/kat,26377,title,Jak-oczyscic-organizm-z-toksyn-zlogow-kalowych-i-cholesterolu,wid,16460736,wiadomosc.html?ticaid=112ca6#22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 :) bardzo ładnie z Twojej strony, że dajesz kwiatki mamuśkom w dniu ich święta. A jeśli piosenka się podoba nie ma przeszkód by była przysłowiowym kwiatkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa, u Ciebie też kukają ? :D ale niespodzianka z kafeterią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie slysze kukania ,dlatego sama kukam :D Tak ,zmiany ,zmiany ,zmiany . Ludzie ,jak widze niezadowoleni . Gdy nie moglam sie zalogowac ,to zauwazylam tez ze nie mozna z goscia ,ciekawe ,musze zobaczyc na innych tematach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa,widzialam gosci A teraz zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×