Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Daa, mój jest tradycjonalistą, więc może gdybym z tej mamałygi zrobiła kotlety, obtoczyła w jajku i bułce i usmażyła to ze zdziwieniem smakowym ale by zjadł :D bo wzrokowo by wyglądały swojsko :D do nowości to on cięęężki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi kotletami to moze i dobry pomysl ,zdaje sie ze byl przepis na kotlety z platkow owsianych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ciekawa stronka, dzięki Daa :) i jest forum ;) coś dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sa sposoby na sprawdzenie miodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej czytam o zdrowiu tym chorsza jestem :-O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurka ,mam to samo ,ale lubie czytac :D przed chwila łyknełam te 'niebieską tabletkę ,zaraz sie uspokoję:D Widziałabyś jak ja siedzę ,na podłodze na poduszce a laptop mam na łozku .W dzień czesto leże na łozku przy laptopie i podpieram sie na łokciu i juz mnie wieczorem boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,ja juz wylączam ,bo mi sie laptop spali i oczy mnie bolą. Do jutra ,dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zdaje sie ,ze dzis masz swieto ,tak ? Jesli tak ,to skladam Ci bukiet najwspanialszych zyczen : usmiechu i szczescia ,radosci kazdego dnia oraz wszelkiej pomyslnosci,100 wielbicieli i samych niedzieli 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Daa :) wprawdzie już miałam ale moge mieć jeszcze raz, miłych życzeń nigdy za wiele ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał ,ale tak jak mowisz ,nigdy nie za duzo . Przeszlam sie do sklepu osiedlowego ,uf jak goraco ,nie dla mnie ,ciezko znosze upaly ,ciagle boli glowa 😭 Naszla mnie dzis pewna mysl ,dotyczaca zdarzenia ,ktore niedawno mialo miejsce . Napisze Ci potem . Jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się lepiej, obudziłam się bez bólu głowy:classic_cool: wzięłam właśnie ,,swój indiański antybiotyk :D teraz będzie już tylko lepiej ;) no ciekawa jestem co masz za pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś musze sprawdzić czy kafe pozwoli skopiować ;) ^^^^^^^^^^################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^######^^^^^^######^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^####^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^######^^^^####^^^ ^####^^^^^######^^^^^^^######^^^^^###^^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^^^^####^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^###^^ ^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^ ^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^ ^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^ ^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^ ^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^ ^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^ ^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^#################^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łol ,udalo sie ,a skad to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to uśmiech odemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny ,szczery usmiech :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic z tego Daa, wzięłam ziółko p/nerwom i nie zdenerwuje się :D spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Daa, że już jesteś na chodzie, fajna piosenka, lubie ją ;) ja dziś od rana plaże oglądam na kamerze, ludzie się juz opalają i niektórzy kąpią. Ubolewam bo mi kierowniczka nie dała urlopu latem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,na chodzie to ja jestem od pewnego czasu od ok,7.oo ,gdy maz wychodzi do pracy .Wiesz ,nastapil zwrot akcji (domyslisz sie co mam na mysli ) i wole wstawac . My juz po obiedzie ,mielismy jechac do apteki ,ale jest za goraco ,pojade pozniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też upał ale tylko na chwilke wychodzę na podwórko i uciekam do domu. Na tym zwolnieniu czuje się wyłączona z życia i mimo, ze nie trzeba iśc do pracy do źle mi z tym :( oj ide bo siostra chce pogadać na podwórku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×